Aile Toplantısı (7.Hafta Konugu Savaş Eskigülek Röp. Syf 3)

• Konbuyu başlatan Erdal Can İçelli
  • Başlangıç tarihi
laf olsun, torba dolsun diye yazmıyorum..
böyle adamlarla aynı renklere gönül vermek bir onurdur..
bizim voleybol şubemizde böyle ağabeyler olsun, varsın şampiyon olmayalım..

Savaş Abinin Galatasaraylı olmasından böyle bir beyfendi bir abimizle internette olsa bile tanışmış olmaktan gerçekten sonsuz mutluluk yaşıyorum.
Değerini bilmek lazım savaş abimizin.

Kesinlikle öyle zaten çok değerli bir abimiz olduğunu bugün belli etti. Bu röportaj için sorduğum bir soru vardı röportaj'da sorulmamış özel mesaj olarak savaş abi cevaplamış yaptığını herkes yapmaz sağol savaş abi.

Savaş abinin hızına kimse yetişemez :) 200 soru sorsak inanınki cevaplardı.Ama forumda her sorulan soruyu soramıyoruz.zaten sorular birbirine benzer oluyor ve standart olarak 20-25 soru soruyoruz.Karşı tarafta zorlanmasın diye ama Savaş abi yine yapmış abiliğini hiçkimseyi cevapsız bırakmamış.

Uğur GÜVEN' Alıntı:
Savaş abinin hızına kimse yetişemez :) 200 soru sorsak inanınki cevaplardı.Ama forumda her sorulan soruyu soramıyoruz.zaten sorular birbirine benzer oluyor ve standart olarak 20-25 soru soruyoruz.Karşı tarafta zorlanmasın diye ama Savaş abi yine yapmış abiliğini hiçkimseyi cevapsız bırakmamış.

Aynen öyle.. benimde yanıt alamadığım sorularımı özelden yanıtlamış. Bunun dışında bir kaç özel soruma da ışık tuttu..

Röportajı keyifle okuduktan sonra anladım ki Savaş Eskigülek abimiz bir daha gelmez dünyaya.Röportajda emeği geçen herkesin eline sağlık.
Edit:Kerem Porazan abimizde okumaya doyulmayacak bir yazı hazırlamış Savaş abi için.Keşke geri dönse siteye.

Savaş Abi'ye her türlü övgü yapılmış, aklıma ekleyecekbir şey gelmedi. Hepsinin altına bir imza. Umarım, voleybolda şampiyonluktan da önce güzel bir yapılanma görebilir.

Röportajları yapan arkadaşlara da ayrıca teşekkürler.

Öze sorumu cevapladığı için,herkese ayrı ayrı vakit ayırdığı için, her yönüyle örnek olduğu için Savaş abi'ye sonsuz teşekkürler.

Ayrıca röportajı hazırlamada emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.

Bu forumun en güzel yani bu işte, müthiş kişiliklere sahip insanlar mevcut. Böyle insanları tanıdığım için çok mutluyum.

Unutmadan Kerem Porazan abi'ye söylemeden geçemeyeceğim. Abi yazılarını forumda sıksık okumak isterim, Edebiyatı bu kadar nacizane kullanan nadir kişilerdensin. Edebiyatta,yazı alanında

idolüm;

Nazım Hikmet 1, Orhan Veli 2, Kerem Porazan 3...

Mükemmel kavramını en iyi açıklayan röportajlardan birisi...

Başka söze ne hacet!

Keyifle okuduğum çok doyurucu bir röportaj olmuş.. Tüm sorulara içtenlikle cevap verdiği için hemşehrim Savaş abime çok teşekkür ederim.. Savaş Eskigülek, Eyüp Yıldız ve Cevdet Akay gibi hiç bir çıkar gözetmeksiniz armanın peşinde olan değerli abilerimle aynı forumu paylaşıyor olmam büyük şans.. Onların kıymetini bilelim.. Çünkü onlardan öğreneceğmiz çok şey var.. Son olarak belki bana kızıyordur ama ben hala Savaş abinin 42 yaşında olduğuna inanamıyorum.. :) Sevgi ve saygılarımla..

Ş.Saadet Ünal' Alıntı:
Keyifle okuduğum çok doyurucu bir röportaj olmuş.. Tüm sorulara içtenlikle cevap verdiği için hemşehrim Savaş abime çok teşekkür ederim.. Savaş Eskigülek, Eyüp Yıldız ve Cevdet Akay gibi hiç bir çıkar gözetmeksiniz armanın peşinde olan değerli abilerimle aynı forumu paylaşıyor olmam büyük şans.. Onların kıymetini bilelim.. Çünkü onlardan öğreneceğmiz çok şey var.. Son olarak belki bana kızıyordur ama ben hala Savaş abinin 42 yaşında olduğuna inanamıyorum.. :) Sevgi ve saygılarımla..
Yok yahu niye kızayım? :D
Küçüksaat'in orada Seyhan Nüfus Memurluğu'ndan adımı ve soyadımı vererek gerçeği öğrenirsin ;)
Ama bu da seni kesmeyecek; babamın, benden 5 yıl önce doğan ve rahmetli olan ağabeyimin nüfus kağıdını benim için kullandırdığını söylersin artık :D