Işıl Alben

Işıl'ın uzun vadede coach olması lazım; ama doğru isimlerin yanında başlayıp sonra devam etmesi gerekli bence kendi kariyeri açısında da.
Böyle vizyonsuz bir yapı varken ortada iki maç kaybedince Işıl da gider ve onu da kaybederiz. Ama mesela desinler ki yapılanmaya gidiyoruz Işıl koç olacak genç ve altyapıdan oyuncular bulup geleceğin takımını kuracağız. Bizden 3 sene başarı beklemeyin. Ben buna tamamım ama bunu yapabilecek cesaret yok kimsede. Anca lafta şampiyon olacağız kupayı alacağız yalanları ile dolansınlar ortalıkta. Biz salağız çünkü!

Branş dönem özelinde göreli bir kırılma noktası yaşıyorken, Fenerbahçe Stewart'ı getiremese de potu küçültmüyoruz; çok acılı günlerin acısını olabildiğince çıkarmak istiyoruz derken aksiyon zamanı Kaptan. O koltuklar taraftarın gözünde anlaşılabilir beklentileri kaldırsa da hantallığı kesinlikle kaldırmıyor. Aynı tas, aynı hamam üzerinden karar alınacaksa gözlerde ve algıda kayda değer bir grileşme meydana gelir.

Mevcut oyuncuların halini gördükçe erken bıraktığı konusunda tekrar emin oldum. Rahatlıkla 15-20 dakika iyi katkı verirdi sahada. Şu an için kendisinden tek isteğim eğer şubede biraz sözü geçiyorsa Alper Durur'un gitmesini sağlamaktır. Bütün bu yaşananlara rağmen sessiz kalırsa benim gözümde eksi puana geçer.

Saygılar.
Alper Durur ile devam etmemek için bir çabası yoksa gözümden düşer. Madem genel koordinatör gereğini yapmalı.