Aile Toplantısı 17. Hafta Konuğu: Doğan Sağlam [Röp.Sayfa 3]

Re: Aile Toplantısı 17. Hafta Konuğu: Doğan Sağlam

Doğan kardeşime verdiği samimi yanıtlardan dolayı teşekkür eder ve bir ömür boyu aramızda bulunmasını temenni ederim...

Re: Aile Toplantısı 17. Hafta Konuğu: Doğan Sağlam [Röp.Sayf

Röportajdaki son cümle Doğan´ın hayata bakışının bir özeti aslında. : )

Sorulara verilen samimi yanıtlar yeni soruları beraberinde getiriyor aslında. Galatasaraylı olma hikayesi ilginç... Annesi ve babası kız kardeşlerine kızgın mı? : )

Emeği geçen herkese teşekkürler. Bu arada röportaj ekibine ufak bir tavsiyem olsun; karşınızdakini terletmekten korkmayın. : )

Onur Yavuz' Alıntı:
Sorulara verilen samimi yanıtlar yeni soruları beraberinde getiriyor aslında. Galatasaraylı olma hikayesi ilginç... Annesi ve babası kız kardeşlerine kızgın mı? : )

Benim fananikliğimin doruğa ulaştığı zamanlarda ikiside baya söyleniyordu kardeşlerine abi :p Sonra kardeşim geldi onunda sayemde söylediği ilk kelime anne -babadan önce HAGI olmuştu.Bu durumada şahit olunca artık diyecek söz kalmadı :p

Beyler adam seyyah :)

Şaka bir yana süper röp. olmuş. Yapanın, yapılanın yüreğine sağlık.

Güzel röportaj olmuş, her soruya açık şekilde cevap vermiş Doğan. Hem kendisine hem de ekibe çok teşekkürler.

Yapanın yaptıranın eline diline sağlık.

Yalnız Doğan Voleybolu FB gibi bir yöneticiye veririm demişsin ve M.Ali aydınlar'ı örnek vermişsin. M.Ali Aydınlar federasyon yönetiminden biri. Ama Fb yönetiminde dğeil ek bilgi olarak söyliyim:) Bir kaç detaylı ufak ufak soru sormuştumbazıları sorulmamış bazılarıda dğeiştirilerek sorulmuş anlamını yitirmiş sorum m Doğan hakkında öğremebileceklerimizi öğrenebilmişiz. Açık olmuş Doğan zamanda ayırdığı belli. :)

Sühan Cem' Alıntı:
Yapanın yaptıranın eline diline sağlık.

Yalnız Doğan Voleybolu FB gibi bir yöneticiye veririm demişsin ve M.Ali aydınlar'ı örnek vermişsin. M.Ali Aydınlar federasyon yönetiminden biri. Ama Fb yönetiminde dğeil ek bilgi olarak söyliyim:) Bir kaç detaylı ufak ufak soru sormuştumbazıları sorulmamış bazılarıda dğeiştirilerek sorulmuş anlamını yitirmiş sorum m Doğan hakkında öğremebileceklerimizi öğrenebilmişiz. Açık olmuş Doğan zamanda ayırdığı belli. :)

İşin açıkçası abi M.Ali Aydınlar nasılki fb Voleybol şubesine büyük şeyler katmış orada başardıkları ilede bugün başkanlık için bile konuşulan bir isim olmayı başarmışsa.Aynı hedefi,hırsı,yeteneği olan birini şubenin başına koyardım demek istedim.

Güzel röportaj olmuş. Ellerinize sağlık. Ama benim sorularım sorulmamış. Sağlık olsun.

Bağdat Kaynak' Alıntı:
Güzel röportaj olmuş. Ellerinize sağlık. Ama benim sorularım sorulmamış. Sağlık olsun.

Bağdat Hanım, isteriz ki herkesin soruları sorulsun. Bizim için bir mahsuru olmaz sonuçta bir en fazla iki cümle ile soruyu sorarız. Ancak yanıtlayacak kişi soruya cevap verirken doğal olarak birkaç cümle kuruyor ve yanıtlar uzuyor. Bu bağlamda röportaj çok uzun olur ve bir yerden sonra hem okuyana hem de yanıtlayana yorgunluk verir.

Madem sorunuz sorulmamış biz röportaj ekibi olarak bundan sonra yapılacak röportajda kişiyi sizin seçmenizi istiyoruz. Kabul ederseniz özel mesaj ile bana veya Yiğit'e istediğiniz ismi gönderin. Böylece ufakta olsa sizin de gönlünüzü almış oluruz.

Bağdat Abla başka kişiyi değil de kendisini seçse daha mükemmel olur.. =)

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Bağdat Kaynak":2j6gd8kw]Güzel röportaj olmuş. Ellerinize sağlık. Ama benim sorularım sorulmamış. Sağlık olsun.

Bağdat Hanım, isteriz ki herkesin soruları sorulsun. Bizim için bir mahsuru olmaz sonuçta bir en fazla iki cümle ile soruyu sorarız. Ancak yanıtlayacak kişi soruya cevap verirken doğal olarak birkaç cümle kuruyor ve yanıtlar uzuyor. Bu bağlamda röportaj çok uzun olur ve bir yerden sonra hem okuyana hem de yanıtlayana yorgunluk verir.

