Forumdaki Değişim & Şikayetler & Öneriler

İyi günler Oğuz Bey...

Konuyu ben kaldırdım, açtığınız başlıkta ifade ettikleriniz sizin düşünceleriniz ve ortaya bir takım iddaalar atmışsınız, herhangi bir kanıtınız yoksa bu tür ithamlarda bulunmak doğru değil.

İyi günler,

Ben ortaya bir iddia atıyorum ama, Fenerbahçe yönetimi de iddia atıyor ortaya. Zaten diyorum ki gelin ispatlayalım bu iddiayı. Çünkü Galatasaray taraftarı böyle birşey yapmaz. Gönül ister ki, her Galatasaraylı mücadele etsin bunlarla anladıkları dilden, ama madem "doğru değil" hükmü verilerek konu kaldırılmış, ben gerekli girişimleri yapacağım kendi adıma.

Yeni üyelerden ve kendisini Galatasaraylı gösterip, mesajlarından fenerbahçeli olduğu ve provakasyona geldiği apaçık ortada olan Mert Güney adlı üyeye yazdığım cevabın neden silindiğini bilmek istiyorum ?

Yeni üyelerden ve kendisini Galatasaraylı gösterip, mesajlarından fenerbahçeli olduğu ve provakasyona geldiği apaçık ortada olan Mert Güney adlı üyeye yazdığım cevabın neden silindiğini bilmek istiyorum ?

BSL Takımlarının Transferleri ve Hazırlık Dönemleri konusuna gönderilmiş, konuyla ilgili, hakaret, provokasyon vs. içermeyen bir mesaj.

Ayrıca haddini bildikten sonra her takım taraftarı buraya mesaj yazabilir.

BSL Takımlarının Transferleri ve Hazırlık Dönemleri konusuna gönderilmiş, konuyla ilgili, hakaret, provokasyon vs. içermeyen bir mesaj.

Ayrıca haddini bildikten sonra her takım taraftarı buraya mesaj yazabilir.

Evet, haddini bilen her takım taraftarı mesaj yazabilir, hatta yazan aklı selim arkadaşlarda var ama kendini Galatasaraylı olarak gösterip fenerbahçeli olduğu apaçık ortada olan ve fenerbahçe ile ilgili arkadaşlarımızın yazdığı,iki başarılı olamaz yorumunu alıntılayıp, sadece sırıtan biri için fazla iyi niyetlisiniz diye düşünüyorum.

Evet, haddini bilen her takım taraftarı mesaj yazabilir, hatta yazan aklı selim arkadaşlarda var ama kendini Galatasaraylı olarak gösterip fenerbahçeli olduğu apaçık ortada olan ve fenerbahçe ile ilgili arkadaşlarımızın yazdığı,iki başarılı olamaz yorumunu alıntılayıp, sadece sırıtan biri için fazla iyi niyetlisiniz diye düşünüyorum.

Gerektiği zaman müdahale ediyoruz. Bu süre zarfında rahatsız oluyorsanız üyeyi bloklayabilirsiniz kontol panelinizden.

Forum da daha önceden de sorun oluyordu. Yanlış hatırlamıyorsam bir seferinde de 1 hafta siteye girememiştik.. O dönemde gerek @GSbasket twitter hesabı gerekse adminlerin hesaplarından tek bir bilgi bile geçilmemişti. Defalarca kez açıldı mı diye sayfaya girmeyi denemiştik.

Benim anlamadığım forumdaki bir sorun olduğunda neden @GSbasket twitter hesabından konuyla ilgili bilgi verilmiyor.? En azından sorun ne? ne zaman düzelecek bilgisi verilebilir. Çok bişey istemiyoruz sanırım...

Merhaba Erol Bey,

Öncelikle uyardığınız için teşekkür ederiz. Eleştirilerinizde haklısınız. Umarız ki sorun tekrar etmez, ama ederse uyarınızın gereğini yerine getirmeye özen göstereceğiz.

İnternette spor konulu Türk forumları arasında tartışmasız en seviyelisi burası. Site gittiği zaman inanın korkuyorum bir daha geri dönmeyecek diye.
Böyle sorunlar olduğunda sorunun geçici olduğuna dair twitter hesabından açıklama yapsanız güzel olur.

Beğeni butonum hala çalışmıyor, sayfayı yenilediğim zaman verdiğim beğeninin gittiğini görüyorum.

Şikayetin yanı sıra bir de önerim var. Şu forumda ne kadar Fb'li var hepsini uzaklaştırın. Sanki kendi forumları yokmuş gibi bir de burda provake edici yorumlar yapıyorlar.

İyi forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Forumun twitter adresi kişisel hesap mı ? Eğer değilse neden kişisel hesap gibi kullanılıyor ?

Sorumu tekrarlamak isterim.