Felipe Melo de Carvalho

Özlemiştik dikine rakip ceza sahasına girişini be aslan parçası..

Bu adam formsuzken de savundum yine söylüyorum. Eşini benzerini bulmak zor, elde varken yararlanmalıyız gelecek sezonlarda.

Son 2 maçtır geçen seneden pasajlar veriyor. Biz Onu bôyle görmek istiyoruz hep. Hele birde şu zorlu viraja girdiğimiz dönemde Ona çok ihtiyacımız olacak hem ligte hem de Avrupa'da. Böyle devam Pitbull !!

ulan melo senin formunu 30 maç sonra yakalayacağını hiç düşünmezdim. neyse sen iyi oynayınca orta sahamız komple iyi oynadı, hep böyle ol ! :)

30 maç diye düşünmek yanlış. Geçen seneki performansı maksimumuydu. Bir daha buna ulaşması sadece kendi elinde değildi. İçi dolu 4-4-2, Ujfalusi, Selçuk, Elmander bir sürü etkenin bir araya gelmesiyle o forma ulaşmıştı. Bu sene hiçbiri yoktu. Sezon sonu geldi ideal 11 daha yeni yeni şekillendi. Kağıt üstünde sistemi olan ama sistemsiz bir takımdık. Son maçlarda ben diyim 4-3-1-2 sen de 4-1-3-2 dizilişi (Schalke ve Kayseri) Melo'nun en iyi özelliklerini ortaya çıkardı.

Felipe Melo'nun menajeri: ''Melo, 17.00'de İstanbul'da. Şu anda dünyanın en mutlu insanı. Galatasaray'ı çok seviyor.''

SON DAKİKA | Felipe Melo, İstanbul'da!

Yuvana tekrardan hoşgeldin Felipe Melo :)

Türkiye Süper Ligi'nin ilk yarı itibariyle en formda, en başarılı oyuncusudur.

Çocuklarının kursaklarından geçen her lokma helaldir, hoştur. İşine olan saygısı, kulübüne olan sevgisi öldürür insanı. Bu arma altında senelerce izlediğimiz kişilerden görmediğimiz vefayı, emeği bu adamdan görüyoruz. Adam dediysek öyle böyle değil dibine kadar adamdır. İmzalı forması benim için mirastır..

Seni izlemek en kötu halinde bile hırsın mücadelen Armaya olan sevgin herseyi görmezden getiriyor.Zaman zaman futbol`a yakışmıcak hareketlerine olsa bunun kazanmak için kaybetmemek sevdğin bu klübü korumak adına oldugunu inanıyorum.

Bazılarının Klübe yakısmıyor davranısları gitsin demesine İnat Kal bu forma ile Jübile YAP

Eline,diline sağlık aslanım :)

gll1O2.png

Arkadaşlık sahiplenmektir. Kelimenin tam anlamıyla "Adam gibi adam..." Gökhan Zan !

Gökhan Zan: "Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için.."

Milyonlarca insanın kinini, nefretini emre ve Demirören denen iki şerefsize korkusuzca kustuğun için ve bunu türkiyede sadece sen yapabildiğin için on kere adamsın !

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şikecilere, ırkçılara, yandaşlara ve tüm Galatasaray düşmanlarına ağzının payını verdi. EFSANE!

[video=youtube;ePuVAf1U8-s]https://www.youtube.com/watch?v=ePuVAf1U8-s[/video]

Güle güle derbi fatihi..

Güler güle hırs, mücadele, özgüven..

Güle güle psikolojik üstünlük..

Güle güle Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi dmc'si..