Burak Yılmaz

Selçuk, Burak a haksızlık yapılmıyor bence. Tamam şampiyonluklarda katkıları var ama bunun karşılığını fazlasıyla aldılar zamanında hem maddi hem de manevi olarak. Selçuk benim gözümde forma olayı ile bitti zaten. Burak ise şunu bilmeli bu tribünler bir çok dev futbolcuyu protesto etti zamanında. Kendisini vazgeçilmez ya da efsane olarak görmesin. Gollerini attıysa karşılığını aldı fakat son dönemde takıma hepten zarar veriyorlar artık vakitleri doldu.

Selçuk konusunda ayrı düşebilirim bende Burağa oranla daha efektif,katkı yönü daha fazla ondan hala alacağımız katkı var Burağın yerine bir forvet bulunabilir ama Selçuğun yeri kolay kolay dolmaz bunu düşünmekte yarar da var.

Burak'ın gitmesini isteyenlerden biriyim. İki nedenim var; Burak Yılmaz iyi bir golcü değil, Burak Yılmaz çok pahalı bir golcü. İsterse 100 tane gol atsın, top sürmeyi bilmiyor, duvar olup pas vermeyi bilmiyor, sürekli ofsayta düşüyor, hücum faul yapıyor, çalım atamıyor yani temel forvet becerilerinden uzak. Bir de üstüne formsuz olunca çekilmiyor. Hali hazırda 2.85m euro, 2.90m euro ve 2.95m garanti 25'er bin maç başı ücret alacağı 3 sezon daha var. Toplamda 8.7m euro garanti ücret, ortalama 500er bin de maç başıları ekleyince, 3 sene 10 m euroya yakın maliyeti var. Bunun yanında West Ham'dan gelecek para da var. En az 7 milyon euro, en çok 10m euro kabul edersek; Burak'ı göndererek 17-20 m euro kar ediyoruz. Bu sezon bitti zaten. Gerekirse A2'den oyuncu oynasın.

En önemlisi burada misyonu doldu. Taraftar kendisini istemiyor, kendisi de burayı istemiyor olacak ki geçen maç gol atınca el salladı. Gideceği yer de Londra, futbolun merkezi. Hem bizim açımızdan, hem de Burak açısından bu ayrılık iyi olur gibi duruyor. Emekleri için teşekkürler, yolu açık olsun.

Ya tam gömüyoruz ya da tam biat ediyoruz. Emre Çolak ve Sabri leşleri gibi trilyonları alıp 0 katkı vermedi en azından. İlk iki senesi çok iyidi ama o kadar etkili bir hücum hattına sahiptik ki başka bir golcü de çok gol atabilirdi. Burak iyi bir golcü ama Galatasaray için iyi bir golcü değil. Gelişim göstemeredi duvar olma kafa topları ver kaç topla dribbling gibi.

Ben gitmesini istiyorum çünkü taraftarla o momentum kayboldu bana göre kalır ve kötü oynarsa gerginlik artar. Daha iyisini bulamayız yanlış bence Hagi gitti Hakan Şükür gitti herkes gidecek ama önce Umut Sabri Emre ve Semih leşleri gitmeli Burak gidecekse bunlar gittikten sonra gitmeli. Çok gelişim gösteremese de çok üst düzey bir golcü olmasa da formamızı çıkarıp yere atmadı.

Yolun açık olsun. Emeklerin için teşekkürler.

Bu gidişle futbol hayatı burda bitecek Burakın. Gitmeyeceğini varsayarsak ben indirim yapmak isteyeceğini düşünüyorum
SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İyi niyetinden şüphem yok. İyi bir golcüsün ama Galatasaray kalibresinde değilsin ama yinede sana büyük saygı duyuyorum büyük katkı verdin yolun açık olsun KRAL.

ImageUploadedByTapatalk1454753986.179787.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yolu açık olsun kulübe armaya emeği çok. Bazen biz de haksızlık yaptık ama aldıkları helal olsun. Yönetim yerine kimseyi alamayacağı için teklifi gizledi herhalde. Burakın bugünkü açıklaması da garipti çünkü

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi