Kaan Kural İle Röportaj

Ah be Nilay abla,

Senin gibi basketbolu seven biri ,İsmet Badem'e nasıl bu gözle bakar.Türkiye'ye basketbolu sevdiren basketbolu yaygınlaştırmak için en ücra yerlerimize bile giden , Türkiye'nin ilk gerçek anlamıyla basketbol spikeri İsmet Badem'den bashsediyoruz.Şu an Türkiye'de basketbol belli bir kitle tarafından takip ediliyorsa bunda İsmet Badem'in çok büyük katkısı var.

O tepki kulaklarımda cınlıyor Erdal. Benim icin hersey'den once Galatasaray gelir.

Murat Murathanoglu'na haksızlık etmissin.

Erdal Avcı' Alıntı:
Ah be Nilay abla,

Senin gibi basketbolu seven biri ,İsmet Badem'e nasıl bu gözle bakar.Türkiye'ye basketbolu sevdiren basketbolu yaygınlaştırmak için en ücra yerlerimize bile giden , Türkiye'nin ilk gerçek anlamıyla basketbol spikeri İsmet Badem'den bashsediyoruz.Şu an Türkiye'de basketbol belli bir kitle tarafından takip ediliyorsa bunda İsmet Badem'in çok büyük katkısı var.

Murat Murathanoğlu 95'den sonra Türkiye'ye geldiği için yazmadım.Birde ilk geldiğinde İngilizce aksağanlı Türkçe'si ve "Technical Faul"leri ile çok kişiyi basketboldan soğutmuştur eminim.Kendisini severim hatta Bahçeşehir'de oturduğundan tanışmışlığım vardır ama İsmet Badem'in Türkiye basketbolu için yaptıkları paha biçilemez.

Erdal, İsmet Badem bunları sadece anadoluda yedirir.Bu yüzden anadoluyu geziyor. Bu kadar basket ile uğraşan insna var. Neden birinin aklına gelmiyor İsmet Badem? Onun basket sevgisi duygusallaştı artık.. Ben İsmet Badem'i oldum olası sevmem Hem basket bilgisi sınrılıdır, hem de ucuz milliyetçi söylemleri hep içnide tutar. Nilay'ın anlattığı playout maçlarını biliyorum ama ona kalana kadar çok vukuatı var onun.

Nilay KIZILOK' Alıntı:
Netten mi izliyorsun. Peki.

Ben hic bu ihtimali dusunmemistim.

[quote="Burak Barut":166lm40u]Nba Tv'den hiç maç izlemedim ablacım :)
[/quote:166lm40u]

Ntv ya da Ntvspor.Önemli maç varsa da artık ABD kanallarından izliyorum ablacım netten :)