BSL 19. Hafta | Fenerbahçe Doğuş - Galatasaray Odeabank
Tesekkürler Tesekkürler:  0
Begenilmeyenler Begenilmeyenler:  0
BSL 19. Hafta | Fenerbahçe Doğuş - Galatasaray Odeabank isimli konuyu okuyorsunuz.
    Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    31.Aralık.2017
    Mesajı
    42
    Konusu
    2
    Mekan
    Türkiye
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Muzaffer Erenler On Twitter

4 Mart Pazar günü saat 13:00'te Fenerbahçe Doğuş deplasmanında olacağız, karşılaşmanın yayını beIN Sports 3'te, derbi gününe kadar bir pivot transferi yaparsak sahada pes etmeyen bir Galatasaray izleyeceğimizi düşünüyorum. Her Fenerbahçe maçında olduğu gibi yine hakemler aleyhimize hatalar filan yapacağını düşünüyorum ama bu maç başa baş geçecek öyle olmalı Emir bu maç oynayabilecek mi bilinmiyor onun dışında eksiğimiz yok.

Not: Konuyu şimdiden açtım bu maç Türkiye'nin en önemli derbisi. Derbi ateşini biraz erken yakalım bu maç hakkında konuşulacak çok şey var BAŞARILAR YENİLMEZ ARMADA !
    Konu Aykut Kadıoğlu tarafından (Bugün Saat 18:40 ) değiştirilmiştir.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    17.Ağustos.2012
    Mesajı
    452
    Konusu
    0
    Mekan
    Çorum
    Teşekkür ve Beğeniler
    Galibiyet hayalperestlik olur, tek dileğim hayatımın başka bir anında, herhangi bir rakibimizi benim Galatasaray'ıma karşı en önemli oyuncularını benchte dinlendirirken görmemek. İstersek 50 sayı fark yiyelim ama Vesely, Thompson, Sloukas'ı filan Galatasaray gibi bir maçta kafa izni yaparken görmeyelim. Sahaya gerekli karakteri koyacağımıza inancım tam, inşallah o zaman kadar artık bir zahmet 5 numara transferi de yapılır da Vesely yine bizim pota altında haftanın 10 hareketinden 5'ini tek başına çıkarmaz.

Başarılar Aslanlar, Allah yardımcınız olsun.
    Begeniler Bayça Oral, Tevfik Saygılı bu mesajı beğendi.

Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    30.Eylül.2016
    Mesajı
    945
    Konusu
    76
    Mekan
    Liverpool
    Teşekkür ve Beğeniler
    Bu maç 18 Şubatta oynanmaz o tarihlerde TR Kupası var. Fb'nin final göreceğini düşünürsek bu maç ondan birkaç gün sonra oynanır. Maça gelirsek TR Kupası yorgunu Fb karşısında başa baş bir oyun bekliyorum. Galibiyet zor karşıdaki takım 30 milyon bütçeli, EL'de yukarılara oynayan bir takım. Ama sahaya karakter koymamız her zamankinden önemli olacaktır. Oyun disiplinini bozmak yok. Şartlar ne olursa olsun, atarız yeriz. Tabii o zamana kadar pivot transferi elzem. İyi kötü bir oyuncu bulmak gerekiyor. Ege'yle Fb deplasmanına çıkarsak yine Vesely şov yapar.

Bu maçta zaten favori değiliz hatta taraftarlarımıza sorsalar %1'i galibiyet alırız der. Bu maç hedef maçı değil. Başa baş bir oyun benim için yeterli olacaktır geçen seneki EL deplasmanında olduğu gibi.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    24.Nisan.2009
    Mesajı
    654
    Konusu
    4
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Doruk Gölbaşı On Twitter
    Maça daha çok var şimdilik şu kadar yazacağım uzun yıllardır deplasmanda tek zaferimizi Oktay Mahmuti kazanmıştı. Rahat olun gerekeni yapacağız 3 hafta sonra.

Edit
    Konu Doruk Gölbaşı tarafından (10.Şubat.2018 Saat 23:55 ) değiştirilmiştir.
    Fikri Hür Vicdanı Hür Galatasaray

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    01.Ekim.2009
    Mesajı
    569
    Konusu
    0
    Mekan
    Bursa
    Teşekkür ve Beğeniler
    Favori değiliz ama galibiyet hayal filan olmaz. Elbette rakip oyunun her anında oldukça tecrübeli, uzun zamandır aynı koç çalıştırıyor, takımın çoğu yıllardır birlikte oynuyor ve kendi sahasında Avrupa'da hangi takımla oynarsa oynasın favori.

İyi bir uzun alabilirsek küçük de olsa şansımız olabilir diye düşünüyorum. Yenilirsek de maç sonunda bütçe filan demeyiz, sonuna kadar da mücadele etsek yeter benim için.
    Begeniler Doruk Gölbaşı bu mesajı beğendi.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    31.Aralık.2017
    Mesajı
    42
    Konusu
    2
    Mekan
    Türkiye
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Muzaffer Erenler On Twitter
    Maçın tarihi belli olmuştur beyler 4 mart pazar günü saat 13.00 da oynanacak ve maalesef ilk çeyreği izleyemeyeceğim

Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    30.Eylül.2016
    Mesajı
    945
    Konusu
    76
    Mekan
    Liverpool
    Teşekkür ve Beğeniler
    Takımımız bana doğum günü hediyesi verecektir inşallah

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    06.Aralık.2004
    Mesajı
    148
    Konusu
    3
    Teşekkür ve Beğeniler
    İyimser yaklaşım güzel tabi ama pek mümkün görünmüyor galip gelmemiz.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    30.Mart.2015
    Mesajı
    305
    Konusu
    2
    Teşekkür ve Beğeniler
    Çok rahat fark atacaklar.
    Hayalperest olmaya gerek yok, takımda bir 5 numara dahi olsa yine yenerler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)

Giriş

Giriş