Euroleague Women 5. Hafta | Galatasaray 67-72 CCC Polkowice
Euroleague Women 5. Hafta | Galatasaray 67-72 CCC Polkowice isimli konuyu okuyorsunuz.
    Genel Yönetici
    Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    19.Kasım.2011
    Mesajı
    2,685
    Konusu
    81
    Mekan
    Bursa
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Aykut Kadıoğlu On Twitter

Euroleague Women'da 5. Hafta!

Galatasaray - CCC Polkowice

Tarih: 22 Kasım Çarşamba
    Saat: 19:30
    Salon: Ahmet Cömert Spor Salonu
    Yayın: GS TV

CCC Polkowice'nin antrenörü tanıdık bir isim. George Dikeoulakos'un çalıştırdığı Polonya ekibi Piestanske'yi iki maçtada mağlup ederek Euroleague Women'a katıldı. Euroleague Women'da oynadıkları dört karşılaşmada bir galibiyet aldılar. Bria Holmes, Elina Babkina, Weronika Gajda, Artemis Spanou, Temi Fagbenle ve Alysha Clark ön plana çıkan oyuncuları.

CCC Polkowice'nin Euroleague Women karşılaşmaları:

1. Hafta | ESBVA LM 65-60 CCC Polkowice
    2. Hafta | CCC Polkowice 70-73 Uniqa Sopron
    3. Hafta | USK Praha 72-66 CCC Polkowice
    4. Hafta | CCC Polkowice 71-66 Bourges Basket

Sarayın Sultanları'na CCC Polkowice karşısında başarılar diliyorum...
    Konu Aykut Kadıoğlu tarafından (20.Kasım.2017 Saat 13:07 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak geldin, yine Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak gidiyorsun, bir gün yarım kalan hikayeyi tamamlaman dileğiyle yolun açık olsun Ergin Ataman.

Genel Yönetici
    Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    19.Kasım.2011
    Mesajı
    2,685
    Konusu
    81
    Mekan
    Bursa
    Teşekkür ve Beğeniler
    Ayşegül Günay kadroda, sezonu kapatma ihtimali var deniyordu. Aysegül'ün iyileşmesi iyi haber, Işıl Alben ve Allie Quigley'de en kısa zamanda takıma katılır inşallah.
    Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak geldin, yine Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak gidiyorsun, bir gün yarım kalan hikayeyi tamamlaman dileğiyle yolun açık olsun Ergin Ataman.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    14.Temmuz.2016
    Mesajı
    316
    Konusu
    2
    Mekan
    Trabzon
    Teşekkür ve Beğeniler
    Çok savruk oynuyoruz. Eksikler çok fazla hissediliyor. Yayının amatörlüğü ayrı dert gerçi GS TV'nin maçı yayınlaması bile büyük başarı.

Genel Yönetici
    Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    19.Kasım.2011
    Mesajı
    2,685
    Konusu
    81
    Mekan
    Bursa
    Teşekkür ve Beğeniler
    Marina Maljkovic'in ne yapmak istediğini anlamak imkansız gerçekten. Topu eline alan oyuncumuz koşuyor ama nereye koştuğu belli değil, köşede bir yerde sıkışıp top kaybediyoruz sonunda.

Işıl Alben ve Allie Quigley'nin yokluğunda hücumda sorun yaşamamızı anlıyorum ama savunmada yenilen 47 sayıyı açıklayamazsın Marina Maljkovic hocam.

Sezon başından beri takımın en büyük sorunu Marina Maljkovic! Gereksiz rotasyonları (12 dakikada oyuna girmeyen tek oyuncu Ayşegül Günay'dı), Merve Uygül ısrarı ve geçen sezonki ön alanda baskıyla başlayan savunma sitemine bu kadronun uygun olmamasına rağmen ısrarla devam etmesi.

Tranferden önce Marina Maljkovic'in bir an önce toparlanması gerekiyor!
    Begeniler Emrah Bilgili bu mesajı beğendi.

Genel Yönetici
    Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    19.Kasım.2011
    Mesajı
    2,685
    Konusu
    81
    Mekan
    Bursa
    Teşekkür ve Beğeniler
    Marina Maljkovic hariç tüm takımı mücadelesinden dolayı tebrik ediyorum. Bir maçı daha sistemsizliğe ve Marina Maljkovic'in umursamazlığına kaybettik!

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    05.Temmuz.2014
    Mesajı
    1,024
    Konusu
    1
    Teşekkür ve Beğeniler
    Eldeki malzemeye göre bence hoca çok iyi işler başarıyor.Erkek takımımız gibi kötü sonuçlarda bahanelerin arkasına sığınmıyor.Gençlere kadroda yer verip elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.Ben hocayı takdir ediyorum başka kim olsa bu yerli rotasyonuna sabredemez.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    10.Temmuz.2016
    Mesajı
    92
    Konusu
    2
    Teşekkür ve Beğeniler
    Bu branş da cacık ilk 2'ye giremedigimiz surece f4 hayal 4 senede ne hale geldi takım!

