Minnesota Timberwolves

Seneye,NBA tarihinin en önemli draftlarından birisine şahit olacağız.Yıldız potansiyeli inanılmaz seviyede olan oyuncular geliyor özellikle liseden.1 sene okumaları kafi.

Seneye büyük ihtimalle unutursun Umut bu sözlerini:):)

batum maalesef olmadı...martell webster da serbest bırakılmıştı...derrick williams daha çok 3,5 numara oldugu için merak ediyorum chase budinger ile birlikte kim olacak 3 numarada bu sezon...

shwed takıma katıldı...batum yerine 3 numarada muhtemelen andrei kirilenko olacak...seneye nba'de gerçek bir euroleague takımı izleyecegiz :) :)

Kendini bildi bileli Nba'i takip etmeye çalışan ve sadece sevdiği oyunculara göre takım tutan dönek bir taraftar olarak bu sene Minnesota tribünlerinde yerimi alacağım :) Zaten güzel takımdı, Krilenko ve Roy ile çok daha güzel oldu..

Bu sezon batıda ilk 5'teyiz..love reyizin yanında roy gibi bir pür skorer daha var...tek korkum kobe dürzüsünün gidip roy'un dizini yeniden sakatlaması...geçen sezon çılgın atarken rubıo'ya aynını yapıp altüst etti takımı meymenetsiz kobe :D

Sportando Minnesota'nın Minimum veteran kontratla Mehmet Okura teklif yaptığını yazmış...440k oluyormuş sanırım bu teklif ilgilenen takım galatasaray denmiş...Memo bu kontratı reddedecekmiş sanırım minimum veteran kontrat istemiyormuş...
(bu arada konuyla ilgisi yok ama T-mac bobcats ile anlaşmış...acıdım kendisine bir anlık min.veteran kontratla)

Sportando Minnesota'nın Minimum veteran kontratla Mehmet Okura teklif yaptığını yazmış...440k oluyormuş sanırım bu teklif ilgilenen takım galatasaray denmiş...Memo bu kontratı reddedecekmiş sanırım minimum veteran kontrat istemiyormuş...
(bu arada konuyla ilgisi yok ama T-mac bobcats ile anlaşmış...acıdım kendisine bir anlık min.veteran kontratla)

peko-stiemsma ikilisinin arkasında kalacagı için kabul etmez memo bizi...memo'nun verecegini brad miller da verebilirdi o sebeple 3. pivot olarak brad miller da kalabilirdi

Minnesota Sean Williams ile ilgileniyor...GM David Kahn ile oyuncu görüşmüşler ancak Minnesota salary capta boşluk açmak için bir kısa göndermek istiyormuş...Bence bu kısa %90 Barea

love'ın eli kırıldı sezonun ilk bir ayını kaçıracak. rubıo aralıga kadar zaten yok.

nasıl bir bahtsız bedeviliktir lan bu! gözünü seveyim şehir olarak komple kırklanın hamama gidin birşeyler yapın!