BSL 25. Hafta | Galatasaray Odeabank - İstanbul BBSK
Tesekkürler Tesekkürler:  0
Begeniler Begeniler:  0
Begenilmeyenler Begenilmeyenler:  0
BSL 25. Hafta | Galatasaray Odeabank - İstanbul BBSK isimli konuyu okuyorsunuz.
    Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Jun 2015
    Mesajı
    65
    Konusu
    7
    Teşekkür ve Beğeniler

Ligin 25.haftasında Abdi İpekçi'de İstanbul BBSK'yi konuk ediyoruz. İlk maçta sahadan 71-61 mağlup ayrılmıştık. Maç saat 17.00'da NTV Spor ekranlarından canlı yayınlanacak.
    Konu Engin Ağzıdeli tarafından (09-04-2017 Saat 18:34 ) değiştirilmiştir.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    May 2014
    Mesajı
    336
    Konusu
    0
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Berkan Saybak On Twitter
    Ligin sonuna geldik. Artık bugünden itibaren Mc Collum' un ilk 5 başlayıp, daha fazla süre alması lazım. Elimizde elle tutulur guard diyebileceğimiz tek kişi o. Playoff' larda daha etkili Mc Collum istiyorsa hoca bunu yapmalı. Yine Sinan' la başlayıp son dakika rotasyonu olarak kullanıp mundar etmesin adamı.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Mar 2015
    Mesajı
    213
    Konusu
    2
    Teşekkür ve Beğeniler
    Arkadaşlar:
    1. FB
    2. Anadolu
    3. BJK
    4-5. Banvit/Doğuş
    6. GS
    7. Karşıyaka
    8. Gaziantep

olarak şekillenirse, biz BJK ile eşleşiyoruz ve ilk maç seyircisiz onların salonda oynanacak olması, bizim onları elememiz için bir neden!

Yarı finalde FB- Doğuş, Anadolu- GS eşleşmesinde biz ne yaparız bilmiyorum ama Anadolu Efes şayet Eurolig'de yarı final yapamazsa, lig yarı finalinde salonunda çok fazla seyirci olacağını sanmıyorum ve bu bizim için dezavantajlar içinde tek avantaj!

FB-Doğuş yarı finalinden Doğuş çıkabilir diye düşünüyor yani gelmek istediğim şu:
    Acaba finalde Doğuş- GS olur mu? Onlara ters geliyor oluşumuz, bizi bir adım öne taşır!

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Jul 2016
    Mesajı
    226
    Konusu
    1
    Mekan
    Trabzon
    Teşekkür ve Beğeniler
    Sezon başında McCollum'a vermeyip Russ Smith'e verdiğiniz paralar çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın. Zehir ettiniz güzelim sezonu. İnşallah tez zamanda yönetimle birlikte gidersin Ergin Ataman!

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Sep 2016
    Mesajı
    588
    Konusu
    51
    Mekan
    Ankara
    Teşekkür ve Beğeniler
    McCollum bugün zorlarsa triple double yapabilir.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Dec 2014
    Mesajı
    59
    Konusu
    0
    Mekan
    Bursa
    Teşekkür ve Beğeniler
    Alıntı Taner KIZILKALE 'dan Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar:
    1. FB
    2. Anadolu
    3. BJK
    4-5. Banvit/Doğuş
    6. GS
    7. Karşıyaka
    8. Gaziantep

olarak şekillenirse, biz BJK ile eşleşiyoruz ve ilk maç seyircisiz onların salonda oynanacak olması, bizim onları elememiz için bir neden!

Yarı finalde FB- Doğuş, Anadolu- GS eşleşmesinde biz ne yaparız bilmiyorum ama Anadolu Efes şayet Eurolig'de yarı final yapamazsa, lig yarı finalinde salonunda çok fazla seyirci olacağını sanmıyorum ve bu bizim için dezavantajlar içinde tek avantaj!

FB-Doğuş yarı finalinden Doğuş çıkabilir diye düşünüyor yani gelmek istediğim şu:
    Acaba finalde Doğuş- GS olur mu? Onlara ters geliyor oluşumuz, bizi bir adım öne taşır!
    Buyuk ihtimal bjk ile eslesicez ve buyuk ihtimal eleriz onlari.takim gec oldu ama yeni ritim bulmaya basladi.ozellikle mc collumda playofflara hazir girerse final yapabiliriz bence.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Mar 2011
    Mesajı
    711
    Konusu
    8
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Son bölümde yedek ağırlıklı bir kadroya döndük. Enteresan olanı, İstanbul BB ikili averajı bize bırakmadı
    Zafer inananlarındır!

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Apr 2016
    Mesajı
    123
    Konusu
    0
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Alıntı Taner KIZILKALE 'dan Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar:
    1. FB
    2. Anadolu
    3. BJK
    4-5. Banvit/Doğuş
    6. GS
    7. Karşıyaka
    8. Gaziantep

Finalde Doğuşun gelmesi çok güzel olur ve play-off finalinde saha avantajı farketmeksizin Doğuşu eleyebileceğimizi düşünüyorum. Bende onlara ters geldiğimizi düşünüyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Giriş

Giriş