Cem Akdağ

Re: Cem Akdağ!!!

Murat hocaya gelince bağıra çağıra istifa etsin diyenler cem hocaya gelince bu takımın suçu diyorlar.Üstelik kağıt üstünde baktığımızda bayan takımının kadrosu erkek takımına oranla çok daha iyi bir durumda olması gerekiyor.Takımın ruhu olmadığından ve isteksizliğinden bahsediliyor ve bu çok ciddi bir sorun bu sorunuda halletmesi gereken Cem hocadır.Çözüm tabiki istifa değil ama bir an öncee toparlanmaktada fayda var.Hedefi bu kadar yükselttikten sonra tekrar acı bir sonuç bu şubede fırtınalar çıkartır.

Bence istifa etmesi gereken Cem Akdağ?dan önce Mihriban Oğuz?dur. Bunca yeteneği bunca starı birbirine kaynaştırması, takım ruhunu sağlaması, bilinci aşılaması gereken kendisiydi.Zaten milli takımdaki görevinden buraya bu nedenle transfer edilmemiş miydi ? Belli ki bu konuda sınıfta kaldı! Ki bu akşam Fenerin maçını tv den izlerken bu tarz bir duyum aldıklarını söyledi spikerler hadi hayırlısı!

Şu an için Cem Akdağ´ın istifa etmesini istemek çok yanlış. Ama apaçık belli ki takım ligi iplemiyor, play off serisinde işime bakarım diyor. Bu kadar zengin bir kadronun bunu düşünmeye ne kadar hakkı var, tartışılır.

Benim dikkatimi çeken Murat Özyer´i yerden yere vuran kişilerin Cem Akdağ konusunda dut yemiş bülbüle dönmesi. Bu da gösteriyor ki olay tamamen kişisel, Galatasaray çıkarları hikaye.

Takım içinde bir huzursuzluk olduğu kesin, bunun nedenini bilen var mı?

Mithat Abi yazmıştı, dün de Baturalp yayında söyledi; Mihriban Oğuz'un görevi bırakmayı düşünmesi, bırakması dönmesi ya da her neyse nedendir? Birden ne oldu? Tabii bir de Şaziye olayı var.

Sophia'dan, VJ'den önce, hücum setlerinden önce, takımın silkinip kendine gelmesi lazım. Geçen sene bu takımın nasıl mücadele ettiğini hatırlamaları lazım, bu iş sadece Cem Hoca'nın dar rotasyonuyla falan açıklanamaz.

Oyuncularımız kazanmayı zerre kadar istemedi bugün. Yanılıyor muyum?

Tamam, görüş belirtene bir şey demiyorum; ama şu istifa olayı sakız gibi oldu artık.

Cem Hoca'nın da hataları var ama sanırım çok farklı şeyler oluyor takımda. Çünkü Cem Hoca'nın özellikle savunmadaki mükemmele yakın organizasyonlarını çok iyi biliyoruz. Belki sorun bu sene takıma kendini dinletmeyi başaramamasıdır eğer böyle ise Vickie gelince düzelir mutlaka. Yada idari kadrodan yeteri kadar destek gelmiyordur bu konuda. Ama konu bu değilse takım çok iyi kadrosuna rağmen güven vermemeye devam edecek bana.

"Yeni Teknik ve İdari Kadromuz" konusu vardı ama kendisine özel bir başlık açsak daha iyi olur diye düşündüm.

Bayan takımından gittiğinde çok üzülmüştüm, uzun süre avatarımda fotoğrafını kullanmıştım. Erkek takımına gelince ise çok sevindim. Yalnız bayan takımından giderken aldığı eleştiriler buraya geldiğinde pek yoktu. Bu da memnun edici miydi yoksa takımın mağlubiyet alması mı bekleniyordu bilemiyorum. Sonuç olarak hocamız geri döndü, bayan takımında ona güvenenleri de haksız çıkarmadı bir nebze.

Takımın toparlanıp önemli galibiyetler almasında hocamızın da payı büyük. Kendisine teşekkür etmek gerek.

Re: Koçumuz Cem Akdağ

Teşekkürler Cem Akdağ.Bu zorlu süreçte takım için en doğru seçim olduğunu düşünüyodum yanılmadığım için mutluyum.

Bayan takımımıza ve Arma'ya kazandırdığı başarılarını ve çabalarını es geçiyorum ama bugün erkek takımımız için tüm taraftar umudumu kaybetmişken tekrar playoff sardı dört bir yanı ve sonrası...

Tek söyleyeceğim şudur ki; bugün başarı varsa tek kişiye ait değildir ama en büyük pay Cem hocanındır,böyle bir takımı üstlenmek her insanın harcı değildir,demek ki içerisinde o Aslan ruhu rahat bıraktı Cem hocayı, o da dayanamadı... Seneye hiçbir koç gelmesin gerek yok, yollarımızın kesişeceğini biliyorduk Cem hocam, umarım birgün antrenörlüğü de bırakana kadar bu arma altında antrenörlük yaparken bu arma altında başarılara imza atar, sarı-kırmızı sevdalı taraftarların gönüllerini de fethedersin.

Yaptıkların ve yaşattıkların için teşekkür ederim Cem hocam, herşey gönlünüzce olsun.

Çok kolay yükseltip düşürüyoruz insanları. Üstüste 2 mağlubiyet alsak herkes başlar yine kafasını koparmaya istifa naraları atmaya.

Mithat Duran' Alıntı:
Dün timsah göz yaşları dökenler,bu gün sıkı bir hayranı oldu hocanın.

Beni kastetmiyorsun herhalde :)

Hem methiyeler düzülsün diye de açmadım aslında. Hocanın genel başlığı olsun diye açtım. Bakarsın yeni bir Mithat Duran türer bu süreçte :)