Basketbola Özel Beste/Marş
Tesekkürler Tesekkürler:  0
Begeniler Begeniler:  0
Begenilmeyenler Begenilmeyenler:  0
Basketbola Özel Beste/Marş isimli konuyu okuyorsunuz.
    Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Sep 2016
    Mesajı
    588
    Konusu
    51
    Mekan
    Ankara
    Teşekkür ve Beğeniler

Basketbol branşına özel marşımız ve bestelerimizin olması gerektiğini düşünüyorum. Mesela yıllar önce "Bu sene baskette tarih yazalım" bestesi vardı ve tribünde söylendiği zaman taraftarı, takımı havaya sokabiliyordu. Şimdi takımımız da bir nevi onlar gibi şirketleştiği için pek söylenmiyor. Efes'in maçlarda çalınan "Hep birlikte" de güzel bir marş. Onun gibi marşlara ihtiyaç var. Yaratıcı Galatasaray taraftarından bekliyoruz.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Jan 2010
    Mesajı
    1.943
    Konusu
    3
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    "Bu sene baskette tarih yazalım" tezahuratını iyi hatırlattın valla. Resmen kendi kendime söyleyip gaza geldim oturdugum yerde

Ah be eski günler...

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Oct 2016
    Mesajı
    26
    Konusu
    0
    Mekan
    istanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Basketbol takımımıza özel marşın olmasına kesinlikle katılıyorum. Bazı maçlardan önce yönetim futbolcu taraftar şampiyonsun galatasaray bestesi çalıyor ipekçide.
    -Teker teker geçiyoruz turları avrupada alacağız kupayı geçen sene resmen patladı. Ben şayet çok seviyordum o tezahüratı.

Bir de katılır mısınız bilmem ama ipekçide gençlik marşının söylemesi de dinlemesi de bir başka güzel oluyor yahu. Özellikle nerede bu dağlar taşlar dedikten sonra çalınan ıslık müthiş oluyordu. Islık çalamadığım için siena maçında yanımda düdük(baya çelik düdük) götürdüğümü biliyorum ne günlerdi..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Giriş

Giriş