Forumdaki Değişim & Şikayetler & Öneriler

Mehmet Berber gerçekleri yazmış sonunda. Şike,çirkeflik apaçık ortada iken bile hala fb yi destekleyenler gelip buraya ben basketbol seviyorum takımları tartışmak istiyorum vs yazıları yazmasınlar bi zahmet öncelikle doğru yolu bulsunlar sonra gelsinler. Bu arada uğurcan apaçık provokasyon yapıyordu ,yazdık bu adamın burada işine diye ama sayın yöneticiler pek önemsemediler biraz daha dikkat istiyoruz bu konularda.

Bir Galatasaraylı olarak, rakip takım forumuna üye olmazdım. Takımıma küfür edilen bir ortamda yer almak istemezdim. Bu beni rahatsız ederdi. Bizim sitede küfür yasak; buna rağmen arada sinirlenip saydıranlar oluyor.

Lakin herkes benim gibi düşünmek zorunda değil... Bu yüzden başka takım taraftarlarının buraya üye olup mesaj yazmasında bir sakınca görmüyorum. Ortamdan rahatsız değilse, dürüst ve samimi şekilde mesajlar yazacaksa neden olmasın?..

Forum huzurunu sağlamak çok basit.

1-) Üye olamayanlara kapanmalı forum.
2-) Galatasaraylı arkadaşlarla bile tartışırken Fenerbahçe veya başka takımlı kişiler kesinlikle alınmamalı.
3-)Saçma sapan yorum yapanlar uyarılmalı.Gerekirse ceza verilmeli.

Bu forum Galatasaray formu.

Mümkünse siyaset konuşulmasın.

Geziydi vs.gibi konular konuşuldukça can sıkıcı oluyor.

Herkesin kendi fikri var.

Burda ortak payda Galatasaray.

Gereksiz gerginlikler oluyor.

Sonuçta bir sürü siyasi platform var.Siyasi konuların konuşulacağı yer burası olmamalı.

Yazsın Fenerli arkadaşlar, özellikle kadın takımı Euroleague şampiyonluğu bölümüne bekliyoruz katkılarını :)

Genelde kadın basketbol bölümüne baktığımdan ceza tahtasını yeni okudum, Metehan gözükmüyor hiç diyordum meğersem başka kimlikten üye olduğundan süresiz uzaklaştırılmış :) Zaten konuşmalarından belliydi, hiç 13-14 yaşındaki bir çocuk gibi konuşmuyordu..

Foruma bakmayalı öyle çok olmuş ki avatarımın Oktay Mahmuti olduğunu bile unutmuşum, görünce çok şaşırdım. Değiştirmek istedim ama olmadı nedense

Merhaba Saadet Hanım, nasıl yardımcı olabiliriz? : )

Tercih etmek istediğin avatarın büyüklüğü nedeniyle hata vermiş olabilir.

Genelde kadın basketbol bölümüne baktığımdan ceza tahtasını yeni okudum, Metehan gözükmüyor hiç diyordum meğersem başka kimlikten üye olduğundan süresiz uzaklaştırılmış :) Zaten konuşmalarından belliydi, hiç 13-14 yaşındaki bir çocuk gibi konuşmuyordu..

Metehan'ın üyeliğinden başka biri mi yazıyormuş yani? Doğru mu anladım?

edit: Bu arada boyutları uygun olmasına rağmen bilgisayarımdan seçtiğim fotoğrafı avatar yapamıyorum nedense...

Forumdaki değişim forumu çok karmaşık bir hale getirmiş..
avatara nasıl fotoğraf ekliyoruz arkadaşlar..?

Metehan'ın üyeliğinden başka biri mi yazıyormuş yani? Doğru mu anladım?

edit: Bu arada boyutları uygun olmasına rağmen bilgisayarımdan seçtiğim fotoğrafı avatar yapamıyorum nedense...

Evet ben de öyle anladım, büyük ihtimal Metehan'ın kimlik numarasını alıp onun adıyla üye olmuştur, ya akrabası ya babası ya da her kimse.. Bana bir türlü inandırıcı gelmiyordu o yazmış olduğu yazıları 13 yaşındaki bir çocuğun yazması

Ya ben bir türlü avatar koymayı beceremedim. Seçtiğim fotoğrafın boyutları falan da uygun ama nedense çıkmıyor :( Sebebi nedir ki acaba?

alansavunması.net üzerinden girdim yanlışlıkla dün siteye. Bu normal midir ? Hatta dün girdiğimde bugün sitede kullanılan düzenle aynı düzen vardı. Aynı anda gsbasket.org'dan girdiğimde ise eski sayfa düzeni vardı. Bunlar normal midir ? :D