Aile Toplantısı (7.Hafta Konugu Savaş Eskigülek Röp. Syf 3)

• Konbuyu başlatan Erdal Can İçelli
  • Başlangıç tarihi
Re: Aile Toplantısı (7.Hafta Konugu Savaş Eskigülek)(sayfa 3)

Şu ana kadar okuduğum en güzel ve en zevkli röportajdı.
Teşekkürler..

Savaş abiyi böyle tanımazdım gerçekden çok baba adam lafta degil ama.
Röpörtaj çok zevkliydi teşekkür ediyorum

Barış o kadar tatlıki ve Savaş abi Barışa o kadar bağlıki Savaş abinin tek fotosu çok nadir bunulur bakın halı saha maçında bile barış yayında 15 aylıkken Ali samiyen havası tadan kardeşimiz.Resimler arasından röportaja en uygunlarını seçtik İnşallah beğenilir.

Gerçekten güzel bir röportaj olmuş. Hele Barış´ın fotoğrafları göz kamaştırıyor. : )

Röportaj ekibine ve Savaş Abi´ye verdiği samimi yanıtlar nedeniyle teşekkürler.

çok doyurucu bir röportajdı. kendisini tanımamız için yapılan bu röportajda bile ana konunun Galatasaray endexli olması ve röportajın genel kimliğinden bireyi değil çoğulcu yaklaşımları benimsemesi ve alçak gönüllüğü.. birde bilmiyrum ama çok duygusal geldi bana, yengeç burcu olduğunu düşündüm..

" Her yerde belirttiğim gibi üzerinizde Galatasaray ile ilgili bir tek belirteç varsa bile her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz. Yerlere çekirdek bile atmamalısınız! Unutmayın ki üzerinizde Galatasaray?ı anlatan bir şey varsa siz artık o camiayı temsil ediyorsunuz demektir ve yaptığınız en ufak bir ihlal bile Galatasaray?ımıza mal edilebilir."

bu lafına ise bittim...

umarım mutluluğu daim olur..

röportajı yapan ve hazırlayan arkadaşında eline sağlık...

NOT: naçizane önerim bu röportajları bir röportajlar başlığı altında toplarsak hoş olurdu.

Bir kere değil, iki kere okudum. Biliyorum ki, yarın da okuyacağım. :) Gerçekten özellikle voleybol ile ilgili bilgilendirici yanıtlar aldık. Her şey için teşekkürler abi. Mesaini de harcamışsın, bunun için hem özür dileriz hem de teşekkür ederiz, gösterdiğin özenden ötürü. :) Röportajdan önce soruları hazırlarken, bu kadar iyi bir çalışma beklemiyordum. Beklenenin üstünde oldu.

Uğur' a da teşekkür. Fotoğrafları seçerken ve röportaja yerleştirirken çok zorlanmış. Çok sağol. :)

Dört dörtlük insan
dört dörtlük aile
dört dörtlük uA minik Barış
dört dörtlük baba
dört dörtlük Galatasaraylı
dört dörtlük aile babası

.
.
.

dört dörtlük adam gibi adam...

Bu listeyi uzatsam hiç kuşkusuz sabaha kadar yazarım, böyle sağlam bir insan Savaş Abi, forumda tanışmak istediğim yüzyüze elini sıkıp voleybol maçını beraber izlemek istediğim abimin roportajı gene mükemmel olmuş.
uA com'da da bir roportajını okumuştum gene mükemmel ve bilgi vericiydi.
Seni keyifle takip etmeye devam ediyoruz abi.

Umarım bizde ilerde savaş abi olabiliriz...

Roportaj ekibinin eline sağlık sorular gerçekten çok güzeldi, sabri gibi ortaladınız Savaş Abi Baros gibi vurdu gol oldu : )

çok güzel olmuş ama koptuğum bir satır var....

10 yıl önce 9.kattan kedi düşüyor,önder abi; Kedinin durumu kritikti ve ben fazla yaşayamayacağını söylemiştim.
sonuç, Kedi hala yaşıyor :ehue

Sühan Cem' Alıntı:

NOT: naçizane önerim bu röportajları bir röportajlar başlığı altında toplarsak hoş olurdu.

