# Scotty Hopson
Tesekkürler Tesekkürler:  0
Begenilmeyenler Begenilmeyenler:  0
# Scotty Hopson isimli konuyu okuyorsunuz.
    Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Sep 2016
    Mesajı
    588
    Konusu
    51
    Mekan
    Ankara
    Teşekkür ve Beğeniler

Galatasaray Erkek Basketbol Takımımız, 28 yaşındaki ABD'li kısa forvet Scotty Hopson'u kadrosuna kattı.

Daha önce ülkemizde Anadolu Efes forması giyen Hopson'a takımımızda başarılar diliyoruz.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Aug 2015
    Mesajı
    92
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    Guzel transfer

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    May 2016
    Mesajı
    73
    Konusu
    0
    Mekan
    Zürih
    Teşekkür ve Beğeniler
    Öncelikle hayirli olsun diyelim. Bu sene Takimin Skor yükünü tasiyacak kisi gibi gözüküyor.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Apr 2015
    Mesajı
    133
    Konusu
    1
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Burak Bahadur On Twitter
    Oyuncuyu tanıyanlar biraz detay verebilirler mi oyuncu özellikleriyle ilgili? Türkiye'de oynadı nasıl bilmezsin derseniz haklısınız ama ben o yıl askerdim, o yüzden Mancini takımını da tam bilmiyorum

Savunması nasıl, hücumu nasıl? Devamlılığı nasıl?

İzlediğim videolar bana biraz Gerald Fitch'i hatırlattı sanki.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Mar 2016
    Mesajı
    1.010
    Konusu
    6
    Teşekkür ve Beğeniler
    Hopson takımımıza hayırlı olsun..Bu bütçeye göre iyi bir transfer..

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Jul 2016
    Mesajı
    73
    Konusu
    0
    Mekan
    turkiye
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Yasin Coşkun On Twitter
    Strawberry ile oyun tarzı ve anlayışı birebir aynı olan oyuncu.Strawberry biraz daha iyi savunmacı ve daha atlet.Kötü transfer.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Apr 2014
    Mesajı
    648
    Konusu
    0
    Mekan
    Safranbolu / Karabük
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Dursun Kuş On Twitter Add Dursun Kuş on Facebook
    Alıntı Yasin Coşkun 'dan Alıntı Mesajı göster
    Strawberry ile oyun tarzı ve anlayışı birebir aynı olan oyuncu.Strawberry biraz daha iyi savunmacı ve daha atlet.Kötü transfer.
    O kadarda değil,Straw'ın bazı özellikleri dediğin gibi iyi ama Hopson'un kötü oyuncu olduğunu göstermez,aksine Hopson'da ona göre daha atlet ve keskin şutör bazı arkadaşları anlamıyorum gerçekten,takımımız el'deyken bile gelmesini istediğim bir oyuncuydu heleki ec oynayacakken bu bütçeyle çok iyi oldu alınması iyi transfer,şimdi önemli olan bu takımı aklıyla oyun bilgisi,saha görüşüyle oynatabilecek bir guard ve savunmacı atlet bir uzun oyuncu ayrıca yerli bir uzun daha şart.
    Konu Dursun Kuş tarafından (20-07-2017 Saat 18:01 ) değiştirilmiştir.
    Bağımsızlık karakterimdir.Sahipsiz vatanın batması haktır,Sen sahip çıkarsan bu Vatan batmayacaktır.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Mar 2016
    Mesajı
    1.010
    Konusu
    6
    Teşekkür ve Beğeniler
    Şu bütçelerde Hopson transferini kötülemek de ilginç doğrusu hayır kimi bekliyorduk da şimdi Hopsona burun kıvrılıyor..

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Jul 2017
    Mesajı
    51
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    Hopson-Hardy ikilisi ile skor açısından pek zorlanmayız Renfroe-Hendrix-Şutör 4 ve Atletik 5 ile çok iyi bir kimya oluşabilir.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    May 2016
    Mesajı
    141
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    bu sene özelinde çok iyi transfer. hayırlı olsun.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Aug 2016
    Mesajı
    39
    Konusu
    1
    Mekan
    Edison, NJ
    Teşekkür ve Beğeniler
    Efes'teyken cok iyiydi. Bence guzel transfer.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Feb 2013
    Mesajı
    2.894
    Konusu
    29
    Mekan
    Türkiye
    Teşekkür ve Beğeniler
    Erman hocanın GSTV'deki programda konuşurken üzerinde en çok durduğu oyunculardan biri Hopson oldu. Efes'te çok iyi oynarken gönderildiğini ve o dönem birlikte çalıştığı Recep Şen'in, oyuncu hakkındaki olumlu referansının transferde etkili olduğunu söyledi. Atlet olmasını övdü. En ilginç olanı, mecbur kalırsak 4 numarada kullanabileceğimizi söylemesiydi.

Hopson son 4 sezonda 8 takım değiştirmiş. Ekşi sözlükte yazanlar doğruysa, Efes'ten yollanmasının sebebi, yönetimden izinsiz İsrail'e gitmesiymiş. Efes'ten ayrıldıktan sonra da gittiği hiç bir takımda sezonu tamamlamamış. Umuyorum bizde oynarken geçmişte yaşadığı sorunları yaşamaz. Konsantre olursa Eurocup seviyesinde fark yaratabilecek bir oyuncu...

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Oct 2009
    Mesajı
    504
    Konusu
    0
    Mekan
    Bursa
    Teşekkür ve Beğeniler
    Alıntı Bora Akatan 'dan Alıntı Mesajı göster
    Hopson son 4 sezonda 8 takım değiştirmiş. Ekşi sözlükte yazanlar doğruysa, Efes'ten yollanmasının sebebi, yönetimden izinsiz İsrail'e gitmesiymiş. Efes'ten ayrıldıktan sonra da gittiği hiç bir takımda sezonu tamamlamamış. Umuyorum bizde oynarken geçmişte yaşadığı sorunları yaşamaz. Konsantre olursa Eurocup seviyesinde fark yaratabilecek bir oyuncu...
    Hopson oldukça ilginç bir oyuncu. NBDL e gittiğinde çılgın istatistik yapıyor ama NBA den bir türlü kontrat koparamadı. Benim istediğim oyuncuyu Oly kaptı gerçi-Jarrell Eddie- ama Hopson oldukça iyi oldu diye düşünüyorum. Uzun zamandır ilk kez sezonun başından sonuna aynı takımda oynama durumu olacak sanıyorum. Hopson un durumunu hep Cartier Martin e benzetmişimdir. Martin de her gittiği yerde iyi oynar, NBDL de şov yapar ve bulduğu 10 günlük kontratları da iyi değerlendirse bile kalıcı olamazdı, sonunda Çin e gitti sanırım. Hopson da gayet Weems olabilecek potansiyelde bir oyuncu. Artık Weems mi olur Childress mi göreceğiz bu sezon.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Feb 2016
    Mesajı
    148
    Konusu
    0
    Mekan
    İzmit
    Teşekkür ve Beğeniler
    Hopson kendisine ciddiyetsiz diyenlere mesaj verircesine, takım elbiseyle gelmiş İstanbul'a.

https://twitter.com/GSBasketbol/stat...86163147698176
    Begeniler Yasin Yıldırım, Burak Yıldız bu mesajı beğendi.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    May 2015
    Mesajı
    95
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    Saf yetenek olarak Avrupa'nın en iyi 3-5 oyuncusundan biri fakat olaya veremiyor çoğu zaman kendini, olayın içine girer, sorumluluk alırsa fark yaratır,

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Giriş

Giriş