Kaan Kural İle Röportaj

Gerçekten tanımıyorum Nilay Abla : ) Bi baktım netten, Batug'dan parlayan birisiymiş her nba sevdalısının parladığı gibi :)

Ayrıca araştırmalarımı kesmeden Facebook'dan da baktım, kendisi hem Lakers lıymış hem Bjkliymiş :D

Bende batug'a senelerdir uyeyim ama oyle degil. Nba Tv'de macları anlatıyor. O anlatıp Kaan Kural yorumlar. Bazen de İsmail Senol anlatır macları. Her gun iyi geceler ben Orkun Colakoglu ve Kaan Kural sizlerle birlikteyiz derken hic mi dikkat etmedin yahu.

Ben dikkat etmemiştim o maçları nasıl anlattığını. Ama genel olarak gıcık kaparım zaten tüm türkiyenin bizim yuncumuzun olduğu takımı tutacağı tarz düşünceye. Özellikle sacremento-Lakers serisinde hido var diye tüm ülkenin Kings taraftarı olduğunu düşünürmüş gibi bir yayın vardı zamanında KanalD de.. TV'yi kırmadığım için sinirlerimin çok sağlam olduğunu o gün anlamıştım:)

O macı anlatan o degildi. Kisileri aynı kisi gibi gostermeyelim.

Sühan Cem' Alıntı:
Ben dikkat etmemiştim o maçları nasıl anlattığını. Ama genel olarak gıcık kaparım zaten tüm türkiyenin bizim yuncumuzun olduğu takımı tutacağı tarz düşünceye. Özellikle sacremento-Lakers serisinde hido var diye tüm ülkenin Kings taraftarı olduğunu düşünürmüş gibi bir yayın vardı zamanında KanalD de.. TV'yi kırmadığım için sinirlerimin çok sağlam olduğunu o gün anlamıştım:)

İsmet Badem'e laf yok!

Şu an Anadolu'nun ücra köşelerinde bile Basketbol'u takip edenler varsa bu İsmet Badem'in sayesindedir.

Su anda 25 yasında olan bir insan zaten istese de anlatamaz.

Orkun Colakoglu, İsmail Senol ve Kaan Kural'a laf yok.

İsmet Badem benim icin play out oynadıgımız zamanlar bitmistir.

Sühan Cem' Alıntı:
biliyorum genelden bahsettim. hemen Orkun'u savunmaya geçme :) Ender anlatıyordu o zaman o maçları. İsmet Badem (!!!) de yorumculuk yapardı