2017-2018 Fiba Şampiyonlar Ligi Sezonu
Tesekkürler Tesekkürler:  0
Begeniler Begeniler:  0
Begenilmeyenler Begenilmeyenler:  0
2017-2018 Fiba Şampiyonlar Ligi Sezonu isimli konuyu okuyorsunuz.
  1. #1
    Genel Yönetici
    Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    Nov 2011
    Mesajı
    1.898
    Konusu
    31
    Yaş
    26
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler

    FIBA tarafından ikinci kez düzenlenen Basketbol Şampiyonlar Ligi'nde, grupların ve ön eleme turlarındaki eşleşmelerin belli olacağı kura çekimi 11 Temmuz Salı günü yapılacak.


    FIBA Basketbol Evi'nde yarın TSİ 15.00'te gerçekleştirilecek kura çekiminde grup aşamasına kalacak 8 takımın belli olacağı 3 eleme turunun yanı sıra 32 takımla oynanacak normal sezondaki 4 grup da belli olacak.


    1. ön eleme turu maçlarının 19-21 Eylül, 2. ön eleme turu müsabakalarının 24-26 Eylül ve 3. ön eleme turu karşılaşmalarının ise 29 Eylül-2 Ekim'de oynanacağı organizasyonda grup aşaması 10 Ekim'deki maçlarla başlayacak.


    Türk temsilcilerinden Beşiktaş Sompo Japan, Banvit ve Gaziantep Basketbol'un doğrudan gruplara katılacağı organizasyonda Pınar Karşıyaka ise 3. ön eleme turunda mücadele edecek.

    FIBA Şampiyonlar Ligi'nde ön eleme turlarında ve doğrudan grup aşamasında mücadele edecek takımlar şöyle:

    1. eleme turu: BC Lulea (İsveç), Bosna Royal (Bosna Hersek), Dinamo Tiflis (Gürcistan), Donar Groningen (Hollanda), Kapfenberg Bulls (Avusturya), Karposh Sokoli (Makedonya), Keravnos (Güney Kıbrıs Rum Kesimi), Sigal (Kosova), Avtodor Saratov (Rusya), Benfica (Portekiz), Divina Seguros Joventut (İspanya), Kalev Cramo (Estonya), MHP Riesen Ludwigsburg (Almanya), Telenet Giants Antwerp (Belçika), Tsmoki-Minsk (Belarus), Vytautas (Litvanya)

    2. eleme turu: Alba Fehervar (Macaristan), Bakken Bears (Danimarka), Budivelnyk (Ukrayna), Kataja Basket (Finlandiya), Mornar Bar (Karadağ), Nizhny Novgorod (Rusya), Lukoil Academic (Bulgaristan), U-BT Cluj Napoca (Romanya)

    3. eleme turu: Pınar Karşıyaka (Türkiye), Basic-Fit Brussels (Belçika), Juventus Utena (Litvanya), Movistar Estudiantes (İspanya), Nanterre 92 (Fransa), Orlandina Basket (İtalya), Rosa Radom (Polonya), Telekom Baskets Bonn (Almanya)

    Grup aşaması: Banvit, Beşiktaş Sompo Japan, Gaziantep Basketbol (Türkiye), AEK, Aris, PAOK (Yunanistan), AS Monaco, Elan Chalon, SIG Strasbourg (Fransa), BC Oostende (Belçika), CEZ Basketball Nymburk (Çekya), Dinamo Sassari, Sidigas Avellino, Umana Reyer (İtalya), Enisey Krasnoyarsk (Rusya), EWE Baskets Oldenburg, medi Bayreuth (Almanya), Hapoel Holon (İsrail), Neptunas Klaipeda (Litvanya), Olimpija Ljubljana (Slovenya), Stelmet Zielona Gora (Polonya), Ventspils (Letonya), Iberostar Tenerife, UCAM Murcia (İspanya)
    Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak geldin, yine Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak gidiyorsun, bir gün yarım kalan hikayeyi tamamlaman dileğiyle yolun açık olsun Ergin Ataman.

  2. #2
    Genel Yönetici
    Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    Nov 2011
    Mesajı
    1.898
    Konusu
    31
    Yaş
    26
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    FIBA Şampiyonlar Ligi Kuraları Çekildi


    FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde eleme turu ve normal sezon kuraları İsviçre’de çekildi. Temsilcilerimiz Pınar Karşıyaka, Beşiktaş Sompo Japan, Gaziantep Basketbol ve Banvit’in rakipleri belli oldu.

    3. Ön Eleme turundan itibaren turnuvaya katılacak olan Pınar Karşıyaka, Alba Fehervar, Karposh Sokoli- Kalev Kramo eşleşmelerinin kazanıyla karşı karşıya gelecek. Gaziantep Basketbol, Banvit ve Beşiktaş Sompo Japan ise grup aşamasında turnuvaya dahil olacak.


    Ön Eleme 1. Tur:


    1- Dinamo Tbilisi – Divina Juventut

    2- Keravnos – Avtador Saratov

    3- Bosna Royal Sarajevo – MHP Riesen

    4- Karposh Sokoli – Kalev Kramo

    5- Donar Groningen – Vytautas

    6- Sigal Prishtina – Minsk

    7- Kapfenberg – Benfica

    8- BC Lulea – Telenet Antwerp


    Ön Eleme 2. Tur:


    (9) 4. Maçın Galibi – Alba Fehervar

    (10) 1. Maçın Galibi – Kataja

    (11) 8. Maçın Galibi – Niznhy Novgorod

    (12) 2. Maçın Galibi – Mornar

    (13) 7. Maçın Galibi – Lukoil

    (14) 3. Maçın Galibi – Cluj Napoca

    (15) 5. Maçın Galibi – Bakken Bears

    (16) 6. Maçın Galibi – Budivelnyk


    3. Ön Eleme Turu:


    (17) 16. Eşleşmenin Galibi – Nanterre

    (18) 11. Eşleşmenin Galibi – Rosa Radon

    (19) 12. Eşleşmenin Galibi – Orlandina

    (20) 13. Eşleşmenin Galibi – Juventus

    (21) 10. Eşleşmenin Galibi – Telekom Basket Bonn

    (22) 15. Eşleşmenin Galibi – Estudiantes

    (23) 9. Eşleşmenin Galibi – PINAR KARŞIYAKA

    (24) 14. Eşleşmenin Galibi – Brussells
    Konu Aykut Kadıoğlu tarafından (11-07-2017 Saat 18:35 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak geldin, yine Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak gidiyorsun, bir gün yarım kalan hikayeyi tamamlaman dileğiyle yolun açık olsun Ergin Ataman.

  3. #3
    Genel Yönetici
    Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    Nov 2011
    Mesajı
    1.898
    Konusu
    31
    Yaş
    26
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Fiba Şampiyonlar Ligi Grupları:


    A GRUBU

    AS Monaco

    Hapoel Halon

    Murcia

    Enisey

    Dinamo Sassari

    EWE Baskets

    20. Eşleşmenin Galibi

    23. Eşleşmenin Galibi


    B GRUBU

    GAZİANTEP BASKETBOL

    Elan Chalon

    Tenerife

    Neptunas

    Ventspils

    PAOK

    24. Eşleşmenin Galibi

    18. Eşleşmenin Galibi


    C GRUBU

    AEK Athens

    Umana Reyer Venezia

    Olimpija Ljubjana

    Medi Bayreuth

    BANVİT

    Strasbourg

    22. Eşleşmenin Galibi

    19. Eşleşmenin Galibi


    D GRUBU

    BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN

    Sidigas Avellino

    Zielona Gora

    BC Oestende

    Nymbruk

    Aris

    17. Eşleşmenin Galibi

    21. Eşleşmenin Galibi
    Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak geldin, yine Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak gidiyorsun, bir gün yarım kalan hikayeyi tamamlaman dileğiyle yolun açık olsun Ergin Ataman.

  4. #4
    Genel Yönetici
    Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    Nov 2011
    Mesajı
    1.898
    Konusu
    31
    Yaş
    26
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    FIBA Şampiyonlar Ligi'nde 1. ön eleme turu, bugün oynanan 8 karşılaşma ile başladı. Oynanan 8 karşılaşmayı da deplasman takımları kazandı ve rövanş öncesi büyük avantaj sağladı. Bu turda rövanş karşılaşmaları, 21 Eylül 2017 Perşembe günü oynanacak.

    Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak geldin, yine Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak gidiyorsun, bir gün yarım kalan hikayeyi tamamlaman dileğiyle yolun açık olsun Ergin Ataman.

  5. #5
    Genel Yönetici
    Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    Nov 2011
    Mesajı
    1.898
    Konusu
    31
    Yaş
    26
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Alıntı Aykut Kadıoğlu 'dan Alıntı Mesajı göster
    FIBA Şampiyonlar Ligi'nde 1. ön eleme turu, bugün oynanan 8 karşılaşma ile başladı. Oynanan 8 karşılaşmayı da deplasman takımları kazandı ve rövanş öncesi büyük avantaj sağladı. Bu turda rövanş karşılaşmaları, 21 Eylül 2017 Perşembe günü oynanacak.


    Fiba Şampiyonlar Ligi'nde 1. Ön Eleme Sonuçları ve 2. Tur Eşleşmeleri:


    1. Ön Eleme Sonuçları:







    2. Tur Eşleşmeleri:


    Konu Aykut Kadıoğlu tarafından (22-09-2017 Saat 11:56 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak geldin, yine Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak gidiyorsun, bir gün yarım kalan hikayeyi tamamlaman dileğiyle yolun açık olsun Ergin Ataman.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Giriş

Giriş