Şike Operasyonu!

Şike Soruşturması geyikleri :D

# geçen yılki 2 dakikalık şampiyonluk kutlamasının ardından fenerbahçe'nin bu yılki 2 aylık şampiyonluk kutlaması da an itibarıyla sona erdi..
# Emenike'ye yazık oldu, yine mi Bank Asya..
# Fenerbahçeli taraftarlar Aziz Yıldırıma temiz çamaşır götürmek üzere yola çıkmışlar..

336888997.jpg

270117_224557697575542_188593887838590_762509_3941129_n.jpg

Bu konuyla ilgili bir çok esprili fotoğraf var ama en çok bu trends oldu :)

NTVSpor spiker ve muhabirlerinin yüzünden düşen bin parça..

Taraflı yayının diğer adresi LigTv'de durumlar nasıl acaba ? Şansal ağladı mı ?

Biz cemal nalga olaynda yedgmz haltın bedelini ödedysek kim ne yapmıssa elbetki cezalanıcak

Aziz Yıldırım hastaneden çıkarken veya girerken muhtemelen onu tanımayan bir teyzemiz yanında iki tane polis kolunda içeri girince Aziz Yıldırım a bir bakışı var direk çantasını göğsüne götürüyor korkudan uahaha bu bile yeter bana bu pazar için

İşte şike soruşturması geyikleri!
Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım ve sarı-lacivertli bir çok ismin gözaltına alınması sonrasına sanal alemde de geyikler başladı.

- Aziz Yıldırım'la beraber Bilica da alınsın içeri, birlikte tünel kazarlar.
- UEFA Şampiyonlar Ligi'ne gidecek kadro kurmuş emniyet. Gruplarda başarılar dileyelim...
- Fenerbahçe'de rekor! Bu yılki sevinç 2 dakika degil 2 AY !!!

ve daha bir çok geyiki toparlamislar :D -> http://spor.mynet.com/haber/iste-sike-sorusturmasi-geyikleri/37764

Tugay büyüklük yapıyorda değmez kardeşim düşsünler, beter olsunlar:D

Adı geçen takımlara bak fb,bjk,ts hani nerede GALATASARAY ismi? Şöyle bir günde şu haberleri takip ederken geçen seneki derecemizle gurur duydum gurur.

Savcılık bu işe 1 yıl hazırlanmış, sırf dosya aşaması 1 ay sürmüşse öyle sabahtan akşama kapanacak bir iş olmaz bu sonuna kadar gidilir bu işin.

bunlar belki aklanacak herhangi bir şey olmayacak, ama bu yaşananlar bile onların tarihinin kara lekesi olarak kalacak, Allahım iyiki Galatasaraylıyım 8.de olsam 10.da alsam şerefimle oluyorum.

Juventus ile fener arasındaki benzerlik nedir?

Juventus bir Alex değil sonuçta:)

onlar lig düşürüldü,sonucu bekliyoruz....

Eskişehir Bülent Uygun ve Ümit Karan'ın sözleşmelerini askıya almış. Mehmet Yıldız'ın sözleşmesi de dondurulmuş.

Diyebileceğim tek şey şudur ki, sadece acıyorum kendilerine. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz zaten. Sonuçta hiçbirşey çıkmasa bile ne halt yaptıkları döküldü bariz bir biçimde... Allah kurtarsın hadi bakalım :)

Yeni sezon hazırlıklarına Vatan Caddesi Emniyet Müdürlüğü Tesisleri'nde başlayan Fenerbahçe, günü çapraz sorgu ile geçirdi...

Süper ya. :D