Dwight Hardy
Tesekkürler Tesekkürler:  0
Begeniler Begeniler:  0
Begenilmeyenler Begenilmeyenler:  0
Dwight Hardy isimli konuyu okuyorsunuz.
    Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Jul 2014
    Mesajı
    115
    Konusu
    15
    Mekan
    İzmir
    Teşekkür ve Beğeniler
    Blog Girişleri
    1
    Follow Umut Kaan Arslan On Twitter Add Umut Kaan Arslan on Facebook

Yeni sezon transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray Odeabank, Amerikalı şutör guard Dwight Hardy ile bir yıllık sözleşme imzaladı. Kendisine sarı kırmızılı forma ile kariyerinde başarılar diliyoruz.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Apr 2011
    Mesajı
    2.628
    Konusu
    30
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Geçen yıl Trabzon takım içi çok fazla sorun yaşadı o da etkilendi hakiyle. Bence Eurocup duzeyinde iyi katki verecek. Hayirlisi olsun.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Jul 2014
    Mesajı
    115
    Konusu
    15
    Mekan
    İzmir
    Teşekkür ve Beğeniler
    Blog Girişleri
    1
    Follow Umut Kaan Arslan On Twitter Add Umut Kaan Arslan on Facebook
    Alıntı Furkan Dillice 'dan Alıntı Mesajı göster
    Geçen yıl Trabzon takım içi çok fazla sorun yaşadı o da etkilendi hakiyle. Bence Eurocup duzeyinde iyi katki verecek. Hayirlisi olsun.
    Ben de katılıyorum tek sorunu biraz istikrarsız olması işte. Şimdi asıl soru Dwight Hardy'nin yanında Bo ve Hopson da olacak mı ?

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Apr 2011
    Mesajı
    2.628
    Konusu
    30
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Alıntı Umut Kaan Arslan 'dan Alıntı Mesajı göster
    Ben de katılıyorum tek sorunu biraz istikrarsız olması işte. Şimdi asıl soru Dwight Hardy'nin yanında Bo ve Hopson da olacak mı ?

Hardy Hopson cok benzer tarzlara sahip o yuzden daha fazla cembere giden savunma yapabilen bir oyuncu almaliyiz en idealleri Jaka Blazic ya da Howard Sant Ross. Bo olmamali kesinlikle.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Apr 2017
    Mesajı
    95
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    Trabzon'da kim..Hardy yine Trabzonda iyi katkı vermiştir.Bugün Vesely , Udoh , Derrick Brown'u Trabzona koyun içlerinden birisini 4.sınıf bir takımda ne yapsınlar ki. Potansiyelli oyuncu,yıldız oyuncu büyük takımlarda ne yapacağı belli olur.

Alex Renfroe Eurocup için üst düzey dedik,gitti Barcelona'ya 0 çekti. Yani neymiş.Renfroe ancak Eurocup'ta zirveye oynayan takımlarda oynayabilir.Euroleague için ancak 2. 3. guard olur

Hardy bizde skorer ve winner karakterini gösterirse seneye Euroleague takımlarından ( Maccabi,Laboral ) vs.. teklif alabilir.

Genel Yönetici
    Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    May 2012
    Mesajı
    3.220
    Konusu
    30
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Açıkçası şimdiye kadar bir üst seviyeye sıçraması gerekiyordu, sonunda oldu. Ben umutluyum Hardy'den. Hoş gelmiş.
    #5 VLADIMIR MICOV - 2015-2016 SEZONU EUROCUP ŞAMPİYONU GALATASARAY -

https://twitter.com/PotadaGS

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Aug 2016
    Mesajı
    39
    Konusu
    1
    Mekan
    Edison, NJ
    Teşekkür ve Beğeniler
    Kenardan gelip skor yapacak bi oyuncu olur GS'de. 6. adam gibi.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Jul 2008
    Mesajı
    3.424
    Konusu
    24
    Mekan
    İstanbul-Bakırköy
    Teşekkür ve Beğeniler
    Yabancı transferlerinde beni biraz olsun düşündüren tek isim.30 yaşına basmak üzere bir Eurocup sezonu dışında üst düzey basketbolda oynamışlığı yok.Trabzon'da ki tek tabanca oynunu ne kadar değiştirebilir ve o oyuna ne kadar basketbol zekası ekleyebilir bilmiyorum.Ama seviye atlaması için bu son şansı.Ve eğer seviye atlayabilirse bizim takım da seviye atlar.

Genel Yönetici
    Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    Nov 2011
    Mesajı
    1.898
    Konusu
    31
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler

Galatasaray Odeabank’ta izinli olması nedeniyle İtalya kampına henüz katılmayan Dwight Hardy, İstanbul’a gelip sağlık kontrollerinden geçti. Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

“Galatasaray Odeabank’ın daha önce 1 yıllık anlaşmaya vardığını açıkladığı Dwight Hardy, Medical Park Bahçelievler’de sağlık kontrolünden geçti.

ABD’li oyuncunun sağlık kontrolü sırasında Galatasaray Spor Kulübü yetkilileri de hazır bulundu.

Sağlık kontrolü sonrasında açıklamalarda bulunan Dwight Hardy, “Burada olmaktan dolayı çok mutluyum ve heyecanlıyım. Galatasaray çok önemli bir tarihe sahip olan bir organizasyon. Galatasaray’ın benimle olan ilgisini ilk olarak Temmuz ayında menajerim bana iletti. Çok heyecanlandım. Böyle önemli bir organizasyonda oynayacağım için çok mutluyum” ifadelerini kullandı.”
    Konu Aykut Kadıoğlu tarafından (09-09-2017 Saat 10:47 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak geldin, yine Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak gidiyorsun, bir gün yarım kalan hikayeyi tamamlaman dileğiyle yolun açık olsun Ergin Ataman.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Oct 2004
    Mesajı
    3.095
    Konusu
    59
    Mekan
    GÖZTEPE///İZMİR
    Teşekkür ve Beğeniler
    Hoşgelmişsen ağam
    Marifet hiç düşmemek değil,Her düştüğünde tekrar kalkmaktır.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Giriş

Giriş