GSBasket Piknik Organizasyonu

Sayı az. Koskoca Onur Yavuz Ankara'dan geliyor İstanbul'dan 20 adam çıkmıyor. :)

Not: Bir yanımız hala Ankara'da. :)

Organizasyona yaklaşık 1 hafta kaldı, bütün sene beraber olduğumuz bazı dostların adını hala göremiyorum. Bütün işlerin ayarlanması adına bir hafta daha erteledik pikniği, dilerim bu hafta içinde eksikler tamamlanır.

1- Muhammet Kaan
2- Kerem Seçer
3- Şamil Turançiftçi
4- Gazanfer Tosun
5- Tanju Çiçek
6- Semih Tuna
7- Furkan Şenbabaoğlu
8- Alperen Küçük
9- Burak Eyvel
10- Arca Yıldırım
11- Onur Yavuz
12- İlkay Recep Yem
13- Can Kırımlıoğlu
14- Okan Alaşalvaroğlu
15- Barış Erenkara
16- Erdal Avcı
17- Aykun Alan

Bu arada, organizasyonun yapılacağı güne ekstra olarak bir basketbol maçı da eklemek istiyoruz. Katılmak isteyenler konusunda yeteri çoğunluk sağlanırsa Büyükada'daki basketbol sahasında yer ayırtmaya çalışacağım. Oynamak isteyenler bir şekilde bildirirlerse bana sevinirim. Ona göre saat planlaması yapacağız..

Mütevazi bir öğretmen öğrencilerine; "benimle sizin aranızda 45 dakikalık fark var, ben konuyu derse girmeden önce biliyorum, siz 45 dakika sonra öğreniyorsunuz" dermiş. Eskilerle yenilerin arasındaki fark da bu olacak piknikte.

ultrAslan´dan kalma bir alışkanlık vardı bende, hatta maçları izlediğimiz kafede nam salmış bir mesleğim... Aşçılık ya da garsonluk değil, hiç heveslenmeyin bu konuda.

Şartlar gereği ancak maça yakın saatte salona geldiğim için, maçın havası vb. nedenlerle pek sohbet etme ortamı olmuyordu, en azından benim açımdan. Bol bol sohbet edebileceğimiz, keyifli bir gün olacağından şüphem yok.

Not: Telefonu kapatma sözü veremem ama bu aygıtın sohbetleri bölmesine izin vermeyeceğime dair söz veriyorum. : )

1- Muhammet Kaan
2- Kerem Seçer
3- Şamil Turançiftçi
4- Gazanfer Tosun
5- Tanju Çiçek
6- Semih Tuna
7- Furkan Şenbabaoğlu
8- Alperen Küçük
9- Burak Eyvel
10- Arca Yıldırım
11- Onur Yavuz
12- İlkay Recep Yem
13- Can Kırımlıoğlu
14- Okan Alaşalvaroğlu
15- Barış Erenkara
16- Erdal Avcı
17- Aykun Alan
18- Suhan Cem
19- Aras Kafkasli
20- Onder Cicekoglu
21- Bengi Baris
22- Savas Karadag

25 - Deniz Baskın (kesin değil ertesi gün bütüm olduğu için , ama bi fedakarlık yapılacaksa bu gruba yapılır. Basket de uyar . Bana ta kuştepeden şort tişort taşıtcaksın ya Can sana helal olsun )

Pazar günü 20:00-21:00 arasında basket maçını gerçekleştireceğiz, en erken saat buydu malesef. Şu ana kadar kendim dahil 10 kişinin ismi var oynayacağı söylenen. Tabi hepsi oynayacaklar mı yarın soracağım tek tek, malum saat geç şu an.. Oynamak isteyenler buraya yazsın yada haber versin bir şekilde..

Geliş saatlerini Cumartesi günü yazacağım. Yaz tarifesine geçildiği için oynamalar var sürekli saatlerde. Bundan ötürü son güne kadar beklemekte fayda görüyorum