Euroleague 2016/2017 Sezonu - Sayfa 150
Tesekkürler Tesekkürler:  0
Begeniler Begeniler:  0
Begenilmeyenler Begenilmeyenler:  0
Euroleague 2016/2017 Sezonu isimli konuyu okuyorsunuz.
    Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Apr 2014
    Mesajı
    648
    Konusu
    0
    Mekan
    Safranbolu / Karabük
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Dursun Kuş On Twitter Add Dursun Kuş on Facebook
    Obra'nın winner bir koç olduğu gerçeğini taraflı tarafsız hiç kimse inkar etmez lakin İNŞAALLAH! umarız! bu akşam koçu olduğu fb takımıyla Madrid'e karşı,yada yarı finalde olmasada final maçında hemde İstanbul'da kendi taraftarı önünde yenilirlerde,kendisinin ben neredeyim ve ben looser değilim ve looser olmak istemiyorum,neler oluyor diye düşüneceği vede sözleşme uzattığına pişman olacağı bir maç olmasını temenni ederim.( Yeni sözleşme uzattığını bilerek yazdım ).erkek basketbol takımları özelinde bir şey yazmama gerek yok zaten kulüp yapıları itibariyle looser bir kulüp,malumunuz buralarda olmaları tamamen Obra sayesinde.
    Bağımsızlık karakterimdir.Sahipsiz vatanın batması haktır,Sen sahip çıkarsan bu Vatan batmayacaktır.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Mar 2013
    Mesajı
    1.653
    Konusu
    1
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Loser'dir o, looser olsa duramazsiniz.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Jun 2015
    Mesajı
    737
    Konusu
    1
    Teşekkür ve Beğeniler
    F4 öncesi de Melli yı almışlar. Bu sene kupayı alacak Fb. Reali çözmüş durumdalar daha doğrusu Obra Laso yu çözdü. Finalde Cska gelirse gecen yılın intikamı olacak ki hakemlerin fb lehine bir maç yöneteceklerine inanıyorum, Oli nin ise Spa ya rağmen bu sefer diğer rakiplere oranla kadro kalitesizligi onları durduracak. Fb 'nin ise en büyük avantajı taraftar olmayacak son 5 yılın 3 şampiyonu bu F4 te olmasi bu kupaya en aç olan takım Fb haline getiriyor .
    Konu Önder Çiçekoğlu tarafından (19-05-2017 Saat 14:05 ) değiştirilmiştir.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Oct 2009
    Mesajı
    1.209
    Konusu
    0
    Mekan
    istanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Hakan Beytemur On Twitter Add Hakan Beytemur on Facebook
    Bence maç Ayon ile Udoh arasında geçecek, kim üstünlük sağlarsa maç o tarafanın olur.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    May 2014
    Mesajı
    343
    Konusu
    0
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Berkan Saybak On Twitter
    Biraz önce İst-Şirinevler'de iki Oly taraftarına onlarca fenerlinin saldırıp linç etmeye çalıştığı videoyu izledim.Adamlar ısrarla, biz Csk ile oynuyoruz,sizle oynamıyoruz neden bize saldırıyorsunuz diye dertlerini anlatmaya çalışıyorlar, etraftarında ingilizce bilen olmadığı için boş boş bakıyor insanlar. Hadi karşılıklı iki taraftar grubunun çatışmasını tasvip etmesemde anlarımda, iki Oly taraftarı Sinan Erdem' i bulmaya çalışıyor ve onlarca fenerli adamların üzerine çullanıyor. Vermesinler abi organizasyon filan bize cidden,haketmiyoruz.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Jun 2016
