Aile Toplantısı 15. Hafta Konuğu: Savaş Karadağ (Röp. S. 2)

• Konbuyu başlatan Erdal Can İçelli
  • Başlangıç tarihi
Re: Aile Toplantısı 15. Hafta Konuğu: Savaş Karadağ (Röp. S.

yıldız futbolcu iyi(savaş abi) teknik direktör iyi (ropörtaj ekibi ) seyirci iyi (yorum yapanlar) takım iyi ( fotodaki Şamil abi gibi mesela :) )
E daha ne olsun

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Yiğit senin başının altından çıktı değilmi o fotolar o kadar dedim her şeyi çekme diye bak Savaş'a malzeme çıktı :) .

Çıkma aslanım karşıma sakın :) .

Yiğit Fotoları çekerken hiç böyle demiyordun Bro.Ne oldu anlamadım ki.Afişe oldun sayemizde.Sokakta,Orjinde herkes parmakla gösterecek seni.İşin ilginç yanı Savaş yok Fotoda :) .

Bro Yiğit'e kızdım her haltı çekme Aslanım diye, şu poza baksana Allah aşkına Arda, Hayır Savaş Röportaj senin kardeşim kendi fotoğraflarını göndersene :) .

Ayrıca Sokak'ta herkes beni zaten parmakla gösterir bro Fotoğrafa ne gerek :) :) .

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Bro Yiğit'e kızdım her haltı çekme Aslanım diye, şu poza baksana Allah aşkına Arda, Hayır Savaş Röportaj senin kardeşim kendi fotoğraflarını göndersene :) .

Ayrıca Sokak'ta herkes beni zaten parmakla gösterir bro Fotoğrafa ne gerek :) :) .

Daha fazla afiş olmaya gerek yok diyosun :)

Neyse tek gerçektir Savaş uzatmayalım :)

Savaş´ın kendisinin olmamasına rağmen röportaja eklettiği fotoğrafla vermek istediği mesajı alamamış gençler, bir de örnek olacaksınız. : ) "Kardeş kardeş" yazın şurada...

Yalnız Şamil Abinin çok iyi çıktığı fotoğraflarda var.Sanırsam o an basket olmuştu, iyi çekemedim,ama siz omuz omuzayı söylerken ben de 3 lü :) fotoğraf çektim.