''Aile Toplantısı'' 4. Hafta Eyüp YILDIZ Röp. Syfa 3

• Konbuyu başlatan Erdal Can İçelli
  • Başlangıç tarihi
Bana kalırsa şu ana kadar yapılan en güzel röportaj olmuş, özellikle video harika.Emeği geçen herkesin ellerine ve yüreklerine sağlık.

PDF de hazırdır.Valla yoğunluktan daha röportajı okuyamadım hep teknik yorum yaptık :) Düzenlerken biraz okudum bide Erdal video hazırlarken bişeyler söylemiştim şimdi rahatça okuyabilirim 8)

Re: ''Aile Toplantısı'' 4. Haftanın Konuğu Eyüp YILDIZ

Erdal Icelli' Alıntı:
*Kızım artık Galatasaray'ı tuttuğunu söylüyor
İşte en güzel kısımlarından biri İlk baş yanlışı tadıp doğrusuna kavuşunca dahada kıymetini anlar:)Röportaj nazar değmesin çok güzel gidiyor tekrar teşekkür ederiz emeği geçenlere, ayrı bir heyecan kattı siteye.

Röportajlar gün geçtikçe daha keyifli bir hal alıyor. Teşekkürler arkadaşlar.

Eyüp Abimize de verdiği samimi cevaplar için teşekkür ediyorum. =)

Şimdiye kadar yapılan 4 röportaj içinde en iyisi gerçekten eyüp abi'nin kısa bir belgeselini hazırlamışsınız resmen okurken güldüğüm zamanlar oldu,şaşırdığım zamanlar oldu ve son olarak hüzünlendiğim zamanlar oldu eyüp abiyi seviyoruz bu röportaj'da emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ediyoruz.

Önce videoyu seyrettim. Erdal, böyle bir şey yapacağını söyleyince nasıl olacağını merak etmiştim. Çok beğendim, müthiş olmuş. Eyüp abi de çok samimi yanıtlar vermiş, teşekkür ederim. Birkaç yazım hatamız var, onları düzelteceğiz. İyi okumalar. Okuyanlara da teşekkürler. :)

Erdal, o fotoğrafımı koymasaydın keşke. ):

Erdal bana sence Eyüp abi nasıl biridir diye sorduğunda yeni uyanmıştım ve kendimde değildim..:) Bilseydim video hazırlayacağını.. Ah Erdal ah.. :)
Yine çok güzel bir röpörtaj olmuş.. Bu röpörtajdan sonra Eyüp abime olan saygım ve sevgim katlandı.. İçten cevapları için çok teşekkür ederim kendisine..
Ayrıca röpörtaj fikrini ortaya atan ve bunu alnının akıyla yapan sevgili arkadaşım Erdal'ı tebrik eder başarılarının devamını dilerim.. :)

Keşke benim de başka bir resmimi koysaydın Erdal.. :p
Yiğit Pazar' Alıntı:
Erdal, o fotoğrafımı koymasaydın keşke. ):

Saadet Unal' Alıntı:
Erdal bana sence Eyüp abi nasıl biridir diye sorduğunda yeni uyanmıştım ve kendimde değildim.. Bilseydim video hazırlayacağını.. Ah Erdal ah.. :)
Yine çok güzel bir röpörtaj olmuş.. Bu röpörtajdan sonra Eyüp abime olan saygım ve sevgim katlandı.. İçten cevapları için çok teşekkür ederim kendisine..
Ayrıca röpörtaj fikrini ortaya atan ve bunu alnının akıyla yapan sevgili arkadaşım Erdal'ı tebrik eder başarılarının devamını dilerim..

Keşke benim de başka bir resmimi koysaydın Erdal..
[quote="Yiğit Pazar":lnh5uzfb]

Erdal, o fotoğrafımı koymasaydın keşke.
[/quote:lnh5uzfb]

Röpörtaj sanırım begenildi çok mutlu oldum cünkü inanmıcaksınız ama 1 hafta boyunca fikir o üye hakkında yorum arkadaş cevresi ve sorulacak soruları toplamak bayaga emek istiyor ama karşılıgında bir teşekkür yetiyor tüm yorgunluk geçiyor

İkinci olarak Saadet bu işte tek degilim Yigit kardeşim ile birlikte yapıyoruz cok ama cok büyük yardımı dokunuyor tam muthiş ikili olduk ilerisi için bile düşünmeye başladık :) bide teknik ekip Ugur Güven var sıkıştıgım an tek adres help me Ugur dedigimde sagolsun her zaman yardımcı oluyor

Bir de herkes video'yu çok begendi bana gelen yorumlar öle yada...Tek anlamadıgım yorum aldıgım arkadaşların cogunlugu resimlerini begenmediler arkadaşım begenmiyorsan facebook koymicaksın ordan aldım ona göre ekleyin resminizi lütfen : )

Röpörtaj önerisi içinde Nilay ablaya teşekkürler engin fikirlerinden hep yararlanıyoruz : ) : )

Hepiniz sagolun var olun...

Ay yanlış anlaşılmak istemem.. Ben sevgili Yiğit ve Uğur'un emeklerini yok sayıyor değilim.. Onların da en az senin kadar emekleri vardır kuşkusuz.. Sonuçta bu bir ekip çalışması.. Sizden bu güzel röpörtajların devamını bekliyorum.. ;)

Son olarak madem öyle Erdal ben de açayım da Facebook'u bir temizlik yapayım ne olur ne olmaz :p