Bugün Günlerden Galatasaray

Uzun uzun yazmaya gerek duymuyoruz, hemen organizasyon detaylarini yazmak istiyoruz. Yarin macimiz futbol maciyla ayni saatte ama biz basketbol macimizi izleyecegiz Vera'da. Tabi futbol maci da hemen yan salonda izlenebillecek. Mac icin Vera'ya gelenler organizasyon dahilinde geldik derlerse kendilerinden futbol maci icin alinan giris ucreti alinmayacak.

Ayrica gunun heyecanini beraber yasamak icin arkadaslarimiz 15:00'ten itibaren Taksim'de olacaklar. Bir Play-Station turnuvasi gerceklestirecekler. Katilmak isteyen herkes gelebilir. Oradan maca gececegiz. Yeri eski Cafe Klan'in altidir. İstiklal Caddesi'nde McDonalds'i gecince hemen soldaki sokakta.

Organizasyonlar icin irtibat:

Kerem Secer
05072951922

İstanbul'da olup da şu heyecanı bizimle yaşamayan çok şey kaybeder. Vera'da yerimizi ayarladık, futbol maçıyla aynı anda olmasına rağmen iki salonu bize verecekler. O andaki atmosfere göre diğerinde futbol maçını açabiliriz. Sonuçta orada da Galatasaray arması yarışıyor, burada da. Demek istediğim ben iki maçı aynı anda takip edeceğim diyen varsa da gelebilir.

Bunun dışında gece telefondan yazarken zor oldu ama PC'den daha ayrıntılı yazayım. Eski Cafe Klan'ın bulunduğu binada, hemen ikinci katta PS salonu var. 15:00'ten itibaren de orada olacağız. Maça kadar stres atmak isteyen, ben iyiyim ya da oynarım diyen herkesi bekleriz. Bu arada ben iyi değilim, o topa girmeyeceğim. :)