EuroCup 1. Hafta | Galatasaray Odeabank 69-86 Bayern Münich
EuroCup 1. Hafta | Galatasaray Odeabank 69-86 Bayern Münich isimli konuyu okuyorsunuz.
    Genel Yönetici
    Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Nov 2011
    Mesajı
    2.060
    Konusu
    42
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler

2017-2018 7DAYS EuroCup Sezonu başlıyor!

EuroCup'ta 1. Hafta Maçımız:

Galatasaray Odeabank - Bayern Münich

Tarih: 11 Ekim Çarşamba
    Saat: 20:00
    Salon: Sinan Erdem Spor Salonu
    Yayın: S Sport

Takımımıza Bayern Münich karşısında başarılar diliyorum, İnşallah 2015-2016 sezonunda olduğu gibi mutlu sona ulaşan biz oluruz.
    Konu Aykut Kadıoğlu tarafından (08-10-2017 Saat 22:40 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak geldin, yine Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak gidiyorsun, bir gün yarım kalan hikayeyi tamamlaman dileğiyle yolun açık olsun Ergin Ataman.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Mar 2016
    Mesajı
    878
    Konusu
    1
    Mekan
    Ankara
    Teşekkür ve Beğeniler
    Bugunku guzel galibiyetten sonra Çarşamba günkü maç çok önemli. Bayern'in kadrosu kesinlikle çok kaliteli. Avrupa Şampiyonasında final oynayan Sırbistandan üç oyuncu( Lucic, Jovic,Macvan), daha önce adı bizim forumda da anılan Jared Cunningham, Zirbes ve Djedovic var. Grubumuzun biz ve Hapoel'le beraber favorisi. Taraftarla yenebiliriz kesinlikle. Avrupa maçlarının havası farklı olur. Mehmet'in olmaması kötü oldu. Guard rotasyonunda sıkıntı olacaktır yine. Emir ve Renfroe ile kapatmaya çalışıcaz. Bir de daha önce Sırbistan da Micovla kavga eden Djordevic'e karşı bir galibiyet almak iyi olacaktır.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Feb 2013
    Mesajı
    2.944
    Konusu
    29
    Mekan
    Türkiye
    Teşekkür ve Beğeniler
    Bu sezonki Eurocup grubumuzun en zor maçının ilk haftaya denk gelmesi pek iyi olmadı. Umarım kazanarak başlarız. Alman Ligi başlayalı 3 hafta oldu ve Bayern 3/3 ile ligi lider götürüyor. Tabi kolay bir fikstür ile lige başladığını göz önüne almak lazım.

Giessen 46ers 53 - 87 Bayern Münih
    Bayern Münih 111 - 53 Löwen Braunschweig
    BG Göttingen 72 - 78 Bayern Münih

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    May 2012
    Mesajı
    6.001
    Konusu
    10
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Muhammed Selçuk On Twitter Add Muhammed Selçuk on Facebook
    İlk ciddi sınavımızı merakla bekliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Oct 2004
    Mesajı
    2.235
    Konusu
    11
    Mekan
    Sarajevo
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Nilay Kızılok On Twitter
    Benim icin asil onemli mac bu mac. Bakalim nasil oynayacagiz.
    Bizde yanlış olmaz.. Bir yanlışımız olduysa o da yanlışlıkla olmuştur..

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Jul 2016
    Mesajı
    417
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    Eurocup favorisi önemli bir takıma karşı ilk maçımıza çıkacağız. Umarım taraftarlarımız bu maça ilgi gösterir de eski günlerdeki gibi takımla birlikte sahada güzel bir sinerji yaratırız. Bilirsiniz takım-taraftar elele verirse sonu her zaman güzel biter...

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Oct 2017
    Mesajı
    18
    Konusu
    0
    Mekan
    izmit
    Teşekkür ve Beğeniler
    Beklenen maç geldi bence, hazırlık maçları ilk lig maçı bir yana ilk ciddi rakibimiz. Ben savunma anlamında az sayı yiyeceğimizi düşünüyorum. Ama beni düşündüren konu hücum. Renfoe beni düşündürüyordu ama inanılmaz bir organizayon halinde. Hopson gerçek bir lider bence. Taraftarla bütünleştiklerinde tam anlamıyla düşünemiyorum. Yıkar salonu. Lakin şu bir gerçek kötü şut atıyoruz. Erman hoca bence buna bir çözüm bulmalı sıcak eli daha çok yakalamalıyız. benim tahminim sırf bu yüzden hoca savunmaya bu kadar önem veriyor.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Jan 2015
    Mesajı
    86
    Konusu
    1
    Teşekkür ve Beğeniler
    Bu yaz transfer gündemini pek takip edemedim ama eğer ayrılmamışlarsa Reggie Redding ve Devin Booker'ı da bu isimlere eklemek gerekiyor. Djordevic de bu seviye için oldukça iyi bir koç ve takımın başındaki ikinci yılı olacak. Özetle Bayern şu anda sanılandan çok daha iyi bir takım. Açıkçası bu kadar kötü bir fikstürle başlamak çok canımızı yakacak gibi duruyor.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Feb 2013
    Mesajı
    2.944
    Konusu
    29
    Mekan
    Türkiye
    Teşekkür ve Beğeniler
    Arkadaşlar, malumunuz bu sene Eurocup maçlarımız şifreli S Sport kanalından yayınlanıyor. İnternet yoluyla, Turkcell TV+ üzerinden bu kanalı uygun fiyata izlemenin bir yolu var.

Öncelikle Turkcel Tv+ paketlerinden Net Paketi'ne abone oluyorsunuz. Aylık 2,9 TL fiyatı... Müşteri Hizmetleri'nin söylediğine göre, bu paket herkese açık bir paketmiş. Turkcell veya Superonline kullanıcısı olmak şart değilmiş. (Superonline internet kullanıcısıysanız, Tv+ izlerken harcadığınız data, AKK'nızdan düşmüyor.)

Net Paketi - TURKCELL SUPERONLINE

Bu paket sadece wifi üzerinden izlenebilen, uydudaki şifresiz kanalları evden ve cepten (wifi ile 4G değil) seyretmenize olanak sağlayan, temel bir pakettir. Turkcell Tv+ hizmetini PC veya dizüstü bilgisayarınızdan izlemek için Internet Explorer ya da Firefox tarayıcıya ihtiyacınız var. Cepten veya tabletten izlemek içinse Android ve IOS uygulamalarını kullanabilirsiniz. (Aynı anda sadece bir yerden yayınlar izlenebiliyor.)

Net paketine üye olduktan sonra, web tarayıcıdan giriş yapıp, menülerden Market >> Ekstra kısmına giriyoruz. Aşağıdaki Mobil Ek Spor Paketi'ne tıklayıp aylık 5 TL karşılığı abone oluyoruz. Böylece aylık toplam 7,9 TL'ye S Sport kanalının da dahil olduğu Turkcell Tv+ Spor kanallarını izleyebiliyoruz. Premiere League, NBA, F1, Eurocup, vs.... Bu abonelikleri dilediğimiz zaman iptal edebiliyoruz. Taahhüt gerektirmiyor.

Ben denemek için üye oldum ve şu an S Sport bende açık. Görüntü kalitesi de baya iyi.

Tesekkürler Tuncay Genç, Sacid Demir bu mesaj için teşekkür etti.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Apr 2009
    Mesajı
    424
    Konusu
    3
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Doruk Gölbaşı On Twitter
    Bugün son dk bir aksilik olmazsa salonda olacağım. Bizim için oldukça zor bir maç ve umarım haftasonu performansımızı bu maça da yansıtırız.
    Fikri Hür Vicdanı Hür Galatasaray

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Sep 2014
    Mesajı
    125
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    Rakibin amerikalı oyuncularıyla ilgili vize konusunda bir problem var mı acaba ? Fener'in kadın takımının rus rakibinin iki oyuncusu gelememiş istanbul'a. Rezalete bak. Sonradan izin vermişler ama bu sefer onlar protesto etmiş getirmemişler.
    Begeniler Doruk Gölbaşı, Mert Erdoğdu bu mesajı beğendi.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Apr 2017
    Mesajı
    35
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    Alıntı Hakan Sezgin 'dan Alıntı Mesajı göster
    Rakibin amerikalı oyuncularıyla ilgili vize konusunda bir problem var mı acaba ? Fener'in kadın takımının rus rakibinin iki oyuncusu gelememiş istanbul'a. Rezalete bak. Sonradan izin vermişler ama bu sefer onlar protesto etmiş getirmemişler.
    Şimdi Bayern'in twitter hesabına baktım da herhangi bir sıkıntı yaşanmamış gibi. Dün Dışişleri Bakanlığı ABD Dışındaki ABD vatandaşlarının bulundukları ülkelerdeki Türk misyonlarından vize alabileceklerini, ancak sınır kapısında vize verilmeyeceğini bildirmiş. Yolculuğa çıkmadan Münih Başkonsolosluğundan vizeleri almışlardır diye düşünüyorum.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Apr 2017
    Mesajı
    35
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    Bu maç takım önemli bir test olacak. Açıkçası takımımızın Bayern'le sezonun ilerleyen haftalarında karşılaşmasını arzu ederdim ama fikstür işte.

10 gün önceki TÜBAD turnuvası Gaziantep maçıyla ligin ilk haftasındaki Gaziantep maçındaki Galatasaray arasında olumlu anlamda ciddi bir fark vardı. En önemlisi de belli bir planı olan, savunmaya öncelik veren, mücadele eden bir karakter göstermiştik. Umarım bugün de bu çerçevede bir oyun ortaya koyarız. Başarılar Yenilmez Armada !

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Feb 2013
    Mesajı
    2.944
    Konusu
    29
    Mekan
    Türkiye
    Teşekkür ve Beğeniler
    Linkler:

S Sport İzle (Canlı) | Netsportivi Canlı spor kanalı

S SPORT İzle

Galatasaray Crown - Bayern Munchen

http://0eb.net/video/1294567.html

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    Jul 2016
    Mesajı
    253
    Konusu
    2
    Mekan
    Trabzon
    Teşekkür ve Beğeniler
    Formalar nostaljik olmuş. Eski sezonları hatırlattı bana.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Giriş

Giriş