GSbasket.Org'a Hoş Geldiniz..

Galatasaray Basketbol Sitesi

Lütfen giriş yapın yada kayıt olun..

Kullanıcı Girişi

25. Sayfa - Toplam 25 Sayfa var BirinciBirinci ... 15232425
Gösterilen sonuçlar: 361 ile 374 ve 374
    Alıntı Aykut Kadıoğlu 'dan Alıntı Mesajı göster
    İyi günler Oğuz Bey...

Konuyu ben kaldırdım, açtığınız başlıkta ifade ettikleriniz sizin düşünceleriniz ve ortaya bir takım iddaalar atmışsınız, herhangi bir kanıtınız yoksa bu tür ithamlarda bulunmak doğru değil.
    İyi günler,

Ben ortaya bir iddia atıyorum ama, Fenerbahçe yönetimi de iddia atıyor ortaya. Zaten diyorum ki gelin ispatlayalım bu iddiayı. Çünkü Galatasaray taraftarı böyle birşey yapmaz. Gönül ister ki, her Galatasaraylı mücadele etsin bunlarla anladıkları dilden, ama madem "doğru değil" hükmü verilerek konu kaldırılmış, ben gerekli girişimleri yapacağım kendi adıma.

Yeni üyelerden ve kendisini Galatasaraylı gösterip, mesajlarından fenerbahçeli olduğu ve provakasyona geldiği apaçık ortada olan Mert Güney adlı üyeye yazdığım cevabın neden silindiğini bilmek istiyorum ?

Administrator

Alıntı Berkan Saybak 'dan Alıntı Mesajı göster
    Yeni üyelerden ve kendisini Galatasaraylı gösterip, mesajlarından fenerbahçeli olduğu ve provakasyona geldiği apaçık ortada olan Mert Güney adlı üyeye yazdığım cevabın neden silindiğini bilmek istiyorum ?
    BSL Takımlarının Transferleri ve Hazırlık Dönemleri konusuna gönderilmiş, konuyla ilgili, hakaret, provokasyon vs. içermeyen bir mesaj.

Ayrıca haddini bildikten sonra her takım taraftarı buraya mesaj yazabilir.

Alıntı Önder Çiçekoğlu 'dan Alıntı Mesajı göster
    BSL Takımlarının Transferleri ve Hazırlık Dönemleri konusuna gönderilmiş, konuyla ilgili, hakaret, provokasyon vs. içermeyen bir mesaj.

Ayrıca haddini bildikten sonra her takım taraftarı buraya mesaj yazabilir.
    Evet, haddini bilen her takım taraftarı mesaj yazabilir, hatta yazan aklı selim arkadaşlarda var ama kendini Galatasaraylı olarak gösterip fenerbahçeli olduğu apaçık ortada olan ve fenerbahçe ile ilgili arkadaşlarımızın yazdığı,iki başarılı olamaz yorumunu alıntılayıp, sadece sırıtan biri için fazla iyi niyetlisiniz diye düşünüyorum.

Administrator

Alıntı Berkan Saybak 'dan Alıntı Mesajı göster
    Evet, haddini bilen her takım taraftarı mesaj yazabilir, hatta yazan aklı selim arkadaşlarda var ama kendini Galatasaraylı olarak gösterip fenerbahçeli olduğu apaçık ortada olan ve fenerbahçe ile ilgili arkadaşlarımızın yazdığı,iki başarılı olamaz yorumunu alıntılayıp, sadece sırıtan biri için fazla iyi niyetlisiniz diye düşünüyorum.
    Gerektiği zaman müdahale ediyoruz. Bu süre zarfında rahatsız oluyorsanız üyeyi bloklayabilirsiniz kontol panelinizden.

Nereye yazacağımı bilemedim ama kinayeli anlatım kabul edilmiyor mu forumda? Ne zaman kinayeli birşey yazsam hemen siliniyor.

Forumun giriş sayfası birkaç gündür hata veriyordu, şimdi de isimlerdeki Türkçe karakterler "?" olmuş.

Forum da daha önceden de sorun oluyordu. Yanlış hatırlamıyorsam bir seferinde de 1 hafta siteye girememiştik.. O dönemde gerek @GSbasket twitter hesabı gerekse adminlerin hesaplarından tek bir bilgi bile geçilmemişti. Defalarca kez açıldı mı diye sayfaya girmeyi denemiştik.

Benim anlamadığım forumdaki bir sorun olduğunda neden @GSbasket twitter hesabından konuyla ilgili bilgi verilmiyor.? En azından sorun ne? ne zaman düzelecek bilgisi verilebilir. Çok bişey istemiyoruz sanırım...

S?z?m de yaz?m da T?rk?e

Merhaba Erol Bey,

Öncelikle uyardığınız için teşekkür ederiz. Eleştirilerinizde haklısınız. Umarız ki sorun tekrar etmez, ama ederse uyarınızın gereğini yerine getirmeye özen göstereceğiz.
    "Kupalara ambargo koymadan başka bir formayı taşımak, almış olduğum mirasa ve içimdeki Galatasaraylılık inancına zaten uygun düşmezdi."

S?z?m de yaz?m da T?rk?e

Alıntı Yasin Y?ld?r?m 'dan Alıntı Mesajı göster
    Forumun giriş sayfası birkaç gündür hata veriyordu, şimdi de isimlerdeki Türkçe karakterler "?" olmuş.
    Merhaba Yasin Bey,

Öncelikle uyarınız için teşekkür ederiz. Forumdaki teknik sorunlarla ilgilenen arkadaşa durum iletildi. Sorunun kısa sürede giderileceğini düşünüyoruz.
    "Kupalara ambargo koymadan başka bir formayı taşımak, almış olduğum mirasa ve içimdeki Galatasaraylılık inancına zaten uygun düşmezdi."

Sorun düzelene kadar Türkçe karakterler (ü,ö vb.) yerine ? sembolü koyarak giriş yapabiliyoruz gibi duruyor.
    Zafer inananlarındır!

Forumdaki beğeniler gitmiş, sabit konular normal konularla karışmış.

Forumda beğeni tuşu yeniden aktif edilmiş ama beğeni'ye bastığım zaman ismim görünmüyor. Veya işlemiyor öyle diyelim.

İnternette spor konulu Türk forumları arasında tartışmasız en seviyelisi burası. Site gittiği zaman inanın korkuyorum bir daha geri dönmeyecek diye.
    Böyle sorunlar olduğunda sorunun geçici olduğuna dair twitter hesabından açıklama yapsanız güzel olur.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)