Takım ve Oyuncu Arayanlar için Oyuncu Havuzu

Takımımda 1 adet uzun oyuncu eksikliği var.

Şampiyonluğa oynayacak takımın bir parçası olmak isteyen arkadaşların mesajını bekliyorum.

#sampiyonlukyakinmesaleyiyakin​ :)

Beyler buraya yazıyorsunuz iyi hoş da, organize olmakta büyük problem görülüyor. Az zaman kaldı, lütfen elinizi çabuk tutunuz.

Sonraki turnuvalar için

Oyuncu özellikleri

Boy: 185
Kilo: 85
2-3 ve 4 numara olarak oynayabilirim. Allah'a emanet bir dış şutum, yüzdeli olmasını umduğum orta mesafe şut istikrarım var(Serbest atışta karpuz modeli hala geçerli mi ). Bonservisimde elimde, böyle organizyonlarda ilgilenenlere duyrulur.

Sonraki turnuvalar için

Oyuncu özellikleri

Boy: 1.80
Kilo:86

1-2-3 numaralarda oynayabilirim. dış atışlarım çok iyidir. Farklı bir atış stilim var Navarro derler bana bizim buralarda. Savunmamın pek iyi olduğu söylenemez ama çok iyi ribaunt çekerim sezgilerim iyidir. zaman zaman takım oyununu bozabilirim elim ısındığında kimseyi görmem kazanmak istiyorsanız göz yumarsınız zaten buna. Ama eğlenmek istiyorsanız beni tercih etmeyin. Tek pota basketbol turnuvalarında 3'lük atarak maçlar belirlenir burada. Benim 3'lük atmam yasaklandı bu seçimler sırasında :) 30 a 9 yenilirken üst üste 11 tane 3lük (İkilik tek potada) attım maçı 31-30 aldık üst üste park efsanesi oldum. :)) 1 yıldır oynamıyorum basketbol yalan olmasın.

Not: Doğan Sağlam'la aynı takımda oynamam, takım içi uyum da şart tabii :)

Bu forumu internette basketbol turnuvası ararken tesadüfen buldum şu an 4 yılı geçti üyeliğim. Böyle bi turnuva bir daha yapılamaz mı?

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni bir turnuva yapılsa ya arkadaşlar?? Hep birlikte bir araya gelinse, iki muhabbetin belini kırsak arada iki maç yapsak, Mahmudici ve Atamancılar birbirine girse falan gayet eğlenceli olur bence :)