Aile Toplantısı 10.Hafta Konugu Murat İNAL(sayfa 3)

• Konbuyu başlatan Erdal Can İçelli
  • Başlangıç tarihi
Re: Aile Toplantısı 10.Hafta Konugu Murat İNAL

yüzde95ini boş ve anlamsız gördüğüm iü-iktisat eğitiminin, onun iş yaşantısında hayat tecrübesi ve değişik insanlar tanıma imkanı dışında ne gibi artıları olmuştur? türkiye'de birçok sektörde mesleğin, üniversitelerde değil de girilen işte yaşaya yaşaya öğrenildiği doğru mudur? yabancı dil bilen bir iktisat mezunuyla bilmeyen arasındaki farklar, avantajlar, dezavantajlar nelerdir? iktisat mezunu bir kişiye(değilim daha), iş yaşantısında nasıl bir yol çizmesini önerir? bunca yılını iktisat'a harcamış birisinin bambaşka bir dalda bambaşka bir sektörde tutunma şansı nedir? beyazıt meydanı'ı mesken tutan güvercinler niye bu kadar adidir?

teşekkürler..

İlk Türk Zombi filmi "ADA : Zombilerin Düğünü" isimli filmde küçükte olsa bir rolde oynadığını biliyorum :)
Nasıl oldu da filmde bir rol kaptı ? :p
Film izlemek kadar zevkli midir sette rol yapmak ?
Mutlaka sıkıntı yaşanmıştır kendi sahnesi kaç dakikaydı kaç saat sürdü :)
işte budur benim merakım 8)

hıımm bir de sorar mısınız Murat'a bana olan atkı borcunu ne zaman verecekmiş :)

Bize Galatasaray'ı,Galatasaray'lılığını,GSBasket'i anlatsın..

Niye her attığı mesajda art niyet aranılıyor :)

Niye 10.haftada ısrar etti?

Bayan basketboluna olan ilgisi nerden geliyor?

Son olarak da Cemal Nalga,Mihriban Oğuz olayları hakkında ne düşünüyor bilmek isterim.

Teşekkürler...

Şimdiye kadar kaç dizi izledi ?(Yabancı-yerli izliyormu acaba:)

Forumda çokmu sert acaba?Yada ciddi diyelim.

Amerikan futbolunda kendisini cezbeden şeyler neler? Türkiye Amerikan Futbolu Ligi´ni heyecanlı buluyor mu, bulmuyorsa neler yapılmalı bu sporu yaygınlaştırmak için?

Kitaplara da sinemaya olduğu kadar yakın mı? Hangi tarz kitapları okumayı seviyor?

Kimi iktisatçılar ülkenin geleceğini pek parlak görmezken, kimi iktisatçılar ise enseyi karartmaya gerek olmadığını savunuyor. Bir iktisatçı gözüyle kendisi Türkiye´nin geleceğini nasıl görüyor? Kendisine fırsatlar verilse, ekonomi alanında hangi köklü değişiklikleri yapmak isterdi?

Soru sorma süresi sona erdi. İlginiz için teşekkürler. Sınavlardan başımı kaldırdığım an soruları düzenleyip göndeririz, Murat İnal'a.

Röportajda çok aksamalar oldu. Ama yapacağız. :) Cuma günü düzenleyebileceğiz soruları. Hemen gönderip, cevapları düzenleyip yayınlayacağız.

Benim bile haberim yok valla durumdan :) Cuma gönderirseniz ne zaman cevap verebilirim bilmiyorum. Soru soracak varsa özelden sorsun bari cevap vereyim ha ha.

Neyini merak ediyorlar ki senin. Yaklasık 10 yıldır tanıyorum seni. Bana sorsunlar bari seni haha saka saka.

Murat İNAL' Alıntı:
Benim bile haberim yok valla durumdan :) Cuma gönderirseniz ne zaman cevap verebilirim bilmiyorum. Soru soracak varsa özelden sorsun bari cevap vereyim ha ha.

Murat İNAL' Alıntı:
:):) . Ben bugün gönderirim, Erdal kardeşime. O da size gönderecektir hemen. Siz ne zaman yanıtlarsanız, bize gönderirsiniz hemen. Biz de düzenler, koyarız.

Murat Abi sana yolladım soruları,cevaplarını sabırsızlıkla bekliyoruz

Nereye gönderdin :) Msn mailine göndermişsindir umarım.

Evet oraya göndermişsin. Yarın cevaplarım umarım.

'' yeter MURAT İNAL yeter '' :)

Kendisine msnde söyledim iletcek yöneticimizde biraz yoğun popüler olmak zor iş 8)