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    17.Ağustos.2012
    Mesajı
    428
    Konusu
    0
    Mekan
    Çorum
    Teşekkür ve Beğeniler
    Yalnız bu ara ne yenildik be. Nereye baksan bir mağlubiyet, bir hezimet. Bu kadar çok branşta yarışıp hiçbirinde istikrarlı başarı sağlayamamak hakikaten büyük iş. İlklerin takımı Galatasaray.
    Begeniler Fatih Mehmet Şimşek bu mesajı beğendi.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    27.Eylül.2015
    Mesajı
    110
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    Ya sinirden gülüyorum valla ama delirmemek için sinirden gülüyorum.
    Son 7 saniye hucum ribaundu almıs neden faulü 4 salise kala yapıyorsunuz.Dalga mı geciyorsunuz ?

Onun haricinde bugun ''Şansımız ve Nefesimiz yetmedi''

3.periyot farkı 3 e kadar çektik fakat 2 tane üclük yedik üst üste ve fark 9 a cıktı.Ondan sonra bocaladık biraz.

Son periyot farkı 3 e kadar indirdik üstelik topu kaptık fakat artık sakinliğini koruyamamak mı diyeyim şanssızlık mı diyeyim bilemedim hızlı hucumda top kaybı yaptık.

Bu arada Işıl Alben'i çok elestiriyorum fakat kız Abd'li olsa ve biraz hızlı olsa Epoupa'ya 10 basardı net..
    Öte yandan her mac aşırı top kaybı yapıyoruz.Bu kadar top kaybı ile maç kazanamazsın..
    Rakibede gelince 4 tane fena olmayan oyuncusu var.Holmes-Babkina-Clark ve Spanou.O yüzden zaten aldıkları sonuclarda ortada.2 galibiyetleri var sadece.

Sonuc olarak Hatay bizi kücümsedi belkide acıdı bizlere fakat elin takımı acımaz.Bu kadar basit..

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    27.Eylül.2015
    Mesajı
    110
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    Sezon basından beri Galatasaray sayfalarında Marina hocayı çok elestiriyordum.Marina hocanın bazı işleyişlerinden bende memnun değilim fakat Işıl ve Quigley varken elestirmeyenler onlar yokken hic elestirmezler diye düsünüyordum.
    Fakat yöneticimiz mükemmel şekilde eleştirmis.
    Tebrik ederim.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    14.Temmuz.2016
    Mesajı
    316
    Konusu
    2
    Mekan
    Trabzon
    Teşekkür ve Beğeniler
    Dursun Özbek elinin değdiği yer harap oluyor. Öncelikle senden kurtulmamız lazım düzlüğe çıkmak için.

Genel Yönetici
    Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    19.Kasım.2011
    Mesajı
    2,685
    Konusu
    81
    Mekan
    Bursa
    Teşekkür ve Beğeniler

“Önemli oyuncularımızın eksikliğini yaşıyoruz”

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı’nın EuroLeague Women A Grubu beşinci maçında CCC Polkowice ile karşılaştığı mücadeleden 72-67 mağlup ayrıldığı maçın ardından koç Marina Maljkovic ve oyuncularımızdan Özge Kavurmacıoğlu Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu. Açıklamalar şöyleydi:

Marina Maljkovic:

“Meltem, İrem, Merve gibi oyuncularımız için EuroLeague seviyesinde bu kadar süre almak kolay değildi. Önemli oyuncularımız eksik ve bunun sıkıntısını ciddi şekilde yaşıyoruz. Umarım bu sıkıntılı durumu en kısa sürede çözeriz.”

“Bugün buraya gelen taraftarımıza teşekkür ediyorum. Onlar da ne kadar sıkıntılı bir durumda olduğumuzun farkındaydı ve büyük bir destek verdi. Onlara bir dahaki sefere daha iyi bir maç izletmek amacında olacağız.”

Özge Kavurmacıoğlu:

“Sonuna kadar mücadele ettiğimiz maçı kaybettik ancak bundan sonra da mücadeleye devam edeceğiz. Buraya gelip bizi destekleyen taraftarımıza teşekkür ediyorum."
    Konu Aykut Kadıoğlu tarafından (22.Kasım.2017 Saat 21:46 ) değiştirilmiştir.

Genel Yönetici
    Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    19.Kasım.2011
    Mesajı
    2,685
    Konusu
    81
    Mekan
    Bursa
    Teşekkür ve Beğeniler

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    24.Ocak.2016
    Mesajı
    38
    Konusu
    1
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Turgay Yola On Twitter Add Turgay Yola on Facebook
    Bu kadro, sonuna kadar değil, sonunun sonuna kadar mücadele etse de; ne ligde ne de Euroleague'de, kolay kolay takım yenemez. Hiç kimse, Quigley'in dönmesini beklemesin! Belki döner; ama bize değil, doğru kankasının olduğu takıma (YDÜ) gider.
    Esas benim kafama takılan şu: Maljkovic, hem yönetimi hem bizi mi kandırıyor? Ya da Maljkovic'le yönetim bir olup bizi mi kandırıyor? Yoksa, Maljkovic, yönetimi; yönetim de, Maljkovic'i kandırmaya çalışıyor, arada olan bize mi oluyor? Neticede, kötü kandırıldık beyler...!!!

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    20.Ekim.2013
    Mesajı
    196
    Konusu
    3
    Mekan
    Mersin
    Teşekkür ve Beğeniler
    Bu kadro elinden gelenin fazlasını yaptı sağ olsunlar .,emeklerine sağlık.
    Quigley konusunda bilgi sahibi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşsalar da biz de öğrensek , herkes bir şeyler ima ediyor biz de anlamaya çalışıyoruz anlayamıyoruz?
    Begeniler Mehmet Derin bu mesajı beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş

Giriş