Euroleague 2016/2017 Sezonu - Sayfa 151
Tesekkürler Tesekkürler:  0
Begeniler Begeniler:  0
Begenilmeyenler Begenilmeyenler:  0
Euroleague 2016/2017 Sezonu isimli konuyu okuyorsunuz.
    Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    May 2014
    Mesajı
    343
    Konusu
    0
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Berkan Saybak On Twitter
    Csk' nnı rakibi hafife alma huyu ve Itoudis' in son çeyrek Augistine' i 7 dk oyunda tutup, Hines ve Kurbanov' u kenarda unutması pota altı üstünlüğünü de Oly' a verdi. EL grup maçlarında olduğu gibi 4 .çeyrek rotasyon yapma lüksü yoktu bence. Bu da pahalıya patladı Csk' ya.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Jun 2016
    Mesajı
    80
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    Bir basketbol izleyicisi olarak Real Madrid'den tiksiniyorum.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Apr 2014
    Mesajı
    648
    Konusu
    0
    Mekan
    Safranbolu / Karabük
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Dursun Kuş On Twitter Add Dursun Kuş on Facebook
    Alıntı Kemal Yılmaz 'dan Alıntı Mesajı göster
    Bir basketbol izleyicisi olarak Real Madrid'den tiksiniyorum.
    Aslında haklısın ama şunu yazmam lazım,Dinsizin hakkından İmansız gelir,fb takımıda sağlam ayakkabı sayılmaz.
    Bağımsızlık karakterimdir.Sahipsiz vatanın batması haktır,Sen sahip çıkarsan bu Vatan batmayacaktır.

Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    Aug 2012
    Mesajı
    368
    Konusu
    0
    Mekan
    Çorum
    Teşekkür ve Beğeniler
    Udoh Avrupa içinde haksız rekabet yaratıyor.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Apr 2014
    Mesajı
    648
    Konusu
    0
    Mekan
    Safranbolu / Karabük
    Teşekkür ve Beğeniler
    Obra oyuncularını iyi kullandığı için skor farkını koruyabiliyor,Laso ise tam tersi takım özelinde uzunlarını iyi kullanamıyor,son çeyrekte bunu değiştiremezse elenecekler.
    Bağımsızlık karakterimdir.Sahipsiz vatanın batması haktır,Sen sahip çıkarsan bu Vatan batmayacaktır.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Apr 2012
    Mesajı
    406
    Konusu
    0
    Mekan
    Adana
    Teşekkür ve Beğeniler
    Oly İstanbul'da 2. zaferini yaşayabilir. Umarım öyle olur...

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    May 2014
    Mesajı
    343
    Konusu
    0
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Berkan Saybak On Twitter
    Fenerbahçe' nin bir şekilde bu maçı kazanacağını bekliyordum ancak bu kadar rahat bir galibiyet alacaklarını düşünmüyordum. Laso ve ekibi kafa olarak maça hazır değillerdi.Llul dışında öyle aman aman hırslı bir oyuncu göremedim Real'de. Bu galibiyette fenerin savunmasıda etkiliydi ancak Real çabuk pes etti. Fenerbahçe'de, İstanbul'da taraftarın önünde Oly' u nasıl olsa yeneriz havası olursa, Oly bunlara kupa göstermez.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Feb 2013
    Mesajı
    2.944
    Konusu
    29
    Mekan
    Türkiye
    Teşekkür ve Beğeniler
    Oly'de koç Spanoulis'i maç sonuna çok iyi sakladı. Spa toplamda 28 dk oynadı ve takımını finale taşıdı. Laso ise Sergio Llull'u 36 dk oyunda tuttu ve son periyot adamın pili bitti. Madrid'de Llull ve Caroll haricinde istenen skor katkısını veren oyuncu çıkmaması da ilginç bir nokta... Doncic ve Fernandez 0 sayı...

Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    Aug 2012
    Mesajı
    368
    Konusu
    0
    Mekan
    Çorum
    Teşekkür ve Beğeniler
    Valla Fener alırsa belki bizimkiler ''bizim Eurocup'ımız var, onların Avrupa Kupası mı var'' tribinden kurtulup bir atılım yaparlar. Zira bizim yönetime de taraftara da anca Fenerliler bir şeyler yapınca tak ediyor. Milletin 1 işinin ehli adamla yarattığı atmosfere, oynadığı salona, kurduğu kadroya bak biz hala taraftara küfür eden hoca, hocaya küfür eden taraftarla uğraşıyoruz. Herkes böyle yumurtadan çıkar gibi yükselemiyor ama hiç yoktan bir yapılanmamız olsaydı keşke. Katarlıların tarafından kurtarılmayı bekleyen Premier Lig kulüplerine döndük iyice. Ne zaman Fener şu kupayı alır, öyle bizimkiler bir şey yapmaya uğraşır belki. Fenerbahçe kadın voleybolda Şampiyon Ligi'ni aldıktan sonra Daikin'i sponsor yapıp Barbolini'yi getirdiğimiz gibi. Adamlar o kadar loser ki o şansı başka branşta yaratamadık. Erkek baskette kırsınlar o kilidi de bizim de kurtuluşumuz olurlar belki.

Zaten göz var izan var. Bu kadar statik hücum eden Olympiakos'un Fener'i yenmesi için de basketbol tanrılarının 40 dakika yanlarında olması lazım. Oly savunur eder de hadi tuttun 75'te, sen kaç atacaksın ki şu Fener'e? Tek sıkıntı Fenerbahçelilerin şu maçı aldıktan sonra tamam kupayı aldık havalarına girmesi olur. Olympiakos öyle şeyleri affedecek son kulüp olabilir Avrupa'da. Onun dışında %70-30 görüyorum ben. İnşallah bizim Leeds maçı gibi ölüm kalım olmaz maç günü, adam akıllı bir şekilde çok güzel bir final olacağını düşünüyorum Pazar günü.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Sep 2014
    Mesajı
    125
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    Daha önce yılın oyuncusu Bogdanovic demiştim. Bu akşam Udoh'un performansından sonra lafımı geri alıyorum. Udoh buraya fazla, NBA'de o kadar kazma uzun varken hemen her şeyi yapan bu adamı nasıl buralarda bırakıyorlar ilginç.

Oly karşısında da çok rahat bir galibiyet alacaklarını düşünüyorum. Oly'nin hiç bir yönden bir üstünlüğü yok fener'e karşı.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Mar 2016
    Mesajı
    1.012
    Konusu
    6
    Teşekkür ve Beğeniler
    Ekpe Udoh, Avrupa için resmen haksız rekabet..Finalin adı belli oldu F.Ülker vs Olympiacos..Ama şunu da belirtmek lazım Real çok çabuk pes etti :S

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Jun 2013
    Mesajı
    301
    Konusu
    0
    Mekan
    İzmir
    Teşekkür ve Beğeniler
    Ne Real Madrid ne de Olympiakos sabaha kadar oynasalar Feneri yenemezler.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Jul 2015
    Mesajı
    918
    Konusu
    0
    Mekan
    Baku
    Teşekkür ve Beğeniler
    Alıntı Bora Akatan 'dan Alıntı Mesajı göster
    Oly'de koç Spanoulis'i maç sonuna çok iyi sakladı. Spa toplamda 28 dk oynadı ve takımını finale taşıdı. Laso ise Sergio Llull'u 36 dk oyunda tuttu ve son periyot adamın pili bitti. Madrid'de Llull ve Caroll haricinde istenen skor katkısını veren oyuncu çıkmaması da ilginç bir nokta... Doncic ve Fernandez 0 sayı...
    Bence iş süreyle alakalı değil, Kalinic ve Udoh da 38,5 dakika oynadılar. Takım olarak herkes savaştı. Hiç geri düşmedik diye hatırlıyorum. Üst üste iki sene final oynamak geröekten büyük iş.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Apr 2017
    Mesajı
    86
    Konusu
    1
    Teşekkür ve Beğeniler
    Oly de , fb de takım olarak oynadılar ve finale çıktılar bu oyunlarının üstüne koyan kupayı alır.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Apr 2014
    Mesajı
    648
    Konusu
    0
    Mekan
    Safranbolu / Karabük
    Teşekkür ve Beğeniler
    fb takımı biz istemesekte finale kaldı hak ettiler doğrusu bunu anladıkta çok abartmayın,fb oyuncuları finaldeki maçta erken fark açsa bile maçı tamamen koparamazsa,madrid daha zorlu takımdı onları geçtik kupayı zorlanmadan alırız havalarına girdikleri an Oly takımı diğerlerine yaptığı acı sürprizi fb takımına alasıyla tattırır,kilit oyuncularını cska maçında yaptıkları gibi final maçındada son çeyreğe kadar maçtan kopmadan saklayabilirlerse spa liderliğinde oly fb yi yasa boğarak kupayla döner ve filmde eğlenceli olarak biter.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Giriş

Giriş