Öneriler/Eleştiriler

Bazı röportajlarda [mesela 9. hafta-12.hafta-13. hafta] cevapların arasında kare gibi işaretlere rastlıyorum.Cevabın bütününe bakınca o karenin yerine " :p " gibi bir gülücük işaretinin olması gerektiğini düşünüyorum.Düzeltilme yapılabilir mi?

Evet Erdal Word Belgesinde yazıyoruz ve cevaplarda o şekilde geliyor orda gülücük şeklinde buraya geçirirken gülücük yerine o işaretler çıkıyor.
Bundan sonraki röpörtajlarda işaretlere daha dikkatli geçiririz

uyarın için teşekkürler

Tolga Kaplan' Alıntı:
röportajlar devam etmeyecek mi?
en son savaş karadağ ile yapması bekleniyordu,sonrası hakkında fikri olan?

yeni sezonda yeni vizyonla devam edecektir röportajlar...

Sezonun ilk röportaj Savaş KARADAĞ ile olacaktır.
Ancak yaz sezonunun kapanmasını forum üyelerinin tamamen tatil modundan çıkması bekliyoruz başlamak için Eylül gelsin bi

Barış teşekkür ederim ama benden önce merak edilen ve edilecek olan, çok kişi var. Benim bile aklıma gelen bir sürü insan var eski üyelerden. Hele onları aradan çıkaralım, zaten bizlere de sıra gelir. Yani şu an için öyle bir durumu kabul etmem :)

Sühan Cem' Alıntı:
Barış teşekkür ederim ama benden önce merak edilen ve edilecek olan, çok kişi var. Benim bile aklıma gelen bir sürü insan var eski üyelerden. Hele onları aradan çıkaralım, zaten bizlere de sıra gelir. Yani şu an için öyle bir durumu kabul etmem :)

Sendede emir komuta zincirine ne bağlılık varmış abi :p

Başlayın artık beyler, bayanlar.. :)

Bu arada Sühan Abi yukarıda öyle yazsa da onu görmek istiyoruz, bir de Bağdat Kaynak'ı da tabii. :) Başka aklıma geldiğince isim yazarım..

Tamam. Başlayalım o zaman. Ancak; Erdal, üniversite sınavlarına hazırlandığı için bizimle beraber olabilir mi, bilmiyorum. Bence derslerine baksın.:) (Ama, isterse onunla devam ederiz.)

Yeni bir arkadaş lazım. Zaten bu görevi isteyen birkaç kişi vardı, onlarla irtibata geçip bir iki gün içerisinde başlarız.

Sühan abi ile yapacağız tabii. :) Önce Savaş abi ile yapalım, sonra kabul ederse Sühan abi ile yaparız.

Ben göreve talebimi buraya attığım ileti ile gösterdim ama negatif veya pozitif bir sonuç gelmedi Yiğit...

Görevli olmasam da elimden geldiğince yardımcı olurum.

Ne yazik ki çok severek yaptığım bir iş olan ''Aile Toplantısı''nı bu sene ara vermek zorundayım çünkü saat 8:20'de okulda oluyorum 4'te okul bitiyor 5'te dershane 8'de dershane bitiyor sonra eve gel dinle soru çöz falan kendime bile zaman ayıramıyorum bu görevi doğrusuyla yanlışıyla Yigit Pazar ve Uğur Güven ile yaptık bu sene daha güzel işler başarılacağına eminim ve devam etmesini gönülden istiyorum.

Eyvallah kardeşim. Emeklerimiz sayesinde bir seneyi dolduruk zaten. Sen iyi ki böyle bir fikir ortaya attın da, ben de sazanlama atladım. :) Her şey için sağol. Kolay gelsin sana, görüşürüz.

Barış Şişman' Alıntı:
Sanıyorum Bağdat Kaynak ile röportaj gerçekleşmedi, en kısa sürede kendisi ile de röportaj yapılırsa sevinirim.. =)
Kendisi kabul ederse, en yakın zamanda gerçekleştireceğiz, Barış. ;) Teşekkürler, önerin için.

Yiğit merhaba,

Bir sonraki konuk olarak, foruma az uğramasına rağmen sembol bir isim olan Serdar Abi (Mengi) ile röportaj yapmanız mümkün müdür?

Tabii mümkündür. Önce Bağdat Hanım ile temas kuracağız, ondan sonra sizin önerinizi de dikkate alırız.

Ancak, Doğan Sağlam söyleşisiyle bir süre ara vereceğim:) şehir dışında olacağım için, bu görevi kabul ederse Tugay kardeşim başka bir arkadaşla devam ettirebilir.

Arda başgan, istek olursa devam edebilirim.Geçen sene sınav yüzünden Yiğit ve Tugay Aktepe'ye bırakmıştım onlarda çok başarılı işler çıkarmışlardı.
Bu sezonda talep olursa sitede güzel bir ekip yeni bir format yenilikler vs. vs. gibi şeylerle ortama heyecan katabiliriz :)
Saygılarla ARdaQue

Arda başgan, istek olursa devam edebilirim.Geçen sene sınav yüzünden Yiğit ve Tugay Aktepe'ye bırakmıştım onlarda çok başarılı işler çıkarmışlardı.
Bu sezonda talep olursa sitede güzel bir ekip yeni bir format yenilikler vs. vs. gibi şeylerle ortama heyecan katabiliriz :)
Saygılarla ARdaQue

İstek neden olmasın ki, bence gayet güzel bir bölümdü ve devam etmesini isterim :)