Aile Toplantısı 8.Hafta Konugu Tugay Aktepe(Sayfa 3)

• Konbuyu başlatan Erdal Can İçelli
  • Başlangıç tarihi
Bu güzel röpörtaj için emeğe geçen herkese teşekkürler.
Fotoğraflar da ayrı renk katmış röportaja. Yalnız 3. fotoğrafta pot kırmış. Biri nargile marpuçu nasıl tutulurmuş öğretsin değerli üyemize. :)

6.fotoğrafta herşey güzel de arkadaki kişi burnunu karıştırıyor.İyi yakalanmış. Fotoğrafı koyarken kapatatsaydınız o yeri. İnsanlık hali diyorsanız o ayrı. :)

Çok eğlenceli bir röportaj olmuş okurken keyif aldım :). Tugay Abiminde bilinmeyen bazı yönlerini öğrenmiş oldum :). Bu arada Yunus'un da dediği gibio 6. fotoğraftaki kişi napıyor öyle ya. Madem öyle işler yapıyorsun git evinde yap ya :).

Sağ olun arkadaşlar. Güzel söleriniz bizi motive ediyor.

Çok iyi gözlem yeteneğiniz var, bravo.:) Benim Tugay'a diyeceğim tek şey; bu ne zayıflık abi ya. Kilo al biraz. :)

Bu arada Tekirdağ'ı çok özledim...

Düzen: Erdal kardeşim, öncelikle derslerine motive ol. Derslerin önemli senin..;)

Re: Aile Toplantısı 8.Hafta Konugu Tugay Aktepe

Selçuk Kahveci' Alıntı:
[quote="Burak Barut":1ssieehh]

Artık toplu nikah yapacaz orası da kesin
Eren-Tugay-Ben :D
nasıl yani burak bu konuya açıklık getirir misin? :p[/quote:1ssieehh]

Davetiyeyi eline aldığında konu açıklığa kavuşmuş olacak.

Bu arada tüm arkadaşlara teşekkür ederim iyi niyetli yorumları için. Gerçi burada teşekkürü haketmesi gerekenler GsBasket Röportaj ekibi. Dostum Erdal'a, çabaları için Yiğit kardeşime, ilgisinden dolayı Uğur renktaşıma kendi adıma çok çok teşekkür ederim. Kendimi sizlere anlatabildiysem, hayatımdan kesitleri sizlere takdim edip beni daha iyi tanımanıza yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...

Asıl biz teşekkür ederiz, Tugay. Çok zevkliydi gerçekten. Verdiğin samimi yanıtlar için, bizlere röportaj şansı verdiğin için sağ ol. ;)

Samimi bir röportaj olmuş. 10 yıl sonra göbekli biri olmayacağım kesin lafına epey güldüm.:) röportaj ekibi de yazıyı iyi düzenlemişler, sorular güzel bir sırayla sorulmuş...

Alperen Kaplan' Alıntı:
Ellerinize sağlık.

Yalnız Yunus, altıncı fotoğraftaki ilginçliği anlamadım. :)

dsc01653g.jpg

Alperen ok çıkardığım adama dikkat et :)