Düşünceleriniz için teşekkürler.Dediğiniz şey bitince röportajlar için geçerli olabilir.Röportaj başlığı sabitlenip şuan 7.haftadayız 7.hafta hariç ilk 6 birleştirilebilir.Bu böyle devam edebilir.Fikriniz değerlendirilmeye alınacaktır.Ama haftanın konuğu başlığı hep tek başlık olur eskiler birleştirilir.

Uğur GÜVEN' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":7ysb2i8n]

Düşünceleriniz için teşekkürler.Dediğiniz şey bitince röportajlar için geçerli olabilir.Röportaj başlığı sabitlenip şuan 7.haftadayız 7.hafta hariç ilk 6 birleştirilebilir.Bu böyle devam edebilir.Fikriniz değerlendirilmeye alınacaktır.Ama haftanın konuğu başlığı hep tek başlık olur eskiler birleştirilir.[/quote:7ysb2i8n]

evet bende o anlamda demek istemiştim. bu yapılan tüm röportajlar bir başlık altında toplanır konu kilitlenir. sadece röportaj okunur..

Kendisi de demiş ya; "Alırsam klavyeyi elime, 2 saat yazarım." diye. : ) Aynen öyle olmuş, iyi olmuş; çünkü son derece keyifli ve doyurucu bir röportaj olmuş.

"Galatasaray ile ilgili bir tek belirteç varsa bile her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz. Yerlere çekirdek bile atmamalısınız! Unutmayın ki üzerinizde Galatasaray?ı anlatan bir şey varsa siz artık o camiayı temsil ediyorsunuz demektir ve yaptığınız en ufak bir ihlal bile Galatasaray?ımıza mal edilebilir." sözü de gerçekten çok hoşuma gitti. Çok güzel bir mesaj vermiş abimiz.

Röportaj ekibinin ellerine sağlık tekrar.

Savaş abi için ben de röportaj altında birşeyler karalayacaktım ama malesef şartlar elvermedi. Yazacaklarımı şimdi yazayım ben de özür dileyerek.

"Savaş abi ile tanışma hikayemiz tahmin edersiniz ki voleybola dayanıyor. gsvoleybol.org'daki çabaları acayip ilgimi çekmiş hem onla tanışmak hem de basketbol gibi takımla daha yakından ilgilenmek için irtibata geçmiştim kendisiyle. Sanırım Can Ayvazoğlu, Yasin Sancak gibi oyuncuların geldiği seneydi. Sezon başlamadan Taçspor tesislerinde antremana gitmiştim Savaş abinin davetiyle ve orada tanışmıştık. Tabi ben uA forum ve kendi sitesinden yaşını da bildiğim Savaş abiyi salonda ararken hep yaşlı başlı birini hayal ederek arıyordum. Telefondaki sesi de çok güzeldi cidden. İlk duyduğumda da değil hala çok beğenirim ses tonunu. Neyse karşıma çıktığında çok şaşırmıştım, o günden beri görüntüsüne, sesine, çabasına hayranım. Bana o gün tüm oyuncuları da tanıtmıştı. Özellikle Can'dan çok şey bekliyordu hiç unutamam.

Savaş abinin aile yaşantısına da inanılmaz hayranım. Onun Barış'a ve eşine olan sevgisi ve her gittiği yere onlardan mutlaka birşeyler götürmesi çok hoşuma gidiyor. Hem sitesinde, hem forumlarda, hem yazdığı dergilerde çocuğunu ve eşini görüyoruz hep. Hatta eşini yazar olarak da görüyoruz çoğu zaman, maçlarda da görüyoruz. Sevdiği spor dalına ilgisini arttırarak devam ettirmesinin yanı sıra ailesine de bunu sevdirerek voleybol, Galatasaray ve aile kavramlarını iç içe, sorunsuz bir şekilde götürmesi hayranlığımı kazanan diğer bir davranışı. Kendisine de ara ara söylüyorum. Onun babalığını örnek alıyorum her zaman almaya da devam edeceğim. "

Çok güzel bir röportaj olmuş.Keyifle okudum her zaman ki gibi.

Röportajı gerçekleştiren arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum,her hafta gsbasket ailesinden birini daha iyi tanıma fırsatı sağlıyorlar bize.