Madem sorunuz sorulmamış biz röportaj ekibi olarak bundan sonra yapılacak röportajda kişiyi sizin seçmenizi istiyoruz. Kabul ederseniz özel mesaj ile bana veya Yiğit'e istediğiniz ismi gönderin. Böylece ufakta olsa sizin de gönlünüzü almış oluruz.[/quote:2j6gd8kw]
Ya ben de sadece bu röportajda soru sormuştum ama. Demek ki çok önemsizmiş dedim. Üzüldüm kendi kendime :)
Röportaj yapılacak kişiyi seçmek benim haddime düşmez. Burada seçilebilir. Bir de Barış şuanda bu kadar ciddi bir işi yapabilecek kadar vaktim yok. Yazın yapabilirim herkes takdir ederse. İlgi için teşekkürler :)
EK: bi de Bağdat Hanım diye hitap edilince ve profil resmi Morinho olunca okurken kendime bi çeki düzen verme ihtiyacı duydum :)

Bağdat Hanım, neden Fenerbahçe değil de Galatasaray diye sormuştunuz. Tam olarak nasıl sordunuz bilmiyorum, ama bu kapıya çıkıyordu galiba sorunuz. Biz de Galatasaray'ı diğer kulüplerden ayıran özellikler nedir diye sormuşuz. Yani sizin sorunuzu sormuşuz. Bazen atlayabiliyoruz, bunda kasıt yok, ama sizin sorunuzu atlamamışız.

Eleştiriniz için teşekkürler. Her zaman görüşlerinizi bizden esirgemeyin.

Bazen birden fazla soru soran arkadaşlar, abiler, ablalar :) olabiliyor. Ama, herkesin sorusunu sorsak otuz bazen kırk soru olabiliyor. Hepsini soramıyoruz.

Teşekkürler. Tugay senin de eline sağlık kardeşim.

Re: Aile Toplantısı 17. Hafta Konuğu: Doğan Sağlam

Bağdat Kaynak' Alıntı:
Ben de yazayım bari.
Neden Fener değil de Galatasaray?
Forumun son zamanlardaki seviyesi ile ilgili ne düşünüyor?

Ben cevap vereyim ozaman ;)

Valla ilginç bir durum var aslında benim baba tarafımın çoğu fblidir.Ben GS'ı seçtikten sonra inanın çocuk halimde önüme deste ile para koydukları,3 çeşit fb forması aldıkları bile oldu ama ozaman bile ben bir karar verdiysem bitmiştir olay benim için.Caymam.Ozamanda öyle oldu GS'ı seçtim röpörtajdaki nedenlerden dolayı zaten hemen akabininde fb nefretide düştü içime sonrada aldı yürüdü.

Forumla ilgili olarak aslında çok yorum yapmak benim haddime düşer mi bilmiyorumda.Ancak 5 yıldır takip eden biri olarak nacizane gözlemlerim var.Öncelikle şunu kabul etmek lazım 5 yıl önceki forumun bünyesinde özellikle basketboldan inanılmaz şekilde anlayan çok sayıda kişi vardı.Öyle ki ben o dönem basketbol oynuyor olmama rağmen okuldan yada antrenmandan sonra forumu açar tek tek iletileri okur ve anlayabilmek için çaba sarfederdim.Bir iddiada bulunulduğu zaman o birden fazla argumanla ortaya konulur karşı çıkacak kişidende bu şekilde tek tek argumanlarını ortaya koyarak muhalefet etmesi beklenirdi tabi bu durum seviyeyi gerçekten yukarıda tutardı.

Ancak bugün seviye düştü falan demiyorum.Bugünkü seviyemizde gayet iyi tabiki o dönemdeki gibi her konuşanın lafını ciddiye alamıyorsunuz ama yinede sözü kıymetli,yukarıda söylediğim tarzda yorumlarda bulunan çokça arkadaşım,abim,ablam var forumda.Forum rakamsal anlamda genişlerken bu kadar kefaret ödemek normal diye düşünüyorum. ;)

Teşekkür ederim Doğan. Yiğit ve Tugay, açıklamalar için teşekkürler.
Galatasaray ve Fenerbahçe diye sordum çünkü iki takımın taraftarı arasında ciddi benzerlikler görmeye başladım son dönemlerde. Bir birlerini aşağılamaları bile benzer. Bu durumda neden Fener olmasın da Galatasaray olsun? Ben de taraftarlığımı sorgulamaya başladım açıkçası. Büyüdüğüm döneme bakıyorum. Tam olarak hatırladığım1987 ve artık takım değiştirme çağımın geçtiği 2000 yılları arasında Galatasaray başarıdan başarıya koşmuş. Antipatik bir Ali Şen başkanlığı görmüşüm Fener'de. Acaba bu dönemde başarı açısından sarının yanında kırmızı değil de lacivert olsa ben yine Galatasaray'lı olur muydum? Prekazi ve Hagi Fener forması giyse durum ne olurdu? Yoksa benim ve bana yakın dönemin Galatasaray'lı olmasında başka nedenler mi var? Takım tutmak kazanma arzusundan mı ibaret? Gerçi küçükken bir dönem Beşiktaş rüzgarı da esmişti. Eğer sadece kazanma arzusu olsaydı o yıllar siyah-beyaz olurdu. Bir aidiyet hissi ama neye?

Elinize sağlık :) Çok güzel olmuş Uğur Dündarla olan fotosunu koymadığınız için daha da elinize sağlık :)

Koltuk kırdın mı len dün doğru söyle :)

Bu aralar oldukça bir yoğunluk ve yorgunluğum oldugundan röportajı yeni okuma fırsatı buldum.Doğan'dan beklediğim cevapları aldım diyebilirim.Keyifli bir röportaj olmuş,herkesin ellerine sağlık.

Moderatörlerimiz konuyu Aile Toplantısı başlığına taşırlarsa sevinirim.