Aile Toplantısı 17. Hafta Konuğu: Doğan Sağlam [Röp.Sayfa 3]

Re: Aile Toplantısı 17. Hafta Konuğu: Doğan Sağlam

Forumda en çok konuşmayı sevdiği ve en çok eğlendiği kişiler kimler?
Frank Rijkaard hakknda ki düşünceleri ?
Vefa Lisesi ve Vefaspor ile olan ilgili ve düşünceleri?

aklıma geldikçe daha çok soracağım.

Doğan çok zorlanacaksın kardeşim. Renktaşlar sayesinde terleteceğim seni epey. :)

Doğan Sağlam' Alıntı:
Kardeşim çok acamasız olma yahu şurda yüz yüze yazışıyoruz :p

Kanını emecem olm, Röportajjjj ölmeye geldik tezahuratını söyletecem sana inim inim.. :)

Bu ne hırs,ne öfkeymiş arkadaş. Ya halı sahaya gel yada parkeye gel orada hesaplaşalım kardeşim :p

Her insanın hayatında yakından tanıdıı birde uzaktan tanıdığı örnek aldığı insanlar vardır kendine. Doğanın yakın çevresinden ve uzaktan gördüğü okuduğu veya izlediği ve örnek aldığı kişiler kimler

En beğendiği bay-bayan güzeller, şarkıcılar, Yerli ve yabancı oyuncular , yazarlar ve düşün kadını ve adamalrı kimler?

Gözlük kullanıyor kaç numara ve rahatsızlığı ne?

Bir mekana girdiğinde farklı masalar var bir düşünü tartışan bir masa, Ekonomiyi tartışan bir masa, siyaset üzerine komplo teorileri üreten bir masa, kız muhabbetinin döndüğü masa spor konuşulan bir masa. Bu masalardan hangisinde olmak isterdi ve hangisine giderdi?

Uzaylıların olduğuna inanıyormu ? Dünya ve kainat ile ilgili düşündüğü oluyormu?

Sınırsız parası olsa tamamı dünyadan nasıl bir takım kurardı. Ve aynı şekilde parası olsa GS'a nasıl bir takım kurardı.

En çok sevdiği bestemi hangisi? Maçlardan çıktığında çekirdekten dudakalrında uçuk çıktığı söyleniyor doğrumudur? :)

Bireysel saplantıları varmı? Korkuları nelerdir? Kendinde en beğendiği zöelliği ve en beğenmediği özelliği nelerdir?

En beğendiği tatil yeri neresidir? Tatile çıkacak olsa ne tarz tatil yapmak ister?

Kendine ait bir evde yaşasa evind eolmazsa olmaz 3 şey ne olurdu? Evinin nerede ve nasıl olmasını isterdi?

Geelceğe dair bakışı nedir, gelecekte kendini nerede görüyor hayalinde. Gelecekde nerede olmak isterdi?

Ben de yazayım bari.
Neden Fener değil de Galatasaray?
Forumun son zamanlardaki seviyesi ile ilgili ne düşünüyor?

He bi de Doğan kızlar filan nsıl gidiyo yani :) Polat futbol filan bi yere kadar arada ropörtajın da esnemesi lazım :)

:=)

Tugay, şehir dışında. Dün söylersin dedi, ama onu açıklama da bile geç kaldım.:)
Sorular hazır gibi, yarın Doğan'a gönderirim. Cevaplar gelince hemen yayınlarız. Geç kaldık yine farkındayız, ama yoğunuz.

Emre Yüksel hariç gecikme için herkesten özür diliyorum. :)

Sınavlarım nedeniyle şehir dışındaydım ve internete girme fırsatı bulamadım. En kısa zamanda röportajı gerçekleştireceğiz.

