Jordan Taylor
Jordan Taylor isimli konuyu okuyorsunuz.
    Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    30.Eylül.2016
    Mesajı
    677
    Konusu
    56
    Mekan
    Liverpool
    Teşekkür ve Beğeniler

Galatasaray Erkek Basketbol Takımımız, 28 yaşındaki ABD'li oyun kurucu Jordan Taylor'u kadrosuna kattı. En son İsrail takımlarından Hapoel Holon forması giyen yeni transferimize takımımız forması altında başarılar diliyoruz.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    10.Temmuz.2016
    Mesajı
    81
    Konusu
    2
    Teşekkür ve Beğeniler
    Gereksiz transfer. Buna verilen parayla bayan basketbol takımımıza üst düzey bir 5 numara alınırdı. Zaten bu sene erkek basket takımımız küme düşmemeye oynar

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    04.Şubat.2009
    Mesajı
    628
    Konusu
    3
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Bütçe varsa kadın takımı için harcansın, bu takım için değil.

Saygılar.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    05.Temmuz.2014
    Mesajı
    985
    Konusu
    1
    Teşekkür ve Beğeniler
    Bolca Abdli olan takıma bir yenisi daha eklendi nedense takıma pek etki edeceğini düşünmüyorum.Kadro tamamlanırken ısrarla bir kısa daha gerekli olduğunu savunmuştum aylar önce bundan sonraki çabalar havanda su dövmek gibi geliyor bana.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    18.Şubat.2013
    Mesajı
    2,977
    Konusu
    29
    Mekan
    Türkiye
    Teşekkür ve Beğeniler
    Umarım faydalı olur diyeceğim ama aklıma şubenin hali geliyor. Geliş şekli Fitipaoldo'yu anımsattı. Umarım sonu benzer olmaz.

Genel Yönetici
    Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    19.Kasım.2011
    Mesajı
    2,277
    Konusu
    56
    Mekan
    Bursa
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Aykut Kadıoğlu On Twitter

Jordan Taylor Galatasaray Odeabank’ta

28 yaşındaki oyun kurucu Galatasaray Odeabank’a katıldı. Galatasaray Odeabank, Birleşik Amerikalı oyun kurucu Jordan Taylor’ı kadrosuna kattı. 28 yaşında, 1.85 metre boyundaki Jordan Taylor oyun kurucu pozisyonunda görev yapıyor.

30 Eylül 1989’da Bloomington, Minnesota’da doğan Taylor, kolej kariyerini Wisconsin Üniversitesi’nde geçirdi. Profesyonel kariyerine Avrupa’da Virtus Roma ile 2012’de başlayan Amerikalı oyun kurucu İtalyan ekibinde iki sezon geçirdikten sonra 2014-2015 sezonu için İsrail temsilcisi Hapoel Holon ile anlaştı. İsrail Ligi’nde 14.5 sayı, 2.9 ribaund ve 4.5 asist ortalamalarıyla oynayan Taylor, 2015 yazında Almanya Ligi’ne ALBA Berlin’le anlaşarak geçiş yaptı. Burada ALBA Berlin ile Almanya Kupası zaferi kazanan oyun kurucu geçtiğimiz sezonu ise eski takımı Hapoel Holon’da geçirdi. Holon’da 25 maça çıkan Jordan Taylor 10.1 sayı, 4.1 asist, 3.2 ribaund ortalamaları tutturdu.

Oyuncunun kulübümüzle olan kontratı iki aylık olup kontratı sezon sonuna kadar uzatma ya da iki ay sonunda fesih etme hakkı kulübümüzün opsiyonunda bulunmaktadır.

Jordan Taylor’a sarı kırmızılı formaya hoş geldin der, başarılar dileriz.
    Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak geldin, yine Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak gidiyorsun, bir gün yarım kalan hikayeyi tamamlaman dileğiyle yolun açık olsun Ergin Ataman.

Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    26.Ağustos.2016
    Mesajı
    409
    Konusu
    2
    Teşekkür ve Beğeniler
    Alıntı Aykut Kadıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Jordan Taylor Galatasaray Odeabank’ta

Oyuncunun kulübümüzle olan kontratı iki aylık olup kontratı sezon sonuna kadar uzatma ya da iki ay sonunda fesih etme hakkı kulübümüzün opsiyonunda bulunmaktadır.

Jordan Taylor’a sarı kırmızılı formaya hoş geldin der, başarılar dileriz.
    Hayatim boyunca ilk defa boyle birsey duydum, hani aylardan subat olur da 2 aylik donemi anlarimda, bu aylarda 2 aylik kontrat enteresan gercekten. yine de buna sukur ki 2 maclik kontrat yapmamisiz, ya da 1 maclik, dusunsenize adama iyi oynarsan kontratini 1 hafta daha uzatiyoruz felan diyormusuz.

Basarili olmasini diliyorum, umarim aranan kan bu arkadastir. takimda ki Abd li sayisi masallah 7 oldu, umarim savunmasi iyidir, Hic izlemedim hic denk gelmedim kendisine. Savunmasi iyi degilse Allah yardim etsin bu takima.

Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    24.Nisan.2009
    Mesajı
    464
    Konusu
    3
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Doruk Gölbaşı On Twitter
    İncelenmesi gereken bir transfer olduğunu düşünüyorum. Takım bu haldeyken büyük ihtimal ne yaz kampı geçirmiş ne doğru dürüst idman yapmış adam kurtarıcı olarak getiriliyor ve bu adamın kariyerinde elle tutulur başarısı yok. Kontrat 2 aylık. Neresinden baksan yanlış ve risk oranı fazla bir hamle. Koç 2 ay dayanabilirse ki sanmıyorum bu oyuncu da 2 ay sonra veda eder gibi duruyor.
    Begeniler Kürşat Kosovalı bu mesajı beğendi.

Fikri Hür Vicdanı Hür Galatasaray

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    06.Aralık.2004
    Mesajı
    132
    Konusu
    3
    Teşekkür ve Beğeniler
    Basketbol şubesinde dönen komik işlerin son halkası.
    Begeniler Doruk Gölbaşı bu mesajı beğendi.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    23.Temmuz.2016
    Mesajı
    433
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    Böylece 8. Amerikalı oyuncuyu da almış olduk. Nba takımları bile Avrupalı oyuncular ile dolduruyor kadrolarını,bizimkiler Amerikayı yeniden keşfe çıkıyor.Sezon sonuna kadar da 11 sınırının tamamını kullanırız herhalde...(!)

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    04.Ekim.2013
    Mesajı
    565
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    Herşey o kadar umutsuz ki şube için bu transfer de oyuncu için güzel bir İstanbul tatiline benzeyecek gibi.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    27.Mayıs.2016
    Mesajı
    144
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    gereksiz transfer. bu adam olmadan da küme düşmezdik, zaten kulübün daha öte bir hedefi olduğunu da sanmıyorum. amerikalı olmasınınsa eleştirilecek hiçbir yanı yok. amerika basketbolcunun harman olduğu yer, irili ufaklı bir yığın eleman avrupa'da top oynayıp cep dolduruyor. avrupalı ve potansiyelli birinin halihazırda en kötü ihtimal kendi yerel kulüplerinde forma bulma şansı düşünülürse, talep farkından dolayı amerikalıdan ucuzunu bulmak da kolay değil. 2 ay da biz dolduralım cebini. 1 seneye adını bile unuturuz.
    Begeniler Doruk Gölbaşı bu mesajı beğendi.

Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    17.Ağustos.2012
    Mesajı
    386
    Konusu
    0
    Mekan
    Çorum
    Teşekkür ve Beğeniler
    Benim zaten şu aşamada, bu şubeyle ilgili hiçbir şey sinmez de sırf şunu belirtmek için yazdım başlığa, 2 aylık kontrat yeni bir şey değil. Geçen sene Beşiktaş da Stimac'la 2 aylık imzalayıp sonra sezon sonuna kadar takımda tutmuştu. Şu an bizde ne Stimac kadar işine bağlı bir oyuncu, ne de Stimac'ı Stimac yapacak kadar ikili ilişkileri iyi koç ya da yönetici olmadığına göre büyük ihtimal fos çıkacaktır. Umarım şu şube için ilk kez kötü düşünceyle başlayıp da sonunda yanıldığımı görürüm. Yalan yok, genelde benim kaderin bu şubede hep iyi işler olacağını düşünüp sonunda hayal kırıklığı yaşamak oluyor. Bu sefer de ters psikoloji yapalım bari, işimiz bunlara kaldı zaten.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş

Giriş