21 Yil Sonra Gelen Final / Galatasaray-Fenerbahce Maci Zirvesi, Nevizade

Tarih: 4 Haziran
Saat: 18.30
Yer: Nevizade Vera

Zirve yazisi daha sonra gelecek, bir onceki fenerbahce maci zirvesinde 110 kisiydik verada,
bir sonraki ise final icin, bekliyoruz..

Bir Savaş Karadağ klasiği.. artık varmış yokmuşun ötesine geçti olay..
O gün Vera'da olunacağı, beraber maçın izleneceğini bu konu yokken bile o kadar bilinir bir durumdu ki şimdi konuya bakınca malumun ilanı diyorum ister istemez :)

çıkışta inletelim Nevizade'yi..

Savaş Kardeşimin yaptığı her olaya icazet etmesek olmaz. Bu kez Vera da dar gelecek gibi. Ama maç sonrası Taksime "nevizade geceleri" eşliğinde gitmenin keyfini yaşayacağız. Yok ötesii

yalniz bir ricam olacak,
artik zirvelerimiz fazla buyuk olmaya basladigi icin, organizasyonu belli bir disiplin icinde goturmemiz gerekiyor.
gectigimiz sefer ki gibi belli bir rakamin uzerine cikilacaksa ornegin, ikinci bir salonun ve perdelerin ayarlanmasi gibi islemler gerekiyor.
bu sebeple, ortalama bir rakam cikabilmesi adina gelme ihtimali yuksek olan arkadaslarin isimlerini birakarak bir liste olusturmasini talep ediyorum, ayni islem gssozluk icinde de yapilacak, orada da uyeligi olan arkadaslarin tek bir yere adlarini yazdirmalari daha saglikli bir sonuc alinmasini saglayacaktir..

Maalesef final heyecanını ne tribünde ne de Nevizade'de yaşayamayacağım.

Fazla fotoğraf çekmezseniz sevinirim, kahrımızdan ölmeyelim :)

Konuyu görünce, bunun Ankara versiyonunu düşündüm; ama Onur Yavuz gibi, başlık açıp katılamazsam diye korktum. :D

Zirveye katılamayacağım için öneri yapmam biraz bencilce olabilir ama;

Bu fikir ilk Kadın Takımımız için çıkmıştı ortaya ama o zaman pek uygun değildi bunu yapmak için. Şimdi ise koskoca bir Cumartesi var.

Maç günü sabahtan Florya'ya gidilse, takıma sevgimiz ve güvenimiz hissettirilse güzel olmaz mı? Onları Sinan Erdem'e uğurladıktan sonra siz de Nevizade'ye geçersiniz.

Ben cumartesi günü İstanbul'a geliyorum ve Üsküdar'da bir otelde kalacağım.Hoş, İstanbul'u pek iyi bilmiyorum ama belki ben de gelebilirim.