#GreyWeekend
Begeniler Begeniler:  0
Begenilmeyenler Begenilmeyenler:  0
#GreyWeekend isimli konuyu okuyorsunuz.
    Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    30.Eylül.2016
    Mesajı
    1,412
    Konusu
    88
    Mekan
    Liverpool
    Teşekkür ve Beğeniler

Yellow Friday'ın yerini alan, taraftarların önerisiyle kulüp olarak desteklenen kampanya. Bilindiği üzere Mustafa Cengiz başkanımızın ilk kazandığı seçimin oy pusulası Sarı rengiyle bir akım başlatmıştı taraftarlarımız. Şimdi de Gri rengiyle kazanmasından sonra "GreyWeekend" akımını başlatmış durumda.

Galatasaray Mağazacılığı ilk defa kara geçti, bu bile taraftarın yönetime olan güvenini ve takıma desteğini gösteriyor. GSStore ayrıca 2. ürünü alan taraftarlarımıza 21. şampiyonluğun hatırına %21 indirim yapıyor. Ben Ocak'ta yapılan etkinlikte fazla bir şey alamamıştım bardak ve Metin Oktay forması hariç. Ama bu etkinlikle yeni sezon formasını, Atatürk baskılı t-shirtü alma düşüncem var. Ben inanıyorum ki Mustafa Cengiz yönetimi diğer yönetimlerin yapmış olduğu gibi bir hırsızlık yapmayacak. Taraftarların isteklerini gerçekleştirecek.

Bu yüzden tüm taraftarlarımızı etkinliğe davet ediyorum. Herkes gücü yettiğince, karınca kararınca bir şeyler alabilir. Kulübümüze Şampiyonlar Ligi yolunda sinerjimizi ve desteğimizi verelim.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    15.Ekim.2007
    Mesajı
    2,678
    Konusu
    27
    Mekan
    Bahcelievler,Istanbul, Turkey
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Anıl Mehmet Yıldırım On Twitter Add Anıl Mehmet Yıldırım on Facebook
    Güzel sinerjiyle gelen şampiyonluğu bozmamak için bu etkinliği de olumlu buluyorum. Ürün fark etmeksizin herkes kesesine göre bir şeyler almalı bence.
    Kolkola girip senin yolunda and içti bu taraftar !

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    14.Mart.2011
    Mesajı
    251
    Konusu
    1
    Teşekkür ve Beğeniler
    Greyweekend falan beklemeden alacaklarımı aldım. Zaten şampiyon olduğumuzdan beri para basıyor dükkanlar, çok fazla birşey beklemiyorum bu kampanyadan. Bana göre gereksiz oldu.

Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    30.Eylül.2016
    Mesajı
    1,412
    Konusu
    88
    Mekan
    Liverpool
    Teşekkür ve Beğeniler
    Adam gibi ürün çıkartsınlar diğer markalardan alacağıma buradan alırım. Ama şaka gibi tasarımlar yapıyorlar hele en sevmediğim yanları beyaz tişörte resimli baskı yapıyorlar. Bu kadar yaratıcılıktan uzaklar. Ürün kalitesi de yerlerde geziyor. Çekme, renkleri solma gibi birçok sorunla karşılaştım.

Fenerium'u kıskanıyorum cidden. Bizden daha fazla ürün çeşidi yapıyorlar, kalitesi iyi. Adamlar pazarlamayı iyi biliyor. Derbi kazandıklarında bile güzel ürünler çıkartıyorlar. Bir de bize bakıyorum şampiyon olmuşuz ama sanki şampiyon olmamışız gibi ürünler var. Boşuna yıllardır zarar etmiyor Store.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    04.Aralık.2017
    Mesajı
    207
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    Yönetim amatör şubelere ilgi göstermedikçe katkı vermeyi düşünmüyorum. Futbol kulübü değil burası.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    04.Şubat.2009
    Mesajı
    688
    Konusu
    3
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Yetersiz ürün yelpazesi ve kalitesiz ürünlere rağmen gerçekten çok büyük bir iş başarıyor Galatasaray taraftarı. Fenerium'daki ürünler bizde olsa şu satış miktarını ikiye çok rahat katlardık.

Saygılar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş

Giriş