Euroleague Fantasy Challenge 2013 - 2014

Haydi beyler Euroleague' in başlamasına 13 gün kaldı; kadrolarınızı oluşturup lige katılımınızı gerçekleştirin.

Bir çoğunuz benden geçen sezonki gibi bir analiz bekliyor; muhtemelen haftasonu bu analizi yazacağım.

2013-2014 sezonunda ben de varım diyeceğim (en azından hesabı açtım) ama karın ağrılarım mevcut. Ne de olsa ilk kez katılacağım. : )

Not: Mesaj gönderiliyor...

Evet efsane yeniden başlıyor. Herkese hayırlı olsun :)

Henüz konuyla ilgili çalışma imkanım olmadı ama zaten daha zamanımız da var.
Geçen sezonki gibi oyuna başlama analizleri ile oyuncu yorumlarını paylaşmayı planlıyorum.

Bakalım geçtiğimiz sene GSBASKET liginde şampiyon olan Tanju ÇİÇEK ve son ana kadar ensesinde yer alan Emre ELMALIDEREOĞLU' nun başarıları devam edecek mi göreceğiz. Ben de geçen yıl sanırım 4. olmuştum ama yaptığım bir takım ufak stratejik hataları bu sene yapmamayı umuyorum.

Tekrar herkese başarılar ...

Son haftaya kadar açık ara lider olmam hatırlanmamış bu da beni daha motive etti :) ama amacım world ilk 3 te yeralmak geçen sene son haftaya kadar 6 daydım eğitim sağolsun mahvetti beni neyse herkese bol şans.

ya vezir ya rezil diyerek baya dengeli bi takım kurmaya çalıştım. 22 kredi artırdım, ilk hafta hüsran yaşanırsa yaralarımı sararım. hohohoh.

You don't have a confirmed team or all your teams is already in this Private League. Create and confirm a team before you join a Private League. Go back.

Onay gerekiyor sanırım.

Takım ismi: Im-possible

GSpurs benim takım adı da.Kadrosunu yazan ilk kişi de ben olayım,yorum da alabilirim.

Lukasz Koszarek Zielona Gora
Mantas Kalnietis Lokomotiv

Krunoslav Simon Lokomotiv
Kostas Sloukas Olympiacos
Renaldas Seibutis Lietuvos Rytas
Blake Schilb Crvena Zvezda

C.J. Wallace EA7 Milan
Kerem Gonlum Anadolu Efes
Alexis Ajinca Strasbourg
Furkan Aldemir Galatasaray