Aile Toplantısı 16. Hafta Konuğu: Kerem SEÇER (Röp Syf.2)

Re: Aile Toplantısı 16. Hafta Konuğu: Kerem SEÇER (Röp Syf.2

Emre Abi, Lakers tökezlemeyince NBA bölümünü bırakıp röportajdan vurmaya mı geldin ? :)

Röportajın beğenilmesine sevindim açıkçası. Burada birbirimizi zaten biliyoruz ama çok daha iyi tanımak hepimizin hakkı. Yiğit ile beraber elimizden geldiğince emek vermeye, iyi şeyler ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.

Ben de teşekkür eden tüm renktaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. [Emre Yüksel hariç : )]

Çok güzel bir röportaj olmuş gerçekten.Yüzyüze tanışma fırsatı olmasa da biraz olsun Kerem Abi'yi tanıma fırsatı buldum.

Röportaj da emeği geçen herkese teşekkürler.

Tugay Aktepe' Alıntı:
Emre Abi, Lakers tökezlemeyince NBA bölümünü bırakıp röportajdan vurmaya mı geldin ? :)

Röportajın beğenilmesine sevindim açıkçası. Burada birbirimizi zaten biliyoruz ama çok daha iyi tanımak hepimizin hakkı. Yiğit ile beraber elimizden geldiğince emek vermeye, iyi şeyler ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.

Ben de teşekkür eden tüm renktaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. [Emre Yüksel hariç : )]

yok abi, en başta yazmışım ama bak..
çok güzel olmuş, tugay'la polemiğe girmek için bahane aradım, bulamadım demişim.. : )

Yiğit,

O zaman hazırlıktaydım sanırım. Aslında çok olmuş senle tanışalı. :)

Mithat abi,

Ben hep buralardayım da sen yoksun ortada. :)

Ayrıca Adnan Polat'a karşı tepkilerimi görmedin veya aynı fikirdeyiz diye görmek istemedin sanırım. Karşıt şeyler düşünsen hemen alıntılarsın yazımı kesin. :)

Barış,

Bir gün tanışırız inşallah. İlk tatil planım Karadeniz ile ilgili. Sanırım bir dahaki yaz olur. Trabzon'a da gelmek istiyorum, görüşürüz o zaman.

Emre Yüksel' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":24xzz5qj]Emre Abi, Lakers tökezlemeyince NBA bölümünü bırakıp röportajdan vurmaya mı geldin ? :)

yok abi, en başta yazmışım ama bak..
çok güzel olmuş, tugay'la polemiğe girmek için bahane aradım, bulamadım demişim.. : )[/quote:24xzz5qj]

Abi sen bulamadın ben karşına çıkardım ama elinin tersiyle ittin. :)