GSBasket Piknik Organizasyonu

Furkan seni de voleybol oynarken tanıdık kardeşim, çok çirkef adammışsın. Her şeye itiraz, her şeye itiraz. Kabul etmiyorum teşekkürünü :(

Anılarda günün hakkını verdiğimiz anlar olarak yerini aldı ama insan yine de merak ediyor.. Ada´da fayton sefası olan fotoğraflar vardı, gün yüzüne çıkmadan arşivlere mi girdi o kareler? : )

Bu arada Onur Gürel´i takdir etmek gerek, Muhammet´in esprisine rağmen organizasyona katıldığı için. Forumda yılın esprisi yarışması olsa kesin ilk üçe girerdi. : )

He şeyiyle sağlam anılar bırakan bir gün oldu.. biraz geç geldik ki Kerem abiye saati ileri alalım diyerek saatin 9'a alınmasını sağlama vebalini de kabul ediyordum.. yanlış bir fikirdi, yetişirdik bir şekilde..

Voleybol oynama denemelerime sabır gösteren tüm takım arkadaşlarıma da teşekkürler.. hayatımda elime aldığım ilk voleybol topuydu, şutlamamanız ve sabır göstermeniz şu sağlam anıların en önemli kısmıydı benim için :)

Muhammet abi gerçekten de yemedi yedirdi.. Aras abi, Şamil abi, Kerem abi..
Herkesin emeğine yüreğine sağlık..

Öncelikle pikniğe katılan herkese kendi adıma teşekkür ediyorum. Benim için keyifli bir gün oldu. En son geçen sene gelmiştim Büyük Ada'ya ve o gününde çoğu Aya Yorgi'ye tırmanmakla geçmişti. Mangal'da büyük emek harcayan Muhammet Kaan abi'ye ve Aras'a teşekkürlerimi gönderiyorum, kendilerinden çok diğer insanları düşündüler. Voleybol maçı keyifliydi, Savaş Karadağ'ın "içerde, dışarda" nidalarıyla geçen bir maçtan sonra etraftaki insanların rahat bir nefes aldığına eminim. Gelen herkesin ayağına sağlık, emeği geçenlere teşekkürler.

Yorumlardan anlaşılan şu ki muhteşem bir gün geçirmiş forumun bayları.Organizasyonunuzun başarısını hem tebrik ediyorum hem de çok imrendiğimi belirtmek istiyorum.Forumda az sayıda bulunsak da ,forumun İstanbul'da ikamet eden Kızları neden böyle bir organizasyon gerçekleştiremiyoruz :( ?

Aslı, kınıyorum seni; haremlik selamlık mı yaptık biz bu organizasyonu.. : )

Gönül isterdi ki kadın üyeler de aramızda olsaydı, kahvaltıyı onlar hazırlasaydı, salatayı onlar yapsaydı... : ) Kendim için söylemiyorum, ben gayet rahattım. Hamakta keyfine bak, biz yemek hazır olunca çağırırız seni dediler. : )

Yok Abicim yapmadınız tabiki .Organizasyona katılmayı özelliklede Büyükada'da olunca çok çok daha katılmayı isterdim ben de ama maalesef bayan üyelerimizin organizasyona talebi çok olunca bir de ben kalabalık etmiyim dedim :p Şaka bir yana ,bayanlardan daha çok katılım olsa en çok sevineceklerden biri ben olurum heralde.Önümüzdeki yılın Ada Kahvaltısı benden o zaman çünkü inanıyorumki seneye kızlarda katılım göstereceklerdir :)

Aslı, kınıyorum seni; haremlik selamlık mı yaptık biz bu organizasyonu.. : )

Gönül isterdi ki kadın üyeler de aramızda olsaydı, kahvaltıyı onlar hazırlasaydı, salatayı onlar yapsaydı... : ) Kendim için söylemiyorum, ben gayet rahattım. Hamakta keyfine bak, biz yemek hazır olunca çağırırız seni dediler. : )

Evet gönül isterdi ki bayan arkadaşlar olsaydı onlar hazırlasaydı kahvaltıyı ama bende iyi hazırladım yani :))

Muhammet, senin servise laf eden çarpılır zaten. Domatesi, biberi, salatalığı o kadar güzel dilimledin ki... : )

Şaka bir yana sabahın köründe annene çay demletip, termosa koyup yol boyunca elinde taşımak bile yeter. Mangal zaten başlı başına bir teşekkür konusu...