Aile Toplantısı 15. Hafta Konuğu: Savaş Karadağ (Röp. S. 2)

• Konbuyu başlatan Erdal Can İçelli
  • Başlangıç tarihi
Re: Aile Toplantısı 15. Hafta Konuğu: Savaş Karadağ (Röp. S.

Köy Enstitülü dedenin torunu olarak ,bende zevkle okudum .

Savaş sorulara çok güzel ve kendine yakışan bir şekilde yanıtlar vermiş. Yalnız bir şikayetim oalcak sorular az olmuş gibime geldi. Daha fazla sorualr sorulup Savaş konusunda çok daha fazla şey öğrenebilirdik gibime geliyor.

Merak ile beklenen bir röportajdi ellerinize sağlık tekrardan hayırlı olsun Tugay ilk çalışmanda göstermiş olduğun başarıdan dolayı kutlarım.

Kaptan seninde ellerine sağlık sen tecrübe abidesi oldun artık bu konuda bu sezon yenilikler bekliyorum: )

Savaş abi herşey için teşekkürler keyifle okuduğum farkli bir tadı olan bir röportaj oldu.

DN:Arda Öztürk neden bu kadar fazla resimde yer almış anlamış değilim :p :p

Onur Yavuz' Alıntı:
Erdal´ı da unutmadığımı dip not olarak ekleyip, geçip emeği geçenlere teşekkürler diyeyim.

Teşekkür Ederim abi.

Kutay Çamcı' Alıntı:
Köy Enstitülü dedenin torunu olarak ,bende zevkle okudum .

vay be.. amma da çokmuşuz..
benim dedem de beşikdüzü köy enstitüsü mezunu bir emekli öğretmendir..
gururla..

Emeği geçen herkese teşekkürler.

Bu Fotoğrafları kim seçti, arkadaş başka fotoğrafımı bulamadınızmı koyacak :) .

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Emeği geçen herkese teşekkürler.

Bu Fotoğrafları kim seçti, arkadaş başka fotoğrafımı bulamadınızmı koyacak :) .

Şamil Abim fotoğrafları Savaş Abi yolladı, diyemem ki şunda Şamil Abi kötü çıkmış şunda başka birisi. O zaman koymaya foto bulamayız. :)

PES dersiymiş peh !

Maç sonlarında ekranın fotoğrafını çekmeme neden engel oluyorsun onu da bir anlat istersen.

Başta verdiği samimi yanıtlardan ötürü Savaş Karadağ'a tekrar, okuduğunuz için de sizlere çok teşekkür ederiz. Sühan abi, evet sorular biraz azdı. Öncelikle soruların az olmasına rağmen, söyleşi çok güzel oldu. Biz, tekrar tekrar sorularınızı yöneltin diye yazdık konuya. Ayrıca kendim de soru ekledim.

Yine de eleştirilerini, şikayetlerini, önerilerini her zaman iletirsen sevinirim abi.

Bir daha okuyayım söyleşiyi.:)

Bu arada teşekkürler, Tugay.

İyi iş çıkarmışsınız Yiğit.Tugayda ilk söyleyişini başarıyla atlattı diye düşünüyorum.

Savaş abide sorulara içtenlikle cevap vermiş güzel bir röportaj olmuş.

İyi bir akademisyen olacğaına inancım sonsuz abi ama PES derslerini bir gün karşılaştığımızda ben vermek isterim sana : ) Total futbol anlayışını sahaya yansıtarak :)

Boşuna sevmedik ki seni cansın can. . .

Sarp eyvallah ya, Savaş işte gitmiş en dandik fotoğrafı göndermiş hayır suç bende o makinadan silecektim ben onları :) :) .

Şaka maka güzel bir gün geçirdik.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Sarp eyvallah ya, Savaş işte gitmiş en dandik fotoğrafı göndermiş hayır suç bende o makinadan silecektim ben onları :) :) .

Şaka maka güzel bir gün geçirdik.
Ben çektim o fotoğrafları.Her çekişimden sonra,
Şamil Abi:Oğlum sende herşeyi çekme :oops:

Çok teşekkürler röportajı hazırlayanlara.

Savaş Abi, ümit ediyorum bu hafta sonu tanışabiliriz, ama Abdi İpekçi'de ama Samiyen'de... :)

Röportajın yapıldığı insan Savaş Karadağ olunca güzel olmaması da imkansız haliyle.

Forumdan tanıştığım ilk, oturup konuştuğum tek insan olmasıyla da bende yeri ayrı.

Ne kadar düzgün bir insan, ne kadar iyi bir Galatasaraylı olduğunu kısa bir sürede anlayabiliyorsunuz.

Üniversiteyi ve Galatasaray'ı beraber götürebilmek için önümde bir örnek benim için Savaş Abi, herkes örnek almalı zaten.

Röportaj ekibine de teşekkürler.

Yiğit senin başının altından çıktı değilmi o fotolar o kadar dedim her şeyi çekme diye bak Savaş'a malzeme çıktı :) .

Çıkma aslanım karşıma sakın :) .