Osman Aydın ve Şovları

Dün Onur Abi'nin oyununa geldiğim için ulan çok mu ahmağım demiştim; meğerse Onur Abi hepimizden kat be kat daha zekiymiş.

Tek bir soru:

Dün akşam vakitlerinde ÖM çalışıyor mu idi? :) :)

Saadet, zaten başına ne geliyorsa sildiğin mesajlardan geliyor. : ) Önce Mahmudi, şimdi de Alev Çolak.

Oktay Mahmudi deyince aklıma geldi. Saadet´in Mahmudi´yle ilgili yazdıklarını ben de okumadım. Madem Onur Abi okumuş, iki kişinin bildiği sır değildir diyerek açıklar, böylece ben de öğrenmiş olurum dedim. : )

Onur Yavuz' Alıntı:
Saadet, zaten başına ne geliyorsa sildiğin mesajlardan geliyor. : ) Önce Mahmudi, şimdi de Alev Çolak.

Oktay Mahmudi deyince aklıma geldi. Saadet´in Mahmudi´yle ilgili yazdıklarını ben de okumadım. Madem Onur Abi okumuş, iki kişinin bildiği sır değildir diyerek açıklar, böylece ben de öğrenmiş olurum dedim. : )
Abi sen cidden aşırı zekasın... :)

Onur Yavuz' Alıntı:

Abi süpersiniz valla beni çok güldürdünüz.. :)

Ben de baktım Onur Abi ciddi ciddi yazmış, en iyisi konuyu mesaj atmayayım dedim :) Ah Onur Abi :p

Bu arada Uğur değinmiş gerçeğe, ben de daha önce bi konuda söylemiştim. Osman Aydın' ın bir diğer kullanıcı adı da Alperen Kaplan' dır. Kendisi bunca zamandır bizi kandırmaktadır. Pes doğrusu...

Yahu Uğur,Berkan nedir benle alıp veremediğiniz yahu... :)

Ayrıca Esra Abla(Gerçek) itiraf etti, Osman Aydın o imiş... İnanmazsanız kendisine sorun... :)

Hangi alanda yapacağı daha önemli abi.

Dil,Sayısal,Sözel olduğuna dair iddialar var... :)

Bana sayısalcıyım demişti, sitede sözelci olduğunu söylemişti mesela. :)

Alperen Kaplan' Alıntı:
Hangi alanda yapacağı daha önemli abi.

Dil,Sayısal,Sözel olduğuna dair iddialar var... :)

Bana sayısalcıyım demişti, sitede sözelci olduğunu söylemişti mesela. :)
Alev Çolak Dilden yapar,
Osman Aydın Sözelden,
Suat Aydın Sayısaldan.. :ehue

Hay Osman Aydın kadar taş düşsün başınıza:)

Sizin yüzünüzden forumdaki en sağlam müttefikimi kaybettim:)

Birde bunun msnden bana anlattığı bir hikayesi vardı.Tam küçük Emrah hikayesi, tabi burdaki versiyonu küçük osman oluyor :) :) :)