Basketbola Özel Beste/Marş
Tesekkürler Tesekkürler:  0
Begeniler Begeniler:  0
Begenilmeyenler Begenilmeyenler:  0
Basketbola Özel Beste/Marş isimli konuyu okuyorsunuz.
 1. #1
  Durum
  Çevrim Dışı
  K.Tarihi
  Sep 2016
  Mesajı
  588
  Konusu
  51
  Yaş
  25
  Mekan
  Ankara
  Teşekkür ve Beğeniler

  Basketbol branşına özel marşımız ve bestelerimizin olması gerektiğini düşünüyorum. Mesela yıllar önce "Bu sene baskette tarih yazalım" bestesi vardı ve tribünde söylendiği zaman taraftarı, takımı havaya sokabiliyordu. Şimdi takımımız da bir nevi onlar gibi şirketleştiği için pek söylenmiyor. Efes'in maçlarda çalınan "Hep birlikte" de güzel bir marş. Onun gibi marşlara ihtiyaç var. Yaratıcı Galatasaray taraftarından bekliyoruz.

 2. #2
  Durum
  Çevrim Dışı
  K.Tarihi
  Jan 2010
  Mesajı
  1.943
  Konusu
  3
  Yaş
  27
  Mekan
  İstanbul
  Teşekkür ve Beğeniler
  "Bu sene baskette tarih yazalım" tezahuratını iyi hatırlattın valla. Resmen kendi kendime söyleyip gaza geldim oturdugum yerde

  Ah be eski günler...

 3. #3
  Durum
  Çevrim Dışı
  K.Tarihi
  Oct 2016
  Mesajı
  26
  Konusu
  0
  Yaş
  25
  Mekan
  istanbul
  Teşekkür ve Beğeniler
  Basketbol takımımıza özel marşın olmasına kesinlikle katılıyorum. Bazı maçlardan önce yönetim futbolcu taraftar şampiyonsun galatasaray bestesi çalıyor ipekçide.
  -Teker teker geçiyoruz turları avrupada alacağız kupayı geçen sene resmen patladı. Ben şayet çok seviyordum o tezahüratı.

  Bir de katılır mısınız bilmem ama ipekçide gençlik marşının söylemesi de dinlemesi de bir başka güzel oluyor yahu. Özellikle nerede bu dağlar taşlar dedikten sonra çalınan ıslık müthiş oluyordu. Islık çalamadığım için siena maçında yanımda düdük(baya çelik düdük) götürdüğümü biliyorum ne günlerdi..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Giriş

Giriş