BuzzerBeater (Basketbol Menajerliği)

2 yıl aradan sonra döndüm parkeye. :)

4. ligde galibiyeti olmayan bir takımla başlıyorum tekrar. 6 maç kaldı. Bir şekilde ligde kalıp bir dahaki sezon 3. ligi zorlarım.

Doğu konferansının 3.'sü; fakat Batı'nın lideriyle aynı galibiyet oranına sahip olan takıma karşı, galibiyet yüzü görmemiş takımın, "Onur Basket" adıyla ilk galibiyetini; maçı baştan sona (son çeyreğin yarısını vasıfsız yedeklerle oynayıp) üstün götürerek aldık.

Lige, son zamanlarda renk vermeye başladık. İsmimiz bu oyunda bilinir ve tekrar canlanacak. :)

Ligde kalma mücadelesini "Fenerbahçe Ülker"e karşı vereceğiz. Kötü olan kaybetsin. :)

Kimse ilgilenmiyor sanırım artık bu oyunla. :)

Galibiyetsiz aldığım takımı, ligden düşmemek için play-out oynatacağım. Daha önce karşılaşmadığımız takım hakkında bir bilgim yok; ama iyi bir 2 numaraya ihtiyacım var.

Benden başka yazan yok zaten. :)

Geçen sezon lige tutunamadım. Ayrıntılarını yukarıda yazdım zaten. 5. lige düşersem, devam etmem diyordum; ama devam edeceğim. Tüm takımların bilgisayar tarafından yönetildiği bir lige verildik. Heyecan yok; ama yavaş yavaş ilerleyip çıkacağız üst lige.

İlgilenen var mı bu oyunla? :)

5. ligi kayıpsız bir şekilde kapatıp 4. ligde yerimizi aldık. Zor bir lig olduğu görülüyor. 3. lig biraz zor gibi sezon sonunda.

Bugün başladı sezon. Haydi bakalım.

Yeni ligdeki ilk maçı, son anları kötü oynayarak 2 farklı kaybettikten sonra, diğer iki maçı kazandık.

Sezon başında, rakiplerin ülke ve dünya sıralaması gözümü korkutmuştu; ama takımım, rakiplerin gayet üstünden gelebilecek kapasitede görünüyor.

Play-off görürüz. Gerisine bakalım artık. :)

Abi bende oynuyorum geçen sene 4.ligde play-off finali 3. maçında uzatmalarda son saniye basketiyle yenildim ve 4.ligde kaldım :) Takımdan 1 2 yıldız gönderdim ve yerine kimse almadım play-offlara doğru alacam ama :) takım adı veyba :)

Play-off gördük. 3. olan takımım 2. sıradaki rakibini yendi ve yenilgisiz liderle karşılaşacak bugün. Umut her zaman var. Yürüyoruz. :)

Veysel, takımın iyidir umarım. :)

Finaldeyim Abi transferler yapıldı hatta öyle yapıd ki maaşlar öyle şişti ki haftada 110k zarardayım ama 3. lige çıkabilirsem meyvesini almış olacam :) Şuan ivme benden yana bakalım finalde ne olcak adamın tek 1 oyuncusu var 21 yaşında genç milli takım oyuncusu falan :) Artık son saniye basketine bırakmıcam tekrar 3.lige çıkcam :) Başarılar Abi finalde :)

Oyunu oynayanlara birşey sormak istiyorum Draftlar nasıl oluyor ?Ben gözlemcilik yaptırmadım.Birde para konularında ne yapılabilir.Üst lige çıktık para falan gelecekmi oyunda daha ilk yılımdı da.

Çıkamadık. Aynı ligde, aynı takımlarla tekrar karşılaşmak sıkıcı olacak; ama hedef her zaman üst lig tabii ki.

Tunahan, gözlemciliğe para vermiyorum ben; ama muhakkak etkisi olur draft için. Daha iyi oyuncular gelir. Bütçeyi arttırmak için salon kapasitesini genişletebilirsin. Üst lige çıkınca para gelir. Kupa maçlarından da 50.000 $ geliyor, önemsemek lazım kupa maçlarını.

Çıkamadık. Aynı ligde, aynı takımlarla tekrar karşılaşmak sıkıcı olacak; ama hedef her zaman üst lig tabii ki.

Tunahan, gözlemciliğe para vermiyorum ben; ama muhakkak etkisi olur draft için. Daha iyi oyuncular gelir. Bütçeyi arttırmak için salon kapasitesini genişletebilirsin. Üst lige çıkınca para gelir. Kupa maçlarından da 50.000 $ geliyor, önemsemek lazım kupa maçlarını.

Sağol bilgi için bende para vermedim 3 tane Kötü oyun kurucu geldi artık ne yapıcaksam 6 tane oyun kurucu oldu.Salon konusuna dikkat edicem .

Üst ligi zorlayan birden fazla takım olduğu için, kaç sezondur çıkamadım 3. lige. Umarım bu sezon sonunda çıkarım. :)

Dünkü kupa maçında takımım, şöyle bir sonuç almış:

Ekli dosyalar

• BB.JPG
    BB.JPG
    13.3 KB · Görüntüleme: 19
Hayırlı olsun Veysel. Tebrik ederim. Orada da başarılar dilerim. :)

Ben önceki takımımı feshettim. Yeni takımımla 3. lige çıktım. Bu sezonki amacım, kalıcı olmak. İlerleyen zamanlarda şartlar oluşursa zorlayabilirim ben de 2. ligi. :)

Bende 3.ligdeyim,geçen sezon çıkar çıkmaz final oynadım bu sezon'da iddialıyım,oynayanlar var mı ? Oynamayanlara tavsiye ederim,çok zevkli bir oyun,kendinizi antrenör gibi hissediyorsunuz :) Ben en çok oyuncu yetiştirmekten keyif alıyorum bu oyunda