GSBasket Piknik Organizasyonu

Donus kacta olacak, ona gore donus bileti alayim..

Onur abi, eğer maçı da izleyeceksen 22:15'te Bostancı'da olacaksın. Çünkü Kabataş'a geç saatte sefer yok, tabi ek seferler konmadıysa. Ona bakar haber veririm ben sana Onur abi.. Ama sen 22:15'te Bostancı'da olacak şekilde hesaplarsın. Eğer maça kalmayacaksan, onu detaylı olarak msnden falan konuşalım abi..

Arkadaşlar ne yiyeceğiz, nasıl yiyeceğiz, kim ne yapacak, kime ne düşecek konuşsak artık?

Kaan hepsini ben yapacağım diyorsa eyvallah da çok yük biner paylaşmak lazım sanki :) Bir ses et Kaan bize ne düşüyor.

Arkadaşlar ne yiyeceğiz, nasıl yiyeceğiz, kim ne yapacak, kime ne düşecek konuşsak artık?

Kaan hepsini ben yapacağım diyorsa eyvallah da çok yük biner paylaşmak lazım sanki :) Bir ses et Kaan bize ne düşüyor.
artik doga ana bize ne verirse onu yiyecez:) saka bir yana piknik yeri ada oldugundan ayrica araba tutma olayindan kurtulmus oluyoruz boyle olunca abarti bir maliyet olmayacak. gelecek kisi sayisina gore ne
kadar malzeme gidecek onu hesaplayip maliyeti yazariz buraya. siz gonlunuzu ferah tutun eksik olmasin diye kus sutu arayislarim devam ediyor:)

Arkadaşlar, Büyükada'da Can arkadaşımız daha iyi bilir ama, Kasap Faruk var nam salmış artık ve köfteleri tavukları ekonomik ve lezzetli. İçecekler içinse DiaSa ve Carrefour express var ne dersiniz?

arkadaslar eger ki saatler degismemisse kabatastan ilk sefer saat 07:30 sonraki sefer ise 09:00 da.
bostancidan ise ilk sefer saat 08:00 de olmak uzere her saat basi var. pazar gunleri yogunluk oldugu icin erken gitmemiz gerekiyor. bu sebeble ilk seferlerle ulasimi saglariz. merak ettigim kabatastan kalkan vapur bostanciya ugruyormu yoksa dlrek olarak mi gidiyor?

Katılacak isimleri görünce yol gittikçe kısalıyor gözümde...

Onur abi, eğer maçı da izleyeceksen 22:15'te Bostancı'da olacaksın. Çünkü Kabataş'a geç saatte sefer yok, tabi ek seferler konmadıysa. Ona bakar haber veririm ben sana Onur abi.. Ama sen 22:15'te Bostancı'da olacak şekilde hesaplarsın. Eğer maça kalmayacaksan, onu detaylı olarak msnden falan konuşalım abi..

Can, dönüş için 23:59 aracına rezervasyon yaptırdım, cuma gününe kadar bilete dönüştürme hakkım var ama geç karar verirsem firma değiştirmek zorunda kalabilirim, bu da hem rahat yolculuk yapmamı hem de Biscotti yememi engeller. : ) MSN´de ya da Facebook´ta konuşuruz artık.

Yarın akşama kadar kesin gelecekler bana mesaj atsıni atmayanlara ben kendim ulaşacağım. :) Sağlama yapacağız yarın. :)

ilk defa bir organizasyon için hiç birşeye müdahil olmuyorum, öyle kararlaştırmıştık muhammetle,
ben sadece ismimi yazdım, gidip pikniğimi yapıp, kebabımı yiyeceğim.

inşallah eksik birşeyler çıkar da, burada gelir gelir çatır çatır eleştiririm,
hep merak etmişimdir bu duyguyu, eksik birşey çıkmazsa da ben sabote ederim artık,
eleştiriye sebep gerek..

Geliş saatlerini dert etmesin kimse. Önceden de dediğim gibi, yarın yazacağım saatleri. Yaz tarifesine yeni geçiş oldu oynamalar oluyor o yüzden, bir gün daha beklemekte fayda var..

Yiyecek, içecek hepsini buradan temin edeceğiz sadece kendiniz gelin yeterli :)