BSL 7. Hafta | Trabzonspor 103-82 Galatasaray Odeabank
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
BSL 7. Hafta | Trabzonspor 103-82 Galatasaray Odeabank isimli konuyu okuyorsunuz.
    Genel Yönetici
    Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    19.Kasım.2011
    Mesajı
    2,277
    Konusu
    56
    Mekan
    Bursa
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Aykut Kadıoğlu On Twitter

Basketbol Süper Ligi'nde 7. Hafta!

Trabzonspor -
    Galatasaray Odeabank

Tarih: 18 Kasım Cumartesi
    Saat: 15:15
    Salon: Hayri Gür Spor Salonu
    Yayın: Bein Sports 3

Trabzonspor'un antrenörü Zare Markovski. Sarunas Vasiliauskas, Brady Heslip, Osiris Eldridge, Paul Harris, Caleb Green, Deniz Kılıçlı ve Chris Obekpa takımın önemli oyuncuları. Ligde oynadıkları altı karşılaşmada iki galibiyetleri var.

Trabzonspor'un lig maçları:

1. Hafta | Trabzonspor 71-82 Beşiktaş Sompo Japan
    2. Hafta | Sakarya BŞB 87-82 Trabzonspor
    3. Hafta | Trabzonspor 111-93 İstanbul BŞB
    4. Hafta | BANVİT 75-72 Trabzonspor
    5. Hafta | Trabzonspor 89-96 Anadolu Efes
    6. Hafta | Gaziantep Basketbol 84-95 Trabzonspor

Takımımıza Trabzonspor karşısında başarılar diliyorum...
    Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak geldin, yine Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak gidiyorsun, bir gün yarım kalan hikayeyi tamamlaman dileğiyle yolun açık olsun Ergin Ataman.

Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    24.Nisan.2009
    Mesajı
    464
    Konusu
    3
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Doruk Gölbaşı On Twitter
    Eskişehir'e deplasmanda kaybetmiştik. Trabzon takımının son durumunu bilmiyorum fakat ilginç bir maç olacağı kesin. Bu maç sonrasında ligde deplasman olarak sırasıyla Tofaş ve BJK Sompo Japan ile oynayacağız. Kunter ile toplamda 4 deplasman maçına mağlubiyet yazsak kimse itiraz etmez. Acı tablo maalesef...
    Fikri Hür Vicdanı Hür Galatasaray

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    19.Ekim.2004
    Mesajı
    2,261
    Konusu
    11
    Mekan
    Barca, España
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Nilay Kızılok On Twitter
    Bunlar da bizi gozune kestirmis. Allahim ne gunlere kaldik ya. Bizi yeneceklerini dusunduruyoruz adamlara.
    Bizde yanlış olmaz.. Bir yanlışımız olduysa o da yanlışlıkla olmuştur..

Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    10.Temmuz.2017
    Mesajı
    65
    Konusu
    0
    Mekan
    Bursa
    Teşekkür ve Beğeniler
    Gerçekçi olursak favori Trabzon zaten. Kendi sahalarında oynuyorlar. Kadro kaliteleri açısından öyle çok bir fark yok. Hatta koç, 4 numara ve 1 numarada Trabzon net olarak bize ağır basıyor. Bizim sadece bencimiz daha geniş, 2 ve 3 numaralaramız daha iyi. 5 numarada ise az farkla biz ağır basıyoruz.
    Artık kabullenelim bence. Biz eski biz değiliz. Benim de bu maç için favorim Trabzon. Umarım yanılırım (her maçtan önce bunu yazmaktan, yanılmayı beklemekten bıktım usandım aslında, ama gerçekler ve duygular)...
    Begeniler Doruk Gölbaşı bu mesajı beğendi.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    01.Ekim.2009
    Mesajı
    529
    Konusu
    0
    Mekan
    Bursa
    Teşekkür ve Beğeniler
    Ben maçın çok zor geçeceğini sanmıyorum. Son maçlardaki en önemli farkımız momenti kaptırdığımızda artık o kadar kolay dağılmıyor oluşumuz. Rakibin opsiyonları belli, iyi çalışırsak çok üretken olabileceklerini sanmam. Bence asıl problem beş numarada yaşanır. Atlet uzunlara karşı Hendrix-Ege ikilisi çok güven vermiyor. Bir de Eldridge e dikkat etmek lazım. Takıma başarılar.

Şunu da ekleyeyim ki hala uzun takviyesi gelmedi, sanırsın Shaq gelecek!

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    27.Mayıs.2012
    Mesajı
    6,083
    Konusu
    10
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Muhammed Selçuk On Twitter Add Muhammed Selçuk on Facebook
    Obekpa.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    14.Temmuz.2016
    Mesajı
    304
    Konusu
    2
    Mekan
    Trabzon
    Teşekkür ve Beğeniler
    Yarın salonda olacağız bakalım.

Fırsat buldukça Trabzon'un maçlarını izlemeye gidiyorum. Kadroları fena değil, içeride iyi de oynuyorlar fakat hiç bench katkısı alamıyorlar neredeyse. Özellikle Caleb Green'i izlemek keyifli. Eldridge, Heslip, Vasiliauskas tehlikeli oyuncuları. Deniz Kılıçlı ise en zayıf halkası. Obekpa da yetersizdi bu zamana kadar.

Hem maçın deplasmanda olması hem de bizim yenilme alışkanlığımız onları favori gibi gösteriyor ama belli olmaz tabi.
    Begeniler Sacid Demir bu mesajı beğendi.

Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    26.Ağustos.2016
    Mesajı
    409
    Konusu
    2
    Teşekkür ve Beğeniler
    Valla mac ne olur onu bilmem de en az 170 sayi civarinda toplam bir sayi olmasi pek muhtemel duruyor, Trabzonun oyun mantiginda da dis atislar on planda, bizim de son 4 macta bunu gozlemlemis oldum.

Tabi ki kazanan biz olalim!

Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    17.Ağustos.2012
    Mesajı
    386
    Konusu
    0
    Mekan
    Çorum
    Teşekkür ve Beğeniler
    Vallahi yalan yok ben mücadele eden takım izliyorum 3-4 maçtır. Tabii ki kadro olarak o kadar eksiğiz ki rakibin doğruları yaptığı anlarda bizim çabalar sıfırlanıyor. Bayern'i her yerden sıfırlıyorsun, adamlar topu pota altı Devin Booker'a indiriyor, arkasında hayatı boyunca çember savunması yapmamış Hendrix. Ege'yi oyuna alıyorsun pasör özelliği hariç takımı hücumda 4 kişi oynatıyor. İkisi es kaza 3-4'ledi mi bitiksin zaten. Onun dışında Hopson'ın süresinden kısılıp benchten getirerek oranın skorunu dengelemek, Renfroe'yu yer yer Taylor'la aynı anda sahaya atıp onun yükünü dizginlemek, Hendrix-Ege'yi bir zahmet aynı anda 5'te oynatmamak filan güzel işler. Ama bir yere kadar tabii. Geçen sene Ataman'ın 2 guard alıp 1 ayda postaladıktan sonra guard'ım yok dediği gibi sene başı pota altına 2 oyuncu alıyorsun, 1.5 ayda postalıyorsun, takım Bayern deplasmanına oyunun tek tarafını oynayabilen 2 uzunla çıkıyor. Biri ömrünün en güzel zamanlarını geçirmiş, öteki hayatında Avrupa maçına 5 başlamamış. Bu kadar yanlışı birarada yapınca doğruları iyi kötü bulsan da toparlayamıyorsun işte. Bir gediği kapatırken ötekinden açık veriyorsun.

Trabzon kötü takım, bayağı kötüler yani. Hayatlarında görüp görebilecekleri en iyi koçu Karşıyaka'ya kaptırdıktan sonra oyuncu olarak şut atmaktan başka bir şey yapamayan kısalarla doldurdular takımı. Heslip filan iyi skorer de adam yağmur gibi eline geçeni atıyor. Vasiliauskas'ın en son savunma yaptığını gören adam bugün basketbola olan ilgisini kaybetmiştir heralde. Rakipte Green, biraz da Eldridge dışında basketbolcuya benzeyen bir adam göremiyorum ben. Obekpa bayağı iyi atlet de o da savunmayı bilmediğinden yanlış pozisyonda tuttuğunun 2 katını yediriyor. Bu takımın artık 1-2 deplasman alıp moral bulması lazım artık. Önce oyun istikrarı olacak. Son 3-4 maçtaki oyun istikrarını sürdürürsek Trabzon'da farka oynarız. Önemli olan Green'i biraz savunmada yormak, Trabzon'un hücumda setle yaptığı başka pek bir şey yok zaten.
    Konu Gökhan Gel tarafından (17.Kasım.2017 Saat 23:40 ) değiştirilmiştir.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    08.Mart.2016
    Mesajı
    958
    Konusu
    1
    Mekan
    Ankara
    Teşekkür ve Beğeniler
    Takım Bayern Münih maçını kaybetmesine rağmen iyi oynadı. Yani başabaş oynamak ta başarıdır Bayern deplasmanında, sonuçta adamlar eurocup favorisi. Hoş Jovic ve Lucic yoktu ama bizde de pivot yok. İçerisi yolgeçen hanı gibi. Ege ve Hendrix'in içeriyi kapatması mümkün değil. İçerden ne kadar sıkıntılı olsak da, guardlarımız formda. Jordan Taylor transferinden sonra hücumdaki roller biraz daha oturmuş gibi. Hardy ve Summers daha iyi durumdalar şu anda. Her ne kadar summers bayern maçında çok iyi gözükmese de. Ben Trabzonu bu maçta yeneceğimizi düşünüyorum. Ama acil bir pivot almamız şart. İçerisi felaket durumda. Ege içerde çok etkisiz.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    15.Kasım.2017
    Mesajı
    3
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    egeyi artık bu takımda 5 olarak değil hiç bir şekilde görmek istemiyorum gitsin pertevniyalde ribaund toplasın

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    01.Ekim.2009
    Mesajı
    529
    Konusu
    0
    Mekan
    Bursa
    Teşekkür ve Beğeniler
    Hiç abartmıyorum Ege yerine vasat bir pivot oynuyor olsa şu an 14-10 filan öndeydik. Savunmada resmen bizim takımı dağıtıyor, saçma yerlere gidip sürekli 2-3 numaraları savunuyor. Hücumda pota altında top geldiğinde aynen pota altındaki pg ye!! atıyor.

Şu takıma uzun alınmayarak takım resmen sabote ediliyor.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    08.Mayıs.2007
    Mesajı
    347
    Konusu
    0
    Mekan
    İzmir
    Teşekkür ve Beğeniler
    Alıntı Behiç Efe Tekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç abartmıyorum Ege yerine vasat bir pivot oynuyor olsa şu an 14-10 filan öndeydik. Savunmada resmen bizim takımı dağıtıyor, saçma yerlere gidip sürekli 2-3 numaraları savunuyor. Hücumda pota altında top geldiğinde aynen pota altındaki pg ye!! atıyor.

Şu takıma uzun alınmayarak takım resmen sabote ediliyor.
    Ege kötü takım ondan beter ne savunmada ne de hücumda ne yaptığımız belli.
    Begeniler Behiç Efe Tekin bu mesajı beğendi.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    18.Şubat.2013
    Mesajı
    2,977
    Konusu
    29
    Mekan
    Türkiye
    Teşekkür ve Beğeniler
    Maçı webden izlemek isteyenler, SMPlayer'ı indirip kurun. (Korkmayın illegal bir yazılım değil.)

https://www.smplayer.info/

Ardından menüden Open > URL seçeneğini seçip, aşağıdaki linki yapıştırın:

Kod:
    https://univlivel1tv-lh.akamaihd.net/i/p-1_u-0_l-l1tv_a-basketball_tur_basketball_league_c-DE_e-1022269_i-9287856620171118122725_k-0_q-_t-hds/laola17_1@571382/index_1200_av-p.m3u8?sd=10&b=0-1700&custom-mdt=on&rebase=on&hdntl=exp=1511094513~acl=*~data=hdntl~hmac=4febb1a57dbe40cc9f455c32099860d9dba882c62cf177e4869603442c517054
    Bu sayede Laola1.tv yayınını web tarayıcıya ihtiyaç olmaksızın seyredebilirsiniz. İnternetteki tüm stream yayınları (Youtube, Preiscope, vb) bu yöntemle izleyebilirsiniz.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    19.Ekim.2017
    Mesajı
    4
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    40 saniyede mola

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 4 misafir)

1. Emre Bakır

Giriş

Giriş