Unutamadığınız Maçlarımız

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
CaRMeLo|AnTHoNy' Alıntı:
[quote="CaRMeLo|AnTHoNy":59906]Umarım Ülker maçını unutamayız uzun yıllarca o zaferi..

Bu sözümü geri alıorum we Ülker maçını hemen unutuorum....[/quote:59906]
Galiba bu sezonu da unutmamız gerekecek. :( :(

Maalesef sanırım bnce de öle olchak ama arada güsheL galibiyetler alabiliriz...

ilk gittiğim basket maçı tofaş ile oynamştık kazanmıştık tofaş osene şampiyon olmuştu

sonra ülkerle ahmet cömertte yenmiştik

bide gene ülker maçıydı nerde hatırlamıyorum ama kavga çıkmıştı maç durmuştu durduğunda malüptük ama tekrar basladığında kazanmaştık sonra

bide fener maçıydı salon boşaltılmıştı sonra ewe bostancıya gittiğimizde daha maç bitmemişti sonuydu kely son saniyede atmıştı kazanmıştık

feneri elediğimiz son seride 2-0 öne geçmemize rağmen fener 2-2 yapmıştı. ve son maçı kazanıp elemiştik ya.. işte o seride kaybettiğimiz maçlar da dahil cok zevkliydi.. türkiye de hiçbir zaman tribünler bu kadar coşmadı.. buna gs nin şampiyon olduğu seneninde dahil olduğunu düşünüyorum.
belkide ben bu yüzden çoğu arkadaşım gibi fenerden nefret etmiyorum.
onların rakibim olması benim için zevk olmuştur her zaman..

sanırım 95-96 sezonuydu.lütfili leventli büyükaycanlı kadromuzla o yıl koraç şampiyonu olan mcreali-naumoskili efesi ayhan şahenkte evire çevire bir yenişimiz vardı.hatırlayan yok galiba.tüm zamanların en iyi 3 zaferinden biridir bizim için.tribünde olan şanslılardandım.

TABİKİ BJK MAÇI 4 SENE OLDU 3 AS OYUNCUMUZ SON ANLARDA ÇIKMIŞTI (SAKATLIK, 5 FAUL VS ) 17 SAYI GİBİ FARKIDA İNDİRMİŞTİK DANDİK OYUNCULARLA OYNERKEN BJK TEKRAR ÖNE GEÇTİ AMA YEDEK VUJASENEVİÇ (TAM HATIRLAMIYORM) 3 SAYISI İLE MAÇI KAZANDIK...

queencounty' Alıntı:
sanırım 95-96 sezonuydu.lütfili leventli büyükaycanlı kadromuzla o yıl koraç şampiyonu olan mcreali-naumoskili efesi ayhan şahenkte evire çevire bir yenişimiz vardı.hatırlayan yok galiba.tüm zamanların en iyi 3 zaferinden biridir bizim için.tribünde olan şanslılardandım.

Şahane maçtı. Meek McRae'e pozisyon alma dersi vermişti. Ertesi günkü iki gazeteden (Sabah ve Fanatik) kesilmiş kupürlerini hala saklarım. Aynı gün Beşiktaş da üç silahşörlü Fenerbahçe'yi Wylie ve Autry'li kadrosuyla 76-75 yenmişti. Bir tarayıcı bulursam halledip kupürleri yollayayım buraya.

85 te FB ile oynayıp 18 sayı geriden gelip pimaş boruyu döşediğimiz Cumhurbaşkanlığı kupası maçını unutamam.. Dawkins-Scearse ikilisi destan yazmıştı.

Bir de 90 lı yıllarda FB nin efsane bir kadrosu vardı biz de rezil durumdaydık. O zaman FB yönetiminde olan Çavuşoğlu "bu maçta tarihi fark bekliyoruz" demişti. 15 sayı farkı döşemiştik. Malum zat girecek delik aramıştı maç sonunda.

ozzy' Alıntı:
85 te FB ile oynayıp 18 sayı geriden gelip pimaş boruyu döşediğimiz Cumhurbaşkanlığı kupası maçını unutamam.. Dawkins-Scearse ikilisi destan yazmıştı.

Bir de 90 lı yıllarda FB nin efsane bir kadrosu vardı biz de rezil durumdaydık. O zaman FB yönetiminde olan Çavuşoğlu "bu maçta tarihi fark bekliyoruz" demişti. 15 sayı farkı döşemiştik. Malum zat girecek delik aramıştı maç sonunda.

Hakkaten o mactan sonra Cavusoglu uzun süre ortalıkta gözükmemisti :)

Valla o maçı yaşım tutmadığı için hatırlayamıyorum ama Fenerbahçeli yöneticiler genelde bu duruma düştüğü için Çavuşoğlunun durumunu tahmin edebiliyorum. :D

Alagaş ve fetgeriyi 50 kişi ile basmamız
Fetgeride oyuncular ısınmayı bırakıp bjk lilerle karşılıklı kılıç kalkan oyunumuzu izlemişlerdi :atki

bu kadar basma dediniz de aklıma süleyman seba da ki TEK başina (manyakmıyım :oops: ) pankart açmaya kalkıp bütün salondan küfür yemem pankartı kaptırmamıştım (Osman hattat olmasaydı fena olurduk o ayrı :atki )

süleymen seba diince aklıma bayan basket maçı geldi

babam la gitmiştik bnde daha 7-8 yaşındayım 2.devre pota arkasına geçtik

ordada bi çocuk ile babası vardı o çocukla nası bağırmıştık koskoca salonda 2çocuk ama bjkller 1bn kişi çaktırmayalım ama öle bi anı olarak kaldı

Ali Emre' Alıntı:
Ben hatırlıyorum o maçı o sezom Türkiye Kupasını kazanmıştık ayrıca. Efes yanlış hatırlamıyorsam Koraç'ta önemli bir galibiyet almıştıda çıkmıştı o maça
abi o sezon bende yanlıs hatırlamıyorsam bir sezon oncesiydi galiba

Ali Emre' Alıntı:
valla olabilir dergi arşivime bakmam lazım :) ama büyük ihtimal doğru diyosun hatırladım şimdi :)
Galiba 2 sene önceyi diyorsunuz bir sezon öncesiydi derken.Ama 2 sene önce olamaz,çünkü hem Efespilsen Koraç kupasında değildi hemde biz Efes i bildiğim kadarıyla 7 senedir yenemiyoruz.

Yanlış anladıysam kusura bakmayın.

Ali Emre' Alıntı:
yanlış anlamışın birader bizim bahsettiğimiz sezon 95-96-97 arası olan sezon ;) Levent Topsakal Lütfü Arıboğan ve Ömer Büykaycanın olduğu kadrodan bahsediyoruz ;)
evet 95 baharında almıstık diye kalmıs aklımda heralde son kupamzda odur lütfü abimiz kaldırmıstı bi kupa alsak keske de yeni jenerasyonda gorebilse