Geçen seneyi şampiyon olarak tamamladığımız Eurocup sezonunun bu yıl da çok çetin geçeceğini düşünerek her takımın gelenler-gidenler tablosunu sizler için hazırladık. Bazı takımların -gerek bu kupaya yeni olması gerek internette doğru bilgileri bulamamızdan ötürü- gelenler gidenler kısmı boş kaldı.
A GRUBU
1-) Nizhny Novgorod
Gelenler: Kenny Boynton, Ingus Jakovics, Petr Gubanov, Deandre Kane, Aleksandr Gudumak, Sander Vene, Dimitri Uzinski, Nikita Zverev,
Gidenler: Bagatskis (Coach), Evgeny Baburin, Vladimir Ivlev, Dmitry Khvostov, Semen Antonov, Victor Rudd
2-)Gran Canaria
Gelenler: LuisCasimiro (Coach), Richard Hendrix, Darko Planinic, Bo Mccaleb, Rayce O’neale
Gidenler: Reneses (Coach), Kevin Pangos, DJ Seeley, Alen Omic, Brad Newley
3-) Cedevita Zagreb
Gelenler: David Stockton, Scotty Hopson, James Deone, Filip Kruslin, Mirza Begic, Roko Rugic, Duje Dukan
Gidenler: James White, Jacob Pullen, Henry Walker, Luka Zoric, Fran Pilepic
4-)Lietkabelis Panevezys
Gelenler: Jurica Zsuzsa (Coach), Tadas Rinkunas, Zygimantas Skucas, Ben Madgen, Donatos Tarolis, Lorenzo Williams, Darjus Lavrinovic, Mindaugas Lukauskis, Gintaras Leonavicius, Ksisitof Lavrinovic, Tomas Rimsa, Simas Galdikas,
Gidenler:
5-) MTZ SKOPJE
Gelenler: Charlon Kloof, Andrej Cvetkovski, Xavier Thames, Toney Thomas, Jeremiah Massey, Charlon Kloof, Marko Simonovski, Uras Lucic, Josh Scott, Jure Lalic
Gidenler:
B GRUBU
1-)Khimki
Gelenler: Likhodey, Zaytsev, Jacob Pullen, Perry Jones, Justin Carter, Nobel Boungou Colo,
Gidenler: Tyrese Rice, Tyler Honeycutt, James Augustine, Zoran Dragic, Maxim Sheleketo, Peteri Koponen
2-)Alba Berlin
Gelenler: Ahmet Çakı (Coach), Peyton Siva, Engin Atsür, Jonathan Mande Malu, Peyton Siva, Malcolm Miller, Dominique Johnson, Paul Mazique Carter, Tony Goffney, Bogdan Radosavljevic
Gidenler: Kresimir Loncar
3-) Bilbao
Gelenler: Dejan Todorovic, Javi Salgado, Miha Lapornik, Scott Bornforth, Jonathan Tabu, Javi Salgado, Ivan Buva, Sergio Llorente, Danilo Nikolic, Michael Eric
Gidenler: Clevin Hannah
4-)Lietuvos Rytas
Gelenler: David Logan, Corey Fischer, Rashaun Broodus, Julius Jucikuas, Rokas Giedratis, Drew Gordon
Gidenler: Nicolas Laprovittola
5-)Fuenlabrada
Gelenler: Blagota Sekulic, Rolands Smits, Ian Oleary, Ludde Hakanson, Carlos Cabezos, Pako Cruz, Moussa Dİagne
Gidenler: Alex Urtasun
C GRUBU
1-) Unicaja Malaga
Gelenler: Waczynski, Oliver Lafayette, Jeff Brooks, Kyle Fogg, Dejan Musli, Hamady Ndiaye
Gidenler: Dejan Todorovic, Kuzminskas, Vazquez
2-) Bayern Münih
Gelenler: Sasha Djordjevic (Coach), Vladimir Lucic, Ondrej Balvin, Redding, Devin Booker, Alex King, Danilo Barthel
Gidenler: Svetislav Pesic (Coach), Deon Thompson, John Bryant
3-) Murcia
Gelenler: Billy Baron, Pocius, Marcos Delia, Ovie Soko, Vitor Faverani, Pedro Llompart
Gidenler: Katsikaris (Coach), Serhiy Lischuck, Thomas Kelati, Scott Wood
4-) Zenit
Gelenler: Sergey Karasev, Pavel Sergeev, Evgeny Voytyuk, Stefan Markovic, Aaron White
Gidenler: Koshcheev, Golovin, Komissarov, Berzins, Thomas
5-) Buducnost
Gelenler: Scepanovic (Coach), J.R. Reynolds, Boris Savovic, Zoran Nikolic, Marcus Williams, Shawn James
Gidenler: Luka Pavicevic (Coach), Omar Cook, Doron Lamb, Nemanja Jaramaz
D GRUBU
1-) Lokomotiv Kuban
Gelenler: Fotsis Katsikaris (Coach), Dmitry Khvostov, Kenny Gabriel, Ian Vougiukas, Mardy Collins, Taylor Rochestie, Kevin Jones
Gidenler: Bartzokas (Coach), Dontaye Draper, Malcolm Delaney, Anthony Randolph, Victor Claver, Chris Singleton, Sergey Bykov
2-) Valencia
Gelenler: Joan Sastre, Will Thomas
Gidenler: Justin Hamilton, Vladimir Lucic
3-) Union Olimpija
Gelenler:
Gidenler: Staff Ekibi, Amer Mehic, Lapornik
4-) Hapoel Jerusalem
Gelenler: Pianigiani (Coach), Curtis Jerrels, Tarence Kinsey, Jerome Dyson, Travis Petterson, Isaac Rosefelt, Shawn Jones, Amare Stoudemire
Gidenler: Donta Smith, Tony Gaffney, Rowland
5-) ULM
Gelenler: Karsten Tadda, Braydon Hobbs, Tim Ohlbrecht, Mate Fazekas, Dominique Sutton
Gidenler: Pierria Henry
Engin Ağzıdeli
Umut Kaan Arslan