Tugay Aktepe' Alıntı:
Emre Yüksel hariç gecikme için herkesten özür diliyorum. :)

Sınavlarım nedeniyle şehir dışındaydım ve internete girme fırsatı bulamadım. En kısa zamanda röportajı gerçekleştireceğiz.

napalım tugay, bütün forumu dolaştım, sana sataşabilecek ancak bunu bulabildim : )

Emre Yüksel' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":eek:6ib8yhs]Emre Yüksel hariç gecikme için herkesten özür diliyorum. :)

napalım tugay, bütün forumu dolaştım, sana sataşabilecek ancak bunu bulabildim : )[/quote:eek:6ib8yhs]

Bu kadar sabırsızlanma abi, bahara doğru herşey farklı olacak. Bölüm yetkilisi olduğuna göre kanlı Play-Off bizi bekler. :) Anlarsın ya..

Röportajın bu kadar gecikeceğini bilseydik Doğan'ın evliliği ve çocuğu hakkında da sorular sorardık :p

Emre ile hangi Play Off'dan abshediyon sen Tugay? Onlar Regular Regular takılıyor işte:)

Sühan Cem' Alıntı:
Röportajın bu kadar gecikeceğini bilseydik Doğan'ın evliliği ve çocuğu hakkında da sorular sorardık :p

Emre ile hangi Play Off'dan abshediyon sen Tugay? Onlar Regular Regular takılıyor işte:)

Abi röportaj en geç yarın akşam sitede olacak. Soruları gönderdik cevapları bekliyoruz.

Play-Off konusuna gelirsek, elbette karşımızda elle tutulan bir takım olmayacak ama taraftarları tarafından lobi kullanılarak burnumuzdan getirilmeye çalışılacağını düşünüyorum. :) Taraftarları derken, biliyorsun abi iki taraf var; Lakers ve diğerleri. :)

Doğan Sağlam kimdir? Kendinizi okuyucalarımız için tanıtır mısınız?

Öncelikle bu röpörtaj için beni merak edipte soru soran her arkadaşıma teşekkür ederim.Bir 18 Haziran günü İstanbul?da dünyaya ilk selamımı çaktım.Aslen Gaziantepli? yim. Benden 8 yaş küçük birde erkek kardeşim var.İlkokul ve orta okulda son derece çalışkan bir öğrenciydim ve itiraf etmek gerekirse özellikle ilkokul yıllarımda yüzmek dışında hiçbir sporu becerebildiğim söylenemez hafif bir obezlik durumu mevcuttu.Daha sonra mensubu olmaktan hep gurur duyduğum VEFA Anadolu Lisesi?ni kazandım.Her biri birbirinden daha güzel 4 yılım geçti.Lisede özellikle sosyal yönümü inanılmaz derecede geliştirdim.Karaktermin iyi noktalarında ki bir çok özelliği lisemde elde ettim diyebilirim.Şimdide ne çalışkan ne tembel ikisinin ortası bir üniversite yaşantısı sürüyorum.Genel olarak konuşma becerim yüksek,insanlara kendimi dinletmeyi becerebilen bir kişiliğim ve kavga etmeye yatkın bir yapım vardır,bir anda gözüm kararabilir ki bu başıma sıklıkla geldi.Tabi bu durum son 2-3 yıldır biraz daha kontrol edilebilmeye başladı sanırım yaşlanmayada başladım şimdiden:p

Galatasaray'a duyduğunuz sevda ne zaman ve nasıl başladı?

Valla bunu bende uzun süre düşündüm.Benim babam Fenerbahçeli, annem Beşiktaşlıdır. Annemde babamda çalışan insanlar olduğundan küçükken Halamlarda ve Teyzemlerde kaldım iş saatleri içerisinde.Onların ikiside Galatasaraylı?ydı.Sanırım oradan bir etkileşim oldu.Birde bebek yaşımdan bu yana ?ormanların kralı? aslanlara karşı bir sevgim mevcuttu.Galatasaray?ın Aslanla temsil edildiğini öğrendiğim yaştan bu yana sarı-kırmızıya gönül verdim.Sanırım 4 yaşımdan beridir ?Galatasaraylıyım? lafını tereddütsüz kullanıyorum.

72266735.jpg

1)Forumda yazdığınız iletilerden Galatasaray Spor Kulübü'nün içinden tanıdığınız isimler var. Bunun gerçeklik payı nedir?

Bu aslında benim zaman zaman başımı ağrıtan bir konu.Ailem uzun süredir inşaat işi yapıyor bu yüzden aynı sektördeki bir çok iş adamını,patronu tanıma imkanı buldum.Zira 7-8 yaşımdan beri şantiyeden,iş yemeklerine babamla beraber giderim her yere. Masada iş konuşmalarından sonra spor muhabbeti döner,babamında sporla,futbolla arası yoktur pek, bu sebeple bu muhabbete ben balıklama atlardım.Tabi o masada Galatasaray üyesi bir çok büyüğümlede konuştum,tanıştım bu sayede.Adnan Polat ve babası İbrahim Polat bunlardan ikisidir.Ancak sırf bu yüzden buraya istemedende olsa gerçekleşmeyen bilgiler aktardığım oluyor.Kulübe yakın kişilerden duyduğumu aktarıyorum ama işte çoğu zaman onlarda yaş tahtaya basabiliyorlar.

2)Okuma ve yazmanın hayatınızdaki yeri nedir? Okuduğunuz kitapların hayatınızda yeni ufuklar açtığı oluyor mu? Hangi tür kitapları okumayı tercih edersiniz?

Aslında Onur Abi bir takım şeyleri bildiği için bu soruları daha tuzaklı yönlendirmişti bana ona buradan selamımı söylemek boynumun borcu:p Okuma ?yazma eğitim bazında benim için son derece önem arz eden bir konu.Hayatımda hiçbir zaman okumak neme lazım babam yorulunca işleri ben devir alırım diye hiç düşünmedim.Aksine kendi kariyerimi oluşturmak benim öncelikli hedefim bunun içinde okumak benim için vaz geçilmez bir araç.

İşin açıkçası okuduğum bir kitaptan sonra ?artık dünyaya farklı bakıyorum? tarzı bir duygu yaşamadım.Etkilendiğim kitaplar,beğendiklerim oldu,hayal gücümü geliştirdi çoğu ama farklı ufuklar açtı mı,pek zannetmiyorum.

Genelde ?politik kurgu? tarzı romanları tercih ederim.Ama bunların dışında Agatha Christie , Stephen King , J.K. Rowling , J.R.R. Tolkien , Thomas Haris , Dan Brown gibi polisiye veya fantastik roman yazarlarının eserlerini takip ederim
.

13424135.jpg

3) Okuduğunuz bölümden memnun musunuz? Bu bölümde okumak sizin tercihiniz miydi? Geleceğe dair beklentileriniz neleradir?

Okuduğum bölümden oldukça memnunum.ÖSS benim için hayal kırıklığı olmuştu ama puanım farklı bölümler için gayet iyi üniversiteleri tutuyordu.Bunu ailemle oturup konuştum ÖSS için 1 senemi heba etmek istemediğimi ve İnşaattan başka hiçbir bölümü düşünmediğimi anlattım.Sağ olsun özellikle annem bu konuda bana çok destek oldu.Netice olarakta araştirdık Kültür İnşaat?ın bir çok devlet üniversitesinden daha iyi bir eğitim kadrosuna ve kalitesine sahip olduğunu öğrendim ve orayı tercih ettim.Bugüne kadarda tercihimden yana oldukça mutluyum.

Geleceğe dair beklentim sadece başarılı olmak üstüne kurulu açıkçası.Ailemden kalanlarla değil kendi başıma yaptıklarım,kendi başıma yarattıklarımla konuşulmak.Benim en büyük beklentim budur.

4) Yurt dışında yaşamış biri olarak yaşam biçimleri ön planda tutulduğunda Türkiye'yi ve diğer ülkeri karşılaştırmanızı istesek, ülkemizin artıları ve eskileri nelerdir?

İşin açıkçası hayatımın en eğlenceli ve eğitici tecrübelerini yurt dışında tattım.Bu anlamda benim kötü anım yoktur özellikle İngiltere ile ilgili.Ama inanın vatanın yerini tutmuyor hiçbir ülke.

Öncelikle insanlar farklı,benim ülkemin insanı daha sıcak kanlı,daha yardım sever,İstanbul daha samimi bir şehir.İngilizler?de her şeyden önce insanlık duygusu fazlasıyla noksan.Şehirlerinde her şeyi kurallar ile şekillendirmişler tabi insanlıklarınıda aynı derecede.

Ülkemizde işsizlikten,kaba insanlarda,eğitimsizlikten,ayrılıkçı guruplardan yana hep şikayetler olur.Ancak bunların hepsi şahit olduğumun Avrupa ülkelerinde de mevcut.Ama Türk insanı onların çoğunun sahip olmadığı şanlı bir tarihe,ilginç bir duygusallığa, ve bazen suistimal edilen bir duyarlılığa sahip.O yüzden en iyi şartlarıda sunsalar bana yine ülkem derim.

5) Doğan Sağlam, Galatasaray SK'nın başkanı olsaydı, Galatasaray camiası için neler yapardı? Gerek profesyonle gerekse amatör şubelerde yapacağı çalışmalar neler olurdu?

30097644.jpg

Bu gelecekle ilgili en büyük hayallerimden birisi açıkçası ama daha henüz hayal aşamasında:p

İdari anlamda ilk yapacağım iş GS başkanlık makamının denetiminden çıkmayacak şekilde özellikle basketbol şubelerini özelleştirmek olurdu.Basketbol devamlılığı çok önemli bir spor dalı.Aynı hoca ile çalışmak,yatırımları her yıl azalmayacak şekilde yapabilmek önemli konular.Ancak biz futbol odaklı bir ülke olduğumuz müddetçe basketbola ve diğer branjlara yapılan yatırımlar tehlike altındadır demektir.Bu yüzden daha önceleri karşı çıksamda başkanlık koltuğuna otursam Barcelona veya Real Madrid benzeri şekilde şubeleri özelleştiririm.Ama GS başkanlığı denetimden çıkmaması buradaki en önemli konu benim için. Yüzme ve kürek takımlarımızın mevcut yapısı zaten başarı için oldukça yeterli.Engelsiz Aslanlarıda bu özelleştirmenin dışında tutardım.Zira onlar 1. elden her türlü yatırımı hak ediyorlar.Voleybol için konjektür çok önemli.Henüz kulüp dışına çıktığında sponsorların bulunacağı,kendi yağında kavrulabilecek bir durum,populite mevcut değil voleybol için.O şube için bugünkü konjektüre göre ,Fenerbahçe?nin yaptığı Mehmet Ali Aydınlar gibi bir yöneticimi verir ve her şeyi ile emanet ederdim.Tabi bunların dışında Bayan-Erkek Basketbol takımı ve yine Bayan-Erkek Voleybol takımları için her yıl 15 milyon dolar kulüp bütçesinden para ayırabilmek çokta esirgenmemeli bence.Netice olarak eğer ki aldatılmıyorsak yıllık en az 120 milyon dolarlık bir gelirimiz varken bu zor olmamalı.

Futbol takımı için teknik direktörlük için Fatih Hoca benim her zaman ilk adayımdır.Ama şayet kabul etmez ise bugün Adnan Sezgin?in bulunduğu makama gözüm kapalı şekilde Fatih Terim?i getirirdim.Ve altındaki futbol ekibini de onun tavsiyeleri ve kararlarına bağlı şekilde kurardım.Hakan Şükür,Bülent Korkmaz gibi isimleri idari menejer olarak kulübe kazandırmak bence çok önemli.Bugünlerde en çok ihtiyacını çektiğimiz takım ruhunu dışarıdan da olsa yaratabilecek insanlar bunlar.

Sponsorluk yine hayati önem arz eden bir konu.Bu işin her daim üstüne giderim.Bu konuda mevcut yönetimi çok başarılı buluyorum.

6) Son on yılda Galatasaray'da yaşananları baz alarak, önümüdeki 10 yılda Galatasaray'ı bekleyen gelişmeler neler olabilir?

Her ne kadar biz kara günler yaşıyor olsakta son zamanlarda.GS?ı gelecekte çok parlak günlerin beklediğini düşünüyorum.Artan sponsorluklar,tamamlanan yeni stadımız,artan yayın gelirleri, yıllardır en büyük sorunumuz olan ekonomik yetersizliğimizi büyük ölçüde ortadan kaldırdı. Bundan sonrası güçlü,GS?ın haklarını her plartformda savunabilecek,kulis faliyetlerinde geri kalmayacak bir yönetimin GS?ın başına gelmesinde.Bu olursa Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu bizim için bir hedeftir hayal değil.

7) Geçmişten günümüze gerek idari, gerek ekonomik gerekse sportif açıdan Galatasaray SK'daki en iyi ve en kötü yönetim kime aitti?

62377654.jpg

Hepsini birlikte soruyor isen bence rahmetli Özhan Canaydın bu konuda ki en başarısız başkandır.Ama ayrı ayrı soracak olursan Polat ve Canaydın sportif başarısızlıkta ilk sırayı paylaşırlar.İdari anlamdada Özhan Canaydın , Faruk Süren?den sonraki en başarılı başkandır belki de.Tabi bu değerlendirmem benim şahit olduğum dönemle sınırlı çok geçmişe girmek istemiyorum.

8) Galatasaray Spor Kulübün'de Galatasaray'ın kimliğine yakışmayan, Galatasaray ruhuyla oynamayan oyuncular olduğunu düşünüyor musunuz? Sizde bir yetki olsaydı, hangi oyuncularla yollarınızı ayırırdınız?

Kesinlikle düşünüyorum.Takımın şuan içinde bulunduğu durum başka şeylerle açıklanamaz zira. Yetki verilecek olsa Mustafa Sarp,Servet Çetin,Barış Özbek,Hakan Balta ve artık bütün şansları tüketmiş olan Aykut ile yollarımızı ayırırdım.

9) Basketbol oynadığınız biliniyor. Bu sporu şu an hangi düzeyde yapıyorsunuz? Basketbolu bir spor mu yoksa bir gelecek olarak mı görüyorsunuz?

Basketbol oynadım.Yeşilyurt Spor Kulubu? nde 1 yıl Ülker?in alt yapısında 2 yıl basket oynadıktan sonra LGS yüzünden basketbolu bıraktım.Daha sonra Vefa Lisesi?ne girdim okul takımı falan derken geri döndüm basketbola.Yaşımda henüz çok geç değildi.Emlak Bankası?na gittim takıma aldılar.1 yıl oynadım orada.Daha sonra İTÜ teklif yaptı ,antrenman şartlarını falan her şeyi anlattılar görünen köy kılavuz istemiyor zaten iki yol oluştu önümde ya eğitimim yada spor hayatım.Ailemle konuşmamız gerekmeden ben eğitim hayatımı tercih ettim.Ve bıraktım basketbolu.Daha sonrasında Lise Takımım ile devam ettim.Lise sonrası dönemde de basketbolla iletişimim kesildi ne yazık ki.Geçenlerde GSbasket olarak toplanıp maç yaptığımız zaman içim tekrar kımıldanmaya başladı bu anlamda.Ancak 3 yıl içinde basketbolumdan ne kadar çok şey kaybettiğimi görünce oldukça üzüldüm açıkçası.

10) Hayatınızda gelişen olaylara karşı bakış açınız, hayat felsefeniz nasıldır?

Ne çok iyimser nede kötümser biriyimdir.Pozitif olmaya çalışırım genelde.Gelişen olayları rahat ve sukunetle karşılamaya gayret ederim bunu hissetmiyorsam bile dışarıya karşı böyle gösteririm.Hayat felsefem başarılı olmak ve aynı hatayı 2 kez yapmama üzerine kurulu.Yaptığım hatalardan,yanlış seçimlerden hep ders almaya,tecrübe çıkarmaya bakarım.Bugüne kadar iş hayatının içine çok sokulmadığımdan dolayı bu tecrübelerimi kızlarla olan ilişkilerimden çıkarmayı amaç edindim kendime dolayısı ile ?daldan dala? felsefesinide benimsemiş bir insanım;)

28679852.jpg

11) GSBasket platformunda gerek sanaL ortamda, gerek gerçek hayatta vakit geçirmekten hoşlandığın isimler kimler?

Burada birbirinden değerli arkadaşlıklar edindim. Ancak çoğu ile yeterince yüz yüze görüşmek nasip olmadı henüz.Ancak her daim konuşmaktan ,sohbet edip,dertleşmekten zevk aldığım Onur Yavuz Abim vardır.Aramızda oldukça iyi bir diyalog olduğunu düşünüyorum.Yine aynı şekilde sohbetine doyum olmayan Tugay Aktepe, Burak Barut, Evren Yılmaz, Tolga Kaplan ,Arda Öztürk,Barış Yavruoğlu gibi arkadaşlarım var. Hele ki yazın Tolga-Ben-Tugay bir muhabbetler döndürürdük ki 40 yıllık dost olunsa bu kadar konuşulabilir.Unuttuğum arkadaşlarım olabilir o yüzden şimdiden özür dilerim onlardan.

12) Eski teknik direktörümüz Frank Rijkaard'ın Galatasaray serüvenini nasıl yorumluyorsunuz? Hollandalı hoca takımımıza neler kattı, neleri götürdü?

Açıkçası uyuşamadık biz Frank Rijkaard ile.Sadece takım olarak değil ülke futbolu olarakta uyuşamadık.Oda bu lige uyum sağlamayı red edince olan oldu.Bu anlamda bize pek bir şey kattığını söyliyemicem.Onun döneminde takımda disiplinsizlik,takım içi örgütlenme had safaya çıktı.Bu sebeple bir çok oyuncumuzu mental olarakta kaybettiğimizi düşünüyorum.Bu lig bir hoca getirirken bence populist yaklaşımlardan uzaklaşılmalı artık.Ligimizin gerçeklerine göre hoca seçersek her daim başarılı olacağımıza inanıyorum ne yazık ki Frank bu isim değildi.

24518774.jpg

13) Doğan Sağlam'ın kendine örnek aldığı isimler var mıdır? Varsa, bu isimler kimlerdir? Ayrıca, kendinizde beğendiğiniz ya da beğenmediğiniz özellikler nelerdir?

Açıkçası biraz klasik olacak belki ama ben kendime babamı örnek alıyorum. O bügüne kadar varlıklı bir ailesi olmasına rağmen tek kuruş onlardan almadan sıfırdan yaptı her şeyini.Bugün bile daha farklı,daha büyük neler yapabilirim diye düşünür çabalar.Bu anlamda örneğim babamdır benim dışarıda birilerini aramama lüzum yok.Kendimde beğendiğim özelliklerim; kazanmaya olan bağımlılığım,inadım,hırsım,mantığım,ve oturaklı tavrımdır bu arada kızlarla çok çabuk iletişim kurarım ,iyi anlaşıyorum karşı cinsle, bu özelliğimden ayrıca memnunum;)

Beğenmediklerim ise; çabuk sinirlenebilmem ve bu sinirimi içimde yaşayayamam,onca başarı isteğime ve hırsıma rağmen özellikle ders konusunda çalışmayı hiç mi hiç sevmemem,açıkçası tembelim bu konuda:p, ve son olarakta bilgisayara olan fazlaca bağlılığım.

14) Sosyal yaşantınızda bir ortama girdiğinizde çevredelilerinizle konuşmaktan hoşlandığınız, hoşlanmadığınız konular nelerdir?

Eğer gerçekten saygı ile konuşulacak,tartışılacak bir ortamsa politika konuşmayı severim.Onun dışında her ortamda beni görenler ilk olarak spor konuşmaya başlarlar.50-60 yaşındaki büyüklerim bile beni gördüklerinde her şeyi bırakıp spor konuşmaya benim masama gelirler yada beni çağırırlar.Bu konudan konuşmaktan da dinlemekten de zevk alırım hele ki konu Galatasaray ise.

Tabi o ortamın içinde Onur Yavuz varsa ilk önce kız muhabbeti yapar sonra GS?dan başlarım orası ayrı;)

14676280.jpg

15) Galatasaray'ı diğer kulüplerden ayıran özellikleri nelerdir? Neden başka bir takım değil de, Galatasaray sevdalısısınız?

Galatasaray?ın en büyük farkı tarihidir.Bunun içinde GS Lisesi? de dahil kesinlikle.Ali Samiyen? leri ,Metin OKTAY?ları ,Baba Gündüz?leri,Karıncaezmez?leri,2000 Ruhu bu ve bunun gibileri GS?ın farkıdır.Renklerinin asaleti en büyük ayrıcalıktır GS?ı tutan için.İşte bunlar yüzünden sadece Galatasaray, iyiki Galatasaray.

16)Adnan Polat ve yönetiminin şu ana kadarki icraatlarını nasıl buluyorsunuz? Bu yönetimin Galatasaray'ı güzel günlere ulaştıracağına inanıyor musunuz?

Özellikle finansal yapının düzenlenmesi,sponsorluk, ve GS?ın taşınmazları,tesisleşme konusunda çok başarılı buluyorum.Ancak unutmamak gerek ki GS gerçekte bir holding değil.Büyük bir Spor Kulübü.Adnan Polat?ın bugüne kadar yaptıkları,kulübü holding yapınsa kavuşturması,vs olması, yapılması gerekenlerdi ama bunlar sportif ve idari başarılar ilede taçlandırılmalıydı kesinlikle.Bunu beceremedi.Yönetimine hakim değil Adnan Polat.Artık sürekli seçim korkusunu hissedecek.Zaten yönetimde ki çatlak sesleri hepimiz biliyoruz.Kısacası sinerji yok böyle bir ortamda GS parlak günlere ulaşır ama Adnan Polat ve dolayısı ile Adnan Sezgin ile ulaşamaz.

23545727.jpg

17) Söyleşi teklifimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. Son olarak GSBasket ailesine neler söylemek istersiniz?

Asıl ben teşekkür ederim.Hatta bu uzun yazımı okumak zahmetinde bulunan arkadaşlarım ve büyüklerime ayrıca teşekkür ediyorum;) GSBasket artık bizim için bir vazgeçilmez.Tabi burada salt forumdan bahsetmiyorum.İçindeki kişiler ile 5 yıldır tanıdığım insanlar ile güzel ve vazgeçilmez burası. Umarım bu bundan böylede bozulmaz.Son olarak birlikte nice şampiyonluklara diyorum...

Bir kelimeye bir kelime ile Doğan Sağlam;

Wikileaks ====> Amerikan alçaklığı
Elano ====> Hayal kırıklığı
Adnan Sezgin ====> Zarar
Barcelona ====> Keyif
GSBasket ====> Vazgeçilmez
İnternet ====> Kolaylık
Cep Telefonu ====> Olmazsa Olmaz
Çekirdek ====> Antep Fıstığı
NBA ====> Michel Jordan

En'ler Köşesi ;

En sevdiği yemek, içli köfle ve çiğ köfte