Felipe Melo de Carvalho

Resmi açıklama geldi.. Devam..

Güzel hareket oldu.. Geçen sene Mustafa-Barış-Ayhan-Cana olan bölge, şu anda Selçuk-Melo-Ceyhun-Ayhan şeklinde.. Geçen seneye göre 10 kat falan arttı kalite..

Yarın öbür gün Ebue'yi de açıklayıp Hakan Balta ve Gökhan Zan'ın açacağı yaraları saracak adamı da kadroya katar, transferi kapatırız.

Galatasaray Sportif AŞ, geçtiğimiz sezon İtalya’nın Juventus takımında forma giyen Felipe Melo ve kulübü Juventus ile oyuncunun kiralık olarak Galatasaray transferi konusunda her konuda anlaşmaya varmıştır.

Galatasaray Sportif AŞ tarafından Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na gönderilen açıklamada bu transferle ilgili olarak şu ifadelere yer verildi.

Felipe Melo de Carvalho’nun Juventus Football Club S.A.’dan satın alma opsiyonlu olarak kiralanması konusunda anlaşma imzalanmıştır. Oyuncuya 2011-12 sezonu için net 3.300.000 EUR ve maç başına 30.000 EUR ücret ödenecektir. Juventus Football Club S.A.’ya kiralama bedeli olarak 1.500.000 EUR ödenecek olup, Galatasaray’ın 31.5.2012’ye kadar bildirilmek kaydıyla 13.000.000 EUR bedelle oyuncuyu satın alma hakkı vardır.

Hayırlı olsun tekrardan. Yönetim kendine güveniyor demek ki para konusunda o yüzden para mevzusuna hiç girmeye gerek yok.

Sarp-Barış'lardan Selçuk-Melo'lara.. Çok iyi oldu.

3 kuruşa 5 köfte olmaz. Mustafa Sarp istemem diyorsak Melo'ya verilen parayı çok görmemek lazım. Ancak Galatasaray'a yakışan bir karakter sergilemesini istiyorum. Melo'yu da çok defa izledim. İyi bir oyuncu. Zaten iyi olmasa Juve 3-5 demeden satıp kurtulalım derdi.

Aynen boyle oyunculari kadroya kolay katamazsiniz 2yil once 25milyon euroya alinmis adami 5e filan vermezler tabiki 13normal bir fiyat cok sevindim umarim uzun yillar hizmet eder bize cok buyuk maddi yukun altina girdik ya tamamen batacagiz ya da cikacagiz .

Melo aslında,savunmanın göbeğindede rahatlıkla oynayabilir;Ujfalusi-Melo tandemi oluşturulabilir,şimdi sıra Eboue'de,onun transferine daha cok sevineceğim.....

selçuk, ceyhun, ayhan, melo, yekta... sağlam bir orta saha oldu..
1 sağ bek, 1 de sol açık lazım bize... Forvet olsa da olur olmasada...

arkadaşlar ilk bakışta verilen para çok görülebilir fakat bence melonun alınmasıyla şampiyonluk ve şampiyonlar ligi için büyük bi adım attık seneye olası bir şampiyonlar ligi serüveninden gelecek para düşünüldügünde bu miktar bence makul ayrıca ligimizin geleceği hala belli değilken ve galatasarayımız bu sene avrupa da yokken biraz kesenin ağzını açmamız gerekirdi bu transfer için