    Mesajı
    80
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    Alıntı Berkan Saybak 'dan Alıntı Mesajı göster
    Biraz önce İst-Şirinevler'de iki Oly taraftarına onlarca fenerlinin saldırıp linç etmeye çalıştığı videoyu izledim.Adamlar ısrarla, biz Csk ile oynuyoruz,sizle oynamıyoruz neden bize saldırıyorsunuz diye dertlerini anlatmaya çalışıyorlar, etraftarında ingilizce bilen olmadığı için boş boş bakıyor insanlar. Hadi karşılıklı iki taraftar grubunun çatışmasını tasvip etmesemde anlarımda, iki Oly taraftarı Sinan Erdem' i bulmaya çalışıyor ve onlarca fenerli adamların üzerine çullanıyor. Vermesinler abi organizasyon filan bize cidden,haketmiyoruz.
    Basketfaul haberinde Yunanlıların Constantinopolis diye bağırdığını aktarıyor. Son dönemde Euroleague YouTube kanalındaki videoların altındaki yorumlarda Yunanlılar ile bizim Türkler arasında sürekli karşılıklı küfürler var. Yunanistan'da olsaydı tam tersi yine olabilirdi, son siyasi durumlardan sonra milletçe sevildiğimiz söylenemez.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    May 2014
    Mesajı
    343
    Konusu
    0
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Alıntı Kemal Yılmaz 'dan Alıntı Mesajı göster
    Basketfaul haberinde Yunanlıların Constantinopolis diye bağırdığını aktarıyor. Son dönemde Euroleague YouTube kanalındaki videoların altındaki yorumlarda Yunanlılar ile bizim Türkler arasında sürekli karşılıklı küfürler var. Yunanistan'da olsaydı tam tersi yine olabilirdi, son siyasi durumlardan sonra milletçe sevildiğimiz söylenemez.
    Evet,Taksim'de çıkan olaylarda Yunan taraftarların o şekilde bağırdığı iddia ediliyor ancak Şirinevler'deki olay tam bir rezalet.Sinan Erdem' in tarifini soran ve üzerlerinde Oly' e ait hiçbir atkı,forma vs bulunmayan iki taraftara üst geçidin hemen yanında linç girişiminde bulunuyor. Son siyasi durumlardan sonra herkes kendini yeniçeri,kazasker filan zannediyor zaten.Trajikomik bir durum.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Apr 2014
    Mesajı
    648
    Konusu
    0
    Mekan
    Safranbolu / Karabük
    Teşekkür ve Beğeniler
    Başka bir video da arkadaşların üstteki yorumlarda belirttikleri yerlerden farklı olsa gerek Oly'li taraftarlar ile birlikte ülker spor lu taraftarlar karma şeklinde beraber bağırıp Galatasaray'a küfretmişler,bunlar cidden hiç bir zaman hiç bir yerde desteklenmeyi hak etmiyorlar,İNŞAALLAH ağır hezimetle elenirlerde boylarının ölçüsünü alırlar haysiyetsizler.
    Bağımsızlık karakterimdir.Sahipsiz vatanın batması haktır,Sen sahip çıkarsan bu Vatan batmayacaktır.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    May 2014
    Mesajı
    343
    Konusu
    0
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Savunmalar çok sert.Oly' nin hücümda b planı olmadığı için potaya şut bile atamıyor hücum süresinde.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Mar 2015
    Mesajı
    215
    Konusu
    2
    Teşekkür ve Beğeniler
    Arkadaşlar, şu yapay spikerlerden sadece ben mi bıktım?

''O neler oluyor neler, Maçta herşey var, Müthiş bir maç...'' gibi abartı güzelleştirmeleri duyuyorum acaba ben başka bir maç mı izliyorum diyorum?

Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    Aug 2012
    Mesajı
    368
    Konusu
    0
    Mekan
    Çorum
    Teşekkür ve Beğeniler
    Bir gün biz de buralarda olur muyuz acaba? Şunu kazananı kaybedeni kıskanmam da şu atmosferi yaşayan taraftara imrenirim yalan yok.

Alıntı Taner KIZILKALE 'dan Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, şu yapay spikerlerden sadece ben mi bıktım?
    Alıntı Taner KIZILKALE 'dan Alıntı Mesajı göster

''O neler oluyor neler, Maçta herşey var, Müthiş bir maç...'' gibi abartı güzelleştirmeleri duyuyorum acaba ben başka bir maç mı izliyorum diyorum?

Yok bu hakikaten kalitesiz maç. Maçın sinir stresi bir yana da çok boş şutlar kaçıyor, çok statik hücumlar yapılıyor. Ama bilhassa Olympikos'un genel oyuncu havuzuna ve kalibresine bakınca şaşırmamak lazım. Olympiakos inanılmaz işler yine yaptı ama gerçekten çok kısıtlı şartlarda oynuyorlar şu anda. Şu ana kadar kaymaları ve sertliği fena yapmadıkları için maç kopmadı ama uçurum var iki tarafın imkanlarının arasında. Itoudis'i geçen yıl çok beğeniyordum ama bu yılın genelinde, yeni formatta pek iyi sınav vermedi. Şu kadarını söyleyeyim, şu an CSKA'nın 3. guardı Aaron Jackson gibi adam Olympiakos'ta olsa maçın kaderi değişirdi. Real-Fener'den gelen takım bu yıl Euroleague'i kazanamazsa hakikaten büyük hayal kırıklığı olur onlar adına.
    Konu Gökhan Gel tarafından (19-05-2017 Saat 19:59 ) değiştirilmiştir.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Feb 2013
    Mesajı
    2.944
    Konusu
    29
    Mekan
    Türkiye
    Teşekkür ve Beğeniler
    Vay be... Oly'e pek şans vermiyordum ama son bölümü çok iyi oynadılar. Helal olsun.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    May 2013
    Mesajı
    387
    Konusu
    13
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Loser falan diyorsunuz da CSKA'da elendiğine göre fener şampiyon gibi. CSKA ve fener ben loser olmaya mahkumum diyor ama yinede aralarında çok fark var. CSKA Oly'ye karşı kötü anıları hatırlayıp kaybetmiş olabilir ama fb evsahibi olduğu organizasyonu ne yapar eder alır maalesef

Administrator
    Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Aug 2004
    Mesajı
    14.755
    Konusu
    268
    Mekan
    Koşuyolu
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Önder Çiçekoğlu On Twitter
    Normal sezonda iki maçta da yendiğimiz Oly finalde. Hayat enteresanlıklarla dolu.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Apr 2014
    Mesajı
    648
    Konusu
    0
    Mekan
    Safranbolu / Karabük
    Teşekkür ve Beğeniler
    Alıntı Eyüp Özkaya 'dan Alıntı Mesajı göster
    Loser falan diyorsunuz da CSKA'da elendiğine göre fener şampiyon gibi. CSKA ve fener ben loser olmaya mahkumum diyor ama yinede aralarında çok fark var. CSKA Oly'ye karşı kötü anıları hatırlayıp kaybetmiş olabilir ama fb evsahibi olduğu organizasyonu ne yapar eder alır maalesef
    Bu kadar emin konuşmaya hiç gerek yok, CSKA bu maçtan çoğu kişiye göre galip ayrılıp finale çıkacaktı ama özellikle maçın ilk yarısı,sonrasında 3.cü çeyrekte maçı koparamayınca her zaman olduğu gibi Oly cesaretlendi,maçın kalitesi evet düşüktü ama adamların,mücadeleleri,kazanma alışkanlığı hayran bıraktırıcı.

Gelelim fb takımına,cska'ya oly karşısında nasıl kadro kalitesinin yanına yeteri kadar mücadeleyi eklemedikleri için oyunları finale çıkmaya yetmemişse,madrid karşısındada fb takımı mevcut oyunlarının üstüne çıkmayıp maçıda koparamazlarsa aynı hezimeti yaşarlar çünkü sahadaki galibi koç faktörü,takım kalitesinden ziyade mücadele ve inanç belirliyor,fb bazı yönden önde ama dediğim gibi maçı zamanında koparamazlarsa ve madrid'e inanç kazandırırlarsa,oly vs madrid finali,sonrasında ise oly bu İstanbul organizasyonundan şampiyon olarak çıkarsa şaşırmam olacağına bakın.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Giriş

Giriş