Basketbol Forma Paylaşımları

Erasmus tercihlerimden Polonya tuttu, çok büyük ihtimalle 2. Dönem Polonya yolcusuyum ve paskalya arasında birkaç ülkeyi gezmeyi planlıyorum. Litvanya, Polonya, Slovakya vb. ülkelerinin takımlarının formalarını bulmakta sıkıntı çeken veya özel bir isteği olan varsa not alabilirim..

Erasmus tercihlerimden Polonya tuttu, çok büyük ihtimalle 2. Dönem Polonya yolcusuyum ve paskalya arasında birkaç ülkeyi gezmeyi planlıyorum. Litvanya, Polonya, Slovakya vb. ülkelerinin takımlarının formalarını bulmakta sıkıntı çeken veya özel bir isteği olan varsa not alabilirim..

Öncelikle tebrik ederim; konuya girersek Polonya, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Romanya ve Macaristan gibi Doğu Avrupa ülkelerinde basketbol forması bulabilmek maalesef ki mümkün değil. Tüm aramalarıma karşın NBA harici herhangi bir basketbol formasına rastlayamamıştım.

Bununla beraber; işin içine basketbol ülkesi Litvanya girdiğinde konu çok daha farklı bir seyir izleyebilir. Ben şimdiye kadar Litvanya, Estonya ve Letonya gibi Baltık ülkelerine hiç gitmedim ama sanıyorum ki özellikle Litvanya' da basketbol forması bulmak çok zor olmasa gerek.

İrtibatta kalalım; alışverişi de ne şekilde arzu edersen ivedilikle gerçekleştirebilirim.
Sevgiler ...

Arkası yazısız ve numarasız large beden hiç kullanılmamış orijinal LINING marka Ispanya Milli Takım forması var.
İlgilenirseniz tekliflere açığım.

Arkadaşlar XXL boyutunda elimde RETRO Atlanta Hawks forması var. 3 numara, "Shareff" yazıyor arkasında.

mm8NUbLyhRxPCuqou9NMJDQ.jpg

Bunun akabinde 2 adet retro Lakers forması var, 8 numara Kobe Bryant. Biri mavi 1962 Minneapolis Lakers'dan kalma, diğeri 70'lerden.

minneapolis%20lakers%208%20kobe%20bryant%20soul%20swingman%20road%20jersey.jpg

69OBYigFPUswHI8.jpg

Arkadaşlar formaların hepsi orjinal nikedır. Tümü çok rare yani nadir parçalardır ve satılmamaktır. Bir seneye mahsus kısıtlı üretilmiştir. Koleksiyon parçalarıdır.

Fiyat tekliflerinizi özel mesajla yapabilirsiniz.