2018/2019 EuroLeague Sezonu
Begenilmeyenler Begenilmeyenler:  0
2018/2019 EuroLeague Sezonu isimli konuyu okuyorsunuz.
    Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    30.Eylül.2016
    Mesajı
    1,723
    Konusu
    99
    Mekan
    Liverpool
    Teşekkür ve Beğeniler

Türkiye'den Anadolu Efes, Fenerbahçe ve EuroCup şampiyonu Darüşşafaka'nın yer alacağı THY EuroLeague'de normal sezon 11-12 Ekim'de başlayacak, 4-5 Nisan 2019'da oynanacak maçlarla sona erecek.

Toplam 16 takımla ligde ilk 8'e giren ekipler play-off'a yükselecek. Play-off'ta rakibi karşısında 3 galibiyet alan ekipler ise Dörtlü Final'e yükselecek. Dörtlü Final, İspanya'nın Vitoria-Gasteiz kentindeki, Baskonia'nın salonu olan Fernando Buesa Arena'da yapılacak.

İlk hafta maçları şöyle;

11 Ekim 2018 Perşembe;

Buducnost - Olimpia Milano
    CSKA Moskova - Barcelona
    Panathinaikos - Maccabi Fox
    Real Madrid - Darüşşafaka

12 Ekim 2018 Cuma;

Khimki - Olympiakos
    Zalgiris - Baskonia
    Fenerbahçe - Gran Canaria
    Bayern Münih - Anadolu Efes

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    21.Nisan.2014
    Mesajı
    754
    Konusu
    37
    Mekan
    Bursa
    Teşekkür ve Beğeniler
    Euroleague'de en çok kazanan 10 oyuncu :

1. Alexey Shved $ 4 million
    2. Nando De Colo $ 2,78 million
    3. Nick Calathes $ 2,55 million
    4. Sergio Rodriguez $ 2,55 million
    5. Jan Vesely $ 2,43 million
    6. Sergio Llull $ 2,2 million
    7. Chris Singleton $ 1.9 million
    8. Mike James $ 1.8 million
    9. Shane Larkin $ 1,7 million
    10. Joffrey Lauvergne $ 1,7 million

(via@eurohoops)
    Begeniler Bayram Kurtulmuş bu mesajı beğendi.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    26.Ağustos.2016
    Mesajı
    742
    Konusu
    3
    Mekan
    Enceladus
    Teşekkür ve Beğeniler
    AX Armani Exchange Olimpia Milan

JAMES MIKE, BURNS CHRISTIAN, BROOKS JEFF, DELLA VALLE AMEDEO, MICOV VLADIMIR, GUDAITIS ARTURAS, BERTANS DAIRIS, FONTECCHIO SIMONE, TARCZEWSKI KALEB, NEDOVIC NEMANJA, KUZMINSKAS MINDAUGAS, CINCIARINI ANDREA, JERRELLS CURTIS

PIANIGIANI SIMONE

Su kadrodan supriz bekleyen bir tek benmiyim acaba ?

Herkesin az cok bildigi uzere Milano son donemlerin loser takimlarindan basi cekenler arasinda, ama bu defa sanki Mike James Ve Nedovicle bunu atlatacak durumda gibiler. Ayrica Kaleb Tarczewski ve Kuzminskasi cok begeniyorum. Kadronun geriye kalani da yabana atilir degil ama merakla bekliyorum neler olacagini.
    " GALATASARAYIN MALI DENIZ, YEMEYEN DOMUZ "

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    21.Nisan.2014
    Mesajı
    754
    Konusu
    37
    Mekan
    Bursa
    Teşekkür ve Beğeniler
    Alıntı Mehmet Derin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

JAMES MIKE, BURNS CHRISTIAN, BROOKS JEFF, DELLA VALLE AMEDEO, MICOV VLADIMIR, GUDAITIS ARTURAS, BERTANS DAIRIS, FONTECCHIO SIMONE, TARCZEWSKI KALEB, NEDOVIC NEMANJA, KUZMINSKAS MINDAUGAS, CINCIARINI ANDREA, JERRELLS CURTIS

PIANIGIANI SIMONE

Herkesin az cok bildigi uzere Milano son donemlerin loser takimlarindan basi cekenler arasinda, ama bu defa sanki Mike James Ve Nedovicle bunu atlatacak durumda gibiler. Ayrica Kaleb Tarczewski ve Kuzminskasi cok begeniyorum. Kadronun geriye kalani da yabana atilir degil ama merakla bekliyorum neler olacagini.
    Kısa rotasyonu çok iyi.
    Özellikle James ve Nedovic ikilisini çok merak ediyorum.
    Ama uzun rotasyonu bir türlü içime sinmedi.
    Merakla bekliyorum bende

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    10.Temmuz.2015
    Mesajı
    1,119
    Konusu
    0
    Mekan
    Baku
    Teşekkür ve Beğeniler
    Alıntı Mehmet Derin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

PIANIGIANI SIMONE

Mehmet Bey, sürpriz beklentiniz 9-10. sıralar ise tek siz değilsinizdir. Ama bence Bertans, Gudaitis, Cinciarini, Jerrels, Jeff Brooks daha üst sıraları hedefleyen takımlar için yeterli olmaz. James, Nedovic, Gudaitis, Kuzminskas, Tarczewski daha yukarıya taşımayazlar.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    26.Ağustos.2016
    Mesajı
    742
    Konusu
    3
    Mekan
    Enceladus
    Teşekkür ve Beğeniler
    Alıntı Ayhan Bozdeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet Bey, sürpriz beklentiniz 9-10. sıralar ise tek siz değilsinizdir. Ama bence Bertans, Gudaitis, Cinciarini, Jerrels, Jeff Brooks daha üst sıraları hedefleyen takımlar için yeterli olmaz. James, Nedovic, Gudaitis, Kuzminskas, Tarczewski daha yukarıya taşımayazlar.
    Ayhan Bey 9.10 siralar mi ? yaziklar olsun koynumda yilan beslemisim son 3-4 yildir James ve Nedovic kalitesinde Guard Hatirlamiyorum Milanoda, Her zaman duzensiz ve salmis bir goruntu veren milanoyu bu defa kendini bilen bir yapiya burunmus olarak gorebiliriz.

Top 8 adayimdir en basta onu diyeyim.
    " GALATASARAYIN MALI DENIZ, YEMEYEN DOMUZ "

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş

Giriş