Aile Toplantısı 13. Hafta Konuğu:Şamil Turançiftçi (Sayfa:3)

Selam arkadaşlar. Zevkle yürüttüğümüz söyleşilere bu hafta Şamil Turançiftçi ile devam ediyoruz. Kendisi hakkında merak ettiklerinizi 1 Nisan :) tarihine kadar gönderebilirsiniz. Teşekkürler.

Re: Aile Toplantısı 13. Hafta Konuğu: Şamil Turançiftçi

Şamil'e birkaç sorum olacak. Biraz derleme yapayım hele.

Çok fazla ilgi çeken bir röportaj olacağından şüphem yok.

Özellikle 13. Hafta konuğu olmasına da ayrıca sevindim... =)

Şamil abi, Bernabau'da Barcelona galibiyetinden sonra Barcelona formasıyla resmini forumda yayınlayabilir misin? :p

Bizimle Barcelona ile ilgili anılarından birkaçını paylaşabilir mi?

Zaman zaman hafif tabir ile Barcelona antipatisinin konulara subjektif bakmasına yol açtığını düşünüyor mu? :)

Galatasaray'ı genel olarak düşündüğünde; arzuladığı durum her branşta başarıya koşan bir kulüp mü, futbolda Şampiyonlar Ligi'ni kaldırmış bir kulüp mü?

Yaklaşan başkanlık seçimleri ile ilgili ne düşünüyor. Bu soruları yanıtladığında muhtemelen seçim geçmiş olacaktır, ancak başkan adaylarını, seçilen başkandan yeni dönemde neler beklediğini bize açıklayabilir mi?

Amatör branşlarda gösterilen ''amatör'' yönetimler için ne düşünüyor?

Nasıl bir insandır? Hedefleri, hayal kırıklıkları, mutlulukları, Galtasaray'ın yaşamındaki kapladığı alan...

River sevgisi nerden geliyor? Galatasaray ile River arasında kurduğu bağlantılar var mı?

Ve son olarak ne olacak bu Real'in hali? FB'ye döndüler, kaç seneden beri çeyrek final göremediler, Şampiyonlar Ligi'nde. Real'in şampiyonluğuna gerçekten inanıyor mu?

Hemen hemen her maça gitmiş biri olarak bu sene takım üzerindeki gözlemlerini sormak istiyorum?

Şampiyonluk şansımızı nasıl değerlendiriyor?

Son olarak kendisi için ne ifade ediyorum?

* Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'mıza olan bu sevgisi nasıl başladı? Onlar hakkında ne düşünüyor? Takımımızın dolu bir salonda oynayacağı günleri ne kadar yakında görüyor?

* Forumumuzla ilgisi yok, biliyorum. : ) Bir Ankaralı olarak Ankara takımları hakkında ne düşünüyor? Ankaragücü onun için geçmişte neydi, şimdi ne duygular barındırıyor? (Röportajdan sonra özel olarak soracağım.)

* Nedir bu Real Madrid sevgisi? Özel bir nedeni var mı, yoksa tamamen hislerden mi kaynaklanıyor?

* Nargile nedir onun için? Tercih ettiği en önemli tat nedir o keyifte? :)

Aklıma gelirse yazarım daha.

sorum yok şamile, sadece fener macında kendisini biraz yorduğum için özür diliyorum o kadar:)

Şamil sorularımı netleştiremedim hala. Maç günü senle muhabbet ederken gelir aklıma ama :) Zaten ayın 1'ine de çok var daha :)

* İç dünyasını da gösteren bir aynaya baksa, baş köşeye yerleştireceği ya da içinden söküp atmak istediği özellikler nelerdir?

* Genç bir ressam ustasının tavsiyesiyle yaptığı ilk resmi şehrin göbeğindeki bir meydaya koymuş ve beğenmediğiniz yerlere "çarpı atın" notunu düşmüş birkenarına. Bir hafta sonra resmin her tarafı çarpılarla dolmuş. Ertesi hafta aynı resmi tekrar koymasını tavsiye etmiş ustası, beğenmediğiniz yerleri "düzeltin" notuyla birlikte. Bir hafta sonra baktığında resimde bir çizginin dahi değiştirilmediğini görmüş genç ressam. Politikacıları acemi (!) ressamlara benzetirsek, onların çizdiği Türkiye resminde neleri değiştirmek isterdi?

* Gerçi, "kimseye öğüt vermeyin, cahiller öğüt dinlemez akıllı adamın da öğütlere ihtiyacı yoktur" denir ama öğrenci öz geçmişi buram buram tecrübe kokan arkadaşımızın eğitim hayatındaki gençlere tavsiye edeceği şeyler nelerdir?

* Yazar olsaydı kalemini hangi konular üzerine kıpırdatmak isterdi?

Şimdilik bu kadar, arkası yarın. : )

1-Hiç boğulma tehlikesi atlattımı :)
2-Gece gündüz içmek yormuyormu :)
3-Beni özlüyormu :)
4-Kerem'i seviyormu :)
5-A.İpekçi'ye neden gelmiyor :)

Ankara'yı mı İstanbul'u mu tercih edersin abi yaşamak için?

Tekerlekli Sandalye Takımı'na bağlılığı nereden geliyor?

Bu kadar iyi bir insan olmayı nasıl başarıyor?

Ali sami yendeki son fener maçında kombinesini sat deseler satarmı? :p

Şamil dizlerinden ameliyat olmuş. Bugün koltuk değneğiyle görünce şaşırdım. İlk sorumu sorayım. Sağlık durumun nasıl?

Ben de bir şeyler sorayım. Türk basın sektörünün genel yapısını nasıl buluyor? Ülkemizde yaşanan güncel sorunları hakkındaki görüşleri ve çözüm önerileri nelerdir?
Boş zamanlarını nasıl değerlendirir? Fobisi var mıdır :)?

Perşembe gününe kadar sorularınızı gönderirseniz, seviniriz.

- Bandırma'ya değil de derbiye gittiğine üzüldü mü? :)

- Tekerlekli basketbol ile nasıl tanıştı?Nasıl sevmeye başladı bu sporu?

- Basketbol takımlarımızın geleceğini nasıl görüyor?

Diğer soruları arkadaşlarımız sormuş zaten.

Deniz bisikleti üstünde neler söylediğimizi hatırlıyormu :)

Şamil abi hakkında merak ettiklerinizi sormak için son gün. İlginiz için teşekkür